وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
مالی و مالیاتی

کارمنتو اپلیکیشن مشاوره رایگان کسب و کار

  • مدت مطالعه: 1دقیقه
  • 02 بهمن 1398
  • 0 نظر
کارمنتو اپلیکیشن مشاوره رایگان کسب و کار

در دنیای در حال پیشرفت امروز همه ما در زمینه‌های مختلف نیازمند دریافت یاری و مشورت از متخصصان، صاحب نظران و افرادی هستیم که با دانش و علم به روز خود ما را در کمترین زمان ممکن به سمت صحیح ترین و مطمئن‌ترین مسیر هدایت کنند.

موفقیت در فضا کنونی کسب و کار، برای صاحبان مشاغل نیاز به مشاوره صحیح از مشاوران حازق دارد چرا که در صورت اشتباه در حوزه های مختلف کسب و کار از جمله، حوزه مالی و مالیاتی، امور حقوقی، امور ثبتی، بیمه و قانون کار،آی تی و مهندسی، دیجیتال مارکتینگ و ... احتمال بروز خسارت مالی سنگین و غیر قابل جبران به کسب و کار وارد می شود.

پس بهتر است قبل از بروز خسارت، کسب و کارشان را با مشاوره واکسینه کنند!

در این میان پلتفرم "کارمنتو" به عنوان نخستین اپلیکیشن تخصصی کسب وکار در حوزه‌های مالی و مالیاتی، امور حقوقی و ثبتی، بیمه و قانون کار، آی تی و مهندسی ، دیجیتال مارکتینگ و .... بستری را فراهم کرده تا افرادی که نیاز به مشاوره درست و به‌دور از هرگونه تعصب یا دور از احساسات دوستان و آشنایان دارند، بتوانند خدمات مشاوره‌ای مورد نیاز خود در هر یک از حوزه‌های تخصصی، از طریق مشاوره تلفنی از تهران و شهرستانها بدون طی مسافت طولانی، اتلاف زمان و هزینه دریافت کنند.

گاهی اوقات دانستن پاسخ یک سوال کوچک می تواند ما را از سردرگمی و صرف زمان بسیار زیاد و بعضاً از مرتکب شدن به اشتباهات بزرگ نجات دهد. البته باید بتوانیم پس از اینکه سوال و مشکلی برایمان به وجود آمد پاسخ مناسب را از فرد متخصص دریافت کنیم. مشاوره رایگان کارمنتو برای همین منظور در اختیار کاربران آن قرار دارد تا به راحتی بتوانند سوالات خود را به صورت رایگان مطرح کنند و از متخصصان و مشاوران آن حوزه پاسخ های مختلف را دریافت کنند. همچنین ممکن است همین موضوع قبلا در تالار مطرح شده باشد و کاربران می توانند در میان سوال هایی که قبل تر پرسیده و پاسخ داده شده جست و جو کنند و پاسخ مورد نظر خود را پیدا کنند. این قابلیت هم در اپلیکیشن کارمنتو و هم در وبسایت کارمنتو قابل دسترس است.

در بخش مشاوره رایگان سوال خود را در حوزه تخصصی مورد نظر ثبت کنید.در کوتاه ترین زمان، مشاوران متخصص در حوزه مربوطه به سوال شما پاسخ خواهند داد.

پس از بررسی تیم پشتیبانی کارمنتو سوال شما تایید و برای مشاوران نمایش داده می شود.

اشتراک گذاری
مشاورین مرتبط
اصغر مهدی زاده

فعال

اصغر مهدی زاده

کارشناس ارشد مالیاتی

(4.9)
  • user call card 129

اینجانب دانشجوی دکتری حسابداری و سابقه فعالیت در حوزه های حسابداری ، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی به مدت بیش از 12 سال را دارم .

شبنم شایسته فر

غیرفعال

شبنم شایسته فر

مشاور و مدرس مالی و مالیاتی

(4.1)
  • user call card 251

من شبنم شایسته فر هستم. عضو انجمن حسابداران خبره مشاور مالی و مالیاتی اصناف و شرکت ها مدیر و موسس گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب مدرس دروس مالی و مالیاتی مدرس دوره های تخصصی مالی ویژه مدی...

محمدرضا طهرانى زاده حقيقى فرد

غیرفعال

محمدرضا طهرانى زاده حقيقى فرد

مشاور مالى

(1.0)
  • user call card 7

مربيگرى مالى كمكت ميكنم كه ساختار و نظم مالى كار رو درست كنى و با طراحى مدل كسب و كار به درآمد برسونىبا استفاده از ٣ علم تحليل، استراتژى و سيستم سازىپيشرفت و ارتقا در كارت داشته باشىشخصيتى م...

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 1 دقیقه

مدت مطالعه: 1 دقیقه

مدت مطالعه: 1 دقیقه

نظرات کاربران