وبلاگ

advice action advice action
کارمنتو اپلیکیشن مشاوره رایگان کسب و کار
مالی و مالیاتی -

کارمنتو اپلیکیشن مشاوره رایگان کسب و کار

در دنیای در حال پیشرفت امروز همه ما در زمینه‌های مختلف نیازمند دریافت یاری و مشورت از متخصصان، صاحب نظران و افرادی هستیم که با دانش و علم به روز خود ما را در کمترین زمان ممکن به سمت صحیح ترین و مطمئن‌ترین مسیر هدایت کنند.

موفقیت در فضا کنونی کسب و کار، برای صاحبان مشاغل نیاز به مشاوره صحیح از مشاوران حازق دارد چرا که در صورت اشتباه در حوزه های مختلف کسب و کار از جمله، حوزه مالی و مالیاتی، امور حقوقی، امور ثبتی، بیمه و قانون کار،آی تی و مهندسی، دیجیتال مارکتینگ و ... احتمال بروز خسارت مالی سنگین و غیر قابل جبران به کسب و کار وارد می شود.

پس بهتر است قبل از بروز خسارت، کسب و کارشان را با مشاوره واکسینه کنند!

در این میان پلتفرم "کارمنتو" به عنوان نخستین اپلیکیشن تخصصی کسب وکار در حوزه‌های مالی و مالیاتی، امور حقوقی و ثبتی، بیمه و قانون کار، آی تی و مهندسی ، دیجیتال مارکتینگ و .... بستری را فراهم کرده تا افرادی که نیاز به مشاوره درست و به‌دور از هرگونه تعصب یا دور از احساسات دوستان و آشنایان دارند، بتوانند خدمات مشاوره‌ای مورد نیاز خود در هر یک از حوزه‌های تخصصی، از طریق مشاوره تلفنی از تهران و شهرستانها بدون طی مسافت طولانی، اتلاف زمان و هزینه دریافت کنند.

گاهی اوقات دانستن پاسخ یک سوال کوچک می تواند ما را از سردرگمی و صرف زمان بسیار زیاد و بعضاً از مرتکب شدن به اشتباهات بزرگ نجات دهد. البته باید بتوانیم پس از اینکه سوال و مشکلی برایمان به وجود آمد پاسخ مناسب را از فرد متخصص دریافت کنیم. مشاوره رایگان کارمنتو برای همین منظور در اختیار کاربران آن قرار دارد تا به راحتی بتوانند سوالات خود را به صورت رایگان مطرح کنند و از متخصصان و مشاوران آن حوزه پاسخ های مختلف را دریافت کنند. همچنین ممکن است همین موضوع قبلا در تالار مطرح شده باشد و کاربران می توانند در میان سوال هایی که قبل تر پرسیده و پاسخ داده شده جست و جو کنند و پاسخ مورد نظر خود را پیدا کنند. این قابلیت هم در اپلیکیشن کارمنتو و هم در وبسایت کارمنتو قابل دسترس است.

در بخش مشاوره رایگان سوال خود را در حوزه تخصصی مورد نظر ثبت کنید.در کوتاه ترین زمان، مشاوران متخصص در حوزه مربوطه به سوال شما پاسخ خواهند داد.

پس از بررسی تیم پشتیبانی کارمنتو سوال شما تایید و برای مشاوران نمایش داده می شود.