karmento logo
خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان
انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

استارت آپ

مشاوره استارت آپ

استارتاپ‌ها قابلیت بسیار بالایی برای دستیابی به پیشرفت و موفقیت دارند، اما اگر مسیر را به درستی طی نکنند ممکن است با شکست مواجه شوند. مشاور استارتاپ می‌تواند کسب‌وکارهای نوپا را از گردنه‌های پر پیچ و خم عبور داده و به ساحل امن موفقیت نزدیک کند. کارمنتو بهترین مشاورین حوزه استارتاپ را در اختیار شما قرار می‌دهد.

فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز
مشاور در حوزه مالی ، منابع انسانی و کسب و کار
700+ مشاوره
karmento
4.6
مشاور تبلیغات و برندینگ
150+ مشاوره
karmento
4.6
مشاور و مدرس مدیریت منابع انسانی و اداری
21+ مشاوره
karmento
5
مشاور کسب و کار، سرمایه‌گذاری و تجارت الکترونیک
1+ مشاوره
0
0+ مشاوره
0
مشاور بانکی، کسب و کار
66+ مشاوره
karmento
3.8
مربی کسب وکار
54+ مشاوره
karmento
5
مشاوره تحقیقات بازار و بازاریابی و ایده پردازی جهت فروش
53+ مشاوره
karmento
4.7
مربی و مشاور مذاکره و فروش
47+ مشاوره
karmento
4.2
مشاور راه‌اندازی و توسعه کسب و کار
34+ مشاوره
karmento
4.3

خدمات کارمنتو

استارتاپ‌ها قابلیت بسیار بالایی برای دستیابی به پیشرفت و موفقیت دارند، اما اگر مسیر را به درستی طی نکنند ممکن است با شکست مواجه شوند. درصد بالای شکست استارتاپ‌ها به دلیل ایده بد نیست، بلکه بیشتر در شیوه اجرا، جذب سرمایه و بکارگیری درست نیروی انسانی است و چون مدیران آن‌ها تجربه کافی ندارند، زمانی پی به اشکال کار می‌برند که دیر شده است. مشاوره استارتاپ می‌تواند کسب‌وکارهای نوپا را از گردنه‌های پر پیچ و خم عبور داده و به ساحل امن موفقیت نزدیک کند.

مشاوره استارتاپ چیست؟

مشاوره استارتاپ به این مفهوم است که از تجربه افراد متخصص و دارای سابقه کاری در حوزه مورد نیاز خودتان کمک بگیرید تا اشتباهات استارتاپ‌های قبلی را تکرار نکنید و از ریسک تصمیم‌گیری‌ها بکاهید. ضرب المثل اصیل ایرانی «آزموده را آزمودن خطا است» به درستی بیش از هر چیزی به لزوم مشاوره و کمک گرفتن از افراد دارای صلاحیت تاکید دارد.


استارتاپ‌ها معمولا از ناحیه ضعف دانش و تجربه آسیب می‌بینند و دلیل عمده آن هم این است که بیش از اندازه روی ایده و اجرای آن تمرکز می‌کنند و توجه به نکات اساسی دیگری که برای موفقیت کسب‌وکار لازم است را فراموش می‌کنند. حضور مشاور در حوزه‌های مختلف که از بیرون به کسب‌وکارها نگاه می‌کنند، کمک می‌کند به مسائل و مشکلات از زاویه جدیدی پرداخته شود. این جامع نگری و نگاه تخصصی برای ادامه حیات هر کسب‌وکار به ویژه استارتاپ‌های که شتاب بالایی دارند، یک امر ضروری است.


ایده هر چند که ناب و تازه باشد، باید پردازش یابد. اگر مشکلی از مردم و جامعه هدف رفع نشود قطعا خریدار نداشته و به مرحله درآمدزایی نمی‌رسد. انجام تحقیق و پژوهش برای نیاز سنجی بازار یک امر ضروری است و در کنار آن حضور افراد باتجربه کمک می‌کند، ایده از حالت خام خارج شده و شکل عملیاتی قابل قبولی به خود بگیرد. کار مشاوران باتجربه دقیقا همین است که کمک کنند ایده شما کاربردی و درآمدزا شود.

چرا استارتاپ‌ها به مشاوره نیاز دارند؟

هیچ کس از حضور مشاور بی‌نیاز نیست، به همین دلیل تمام استارتاپ‌ها هم به حضور مشاور نیاز دارند؛ تنها ممکن است حوزه‌های تخصصی که به مشاوره نیاز دارند، متفاوت باشد. مشاوره استارتاپ‌ها یک امر تخصصی است و افراد علاوه بر تخصص باید با اکوسیستم استارتاپی و ملزومات آن آشنا باشند؛ در غیر اینصورت راهکارهایی که ارائه می‌دهند ممکن است چندان عملیاتی نباشد.


تعهد به یادگیری یکی از مشخصات تمام اعضای جامعه استارتاپی است. اگر به صورت پیوسته در حال یادگیری نباشید، موفقیت از شما دورتر و دورتر می‌شود. مشاوران خوب می‌توانند نقش مربیانی را بازی کنند که به یادگیری شما جهت داده و کمک می‌کنند در مسیر یادگیری سریع‌تر به نتیجه برسید. حال که تاکید کردیم همه استارتاپ‌ها به مشاور نیاز دارند، لازم است به این نکته هم اشاره کنیم که مشورت گرفتن به تنهایی کافی نیست و صرف اینکه خود فرد مشاور مدعی باشد که توانمند است دلیل منطقی برای پیروی بی چون و چرا از مشاوره‌های او نخواهد بود. باید در انتخاب مشاور نهایت دقت را بکار ببرید و گاهی در خصوص تصمیمات حیاتی و سخت، لازم است از نظر چند متخصص بهره بگیرید تا تصمیمی که می‌گیرید بهتر و عملیاتی‌تر باشد.


استارتاپ‌ها توان مالی کافی برای به خدمت گرفتن نیروی انسانی زیادی را ندارند و برای رفع این مشکل می‌توانند بخشی از کار را برون سپاری کرده یا از کمک مشاوران استفاده کنند تا کارها سریع‌تر و باکیفیت مناسب انجام شود.

مزایای استفاده از مشاوره استارتاپ

استفاده از مشاور برای استارتاپ‌ها مزایای زیادی دارد که در اینجا به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • بررسی ایده و تصمیم گیری بهتر برای شروع کار یک استارتاپ

  • کاهش ریسک تصمیم گیری و هدایت کسب‌وکار در مسیر حرفه‌ای

  • جلوگیری از تکرار خطاها و اشتباه‌هایی که استارتاپ‌های دیگر قبلا مرتکب شدند

  • نقش هدایتگری مشاوران برای انگیزه بخشی مدیران و اعضای تیم

  • ارائه راهکارهای مناسب تخصصی در خصوص مباحثی که ممکن است مدیران کسب‌وکار در آن متخصص نباشند

  • گسترش دامنه ارتباطات مجموعه و کمک به یافتن سرمایه گذار مناسب

  • حل و فصل مسائل حقوقی که بی‌توجهی به آن‌ها می‌تواند دردسر ساز شود

  • هدایت مدیران در مسیر رفتار حرفه‌ای و تبدیل شدن به لیدر موفق

خدمات مشاوره استارتاپ

خدمات مشاوره استارتاپ‌ها می‌تواند در حوزه‌های متنوع و متعددی ارائه شود که شما ممکن است به همگی یا بخشی از آن‌ها نیاز داشته باشید. برخی از مهم‌ترین خدمات مشاوره استارتاپ‌ها عبارت‌اند از:

  • مشاوره برای راه اندازی

ایده‌های استارتاپی معمولا دانش محور هستند و بر فناوری‌های نوین تکیه دارند. در این بین ارائه دهندگان ایده‌ها باید با ریسک بالا در حوزه‌هایی وارد شوند که قطعا در تمام آن‌ها تجربه کافی را در اختیار ندارند. وجود یک مشاور خوب از ابتدای کار کمک می‌کند ذهن اعضای تیم منظم شده و روی فعالیت‌های ضروری متمرکز شود. حتی اگر ایده درخشانی که در ذهن دارید قابلیت عملیاتی و درآمدزایی شدن نداشته باشد، باید در مرحله راه اندازی متوجه شوید و مسیر خود را تغییر دهید در غیر اینصورت در آینده زیان‌های زیادی متحمل خواهید شد. مشاوره برای راه اندازی استارتاپ دقیقا در همین بزنگاه‌ها بکار یک استارتاپ می‌آید.

  • مشاوره حقوقی استارتاپ

حقوق و تکالیف هر یک از بنیان‌گذاران، سرمایه گذاران و اعضای تیم باید به صورت دقیق مشخص شود تا از بروز مشکلات احتمالی آتی پیشگیری شود. کار مشاوره حقوقی این است که مسیر درست را مشخص کند تا کسب‌وکار در آینده با هیچ یک از ذینفعان اعم از کارکنان، مدیران و حتی مشتریان به مشکل حقوقی برنخورد و همه چیز به صورت شفاف و قانونی انجام شود.


به غیر از این دو حوزه اصلی مشاوره سرمایه گذاری، مشاوره مالی و مشاوره مدیریتی از مواردی است که باید حتما به آن توجه ویژه شود و در صورت نیاز از خدمات افراد باتجربه برای نتیجه گیری سریع‌تر و کاهش ریسک کار استفاده شود.

استفاده از مشاورین استارتاپ کارمنتو

کارمنتو یک تیم متخصص و حرفه‌ای از باتجربه‌ترین متخصصان حوزه‌های مختلف را گردآوری کرده که هر کدام سابقه کار در حوزه استارتاپی را داشته و به خوبی با اکوسیستم استارتاپی ایران و چالش‌های آن آشنا هستند. شما می‌توانید از طریق مشاوره رایگان استارتاپ و مشاوره تلفنی استارتاپ، سوالات خود را مطرح کنید و پس از ارزیابی مشاوران، متخصص دلخواه خود را از میان متخصصان مختلف که همگی بررسی شده و مورد تایید کارمنتو هستند، انتخاب کنید.


خوبی کمک گرفتن از کارمنتو این است که شما اطمینان دارید مشاوران قبلا تایید صلاحیت شده‌اند و خدمات آن‌ها مورد ارزیابی قرار گرفته است. تنوع تخصص‌های مشاوران کارمنتو بسیار زیاد است و شما در هر حوزه‌ای که تصورش را بکنید، می‌توانید چندین متخصص حرفه‌ای که در حالت عادی دسترسی به آن‌ها دشوار است را پیدا کنید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

هزینه مشاوره استارتاپ در کارمنتو

اپلیکیشن کارمنتو این قابلیت را در اختیار کاربران قرار داده که سوالات خود را به صورت مکتوب بپرسند و مشاوران بدون دریافت هزینه به آن‌ها پاسخ می‌دهند. حتی در برخی حوزه‌ها ممکن است چند کارشناس به سوال شما پاسخ دهند.


اگر بخواهید از مشاوره تلفنی متخصصان کارمنتو استفاده کنید، از آنجایی که مکالمات داخل اپلیکیشنی از مخابرات پشتیبانی می‌شود، نباید هزینه مکالمه را پرداخت کنید؛ تنها هزینه‌ای که لازم است شما بپردازید خدمات مشاوران است. در هر حوزه مشاوران سطح بندی شدند و هزینه مکالمه تلفنی با آن‌ها به صورت دقیقه‌ای تعیین شده و شما برحسب زمانی که از خدمات استفاده کردید هزینه را به متخصص پرداخت می‌کنید.


همچنین به زودی از طریق سایت می‌توانید مشاوره مورد نیاز خود را به صورت پروژه در اپلیکیشن تعریف کنید و پس از توافق بر سر قیمت با کارشناسان از خدمات مشاوره آن‌ها استفاده کنید. کارمنتو در چند مرحله هزینه پروژه را از شما دریافت کرده و پس از اطمینان از رضایت‌مندی شما هزینه به متخصص پرداخت می‌شود.

سوالات متداول

مشاوره استارتاپ چیست؟
مشاوره استارتاپ به این مفهوم است که از تجربه افراد متخصص و دارای سابقه کاری در حوزه مورد نیاز خودتان کمک بگیرید تا اشتباهات استارتاپ‌های قبلی را تکرار نکنید و از ریسک تصمیم‌گیری‌ها بکاهید.
آیا استفاده از مشاوره استارتاپ ضروری است؟
مشاوره استارتاپ‌ها یک امر تخصصی است و افراد علاوه بر تخصص باید با اکوسیستم استارتاپی و ملزومات آن آشنا باشند؛ در غیر اینصورت راهکارهایی که ارائه می‌دهند ممکن است چندان عملیاتی نباشد.
راه‌های دریافت مشاوره استارتاپ در کارمنتو به چه صورت است؟
برای دریافت مشاوره‌های تخصصی در زمینه استارتاپ‌ها می‌توانید به اپلیکیشن کارمنتو مراجعه نمائید. دریافت مشاوره‌ها به صورت تلفنی و آنلاین برای تمامی کاربران کارمنتو امکان‌پذیر است.

مطالب مرتبط با حوزه کارآفرینی