برای دریافت مشاوره تلفنی کلیک کنید مشاوره تلفنی

مشاوره حسابداری

برای

مشاوره رایگان

کلیک کن
مشاوره رایگان

با توجه به حساسیت امور حسابداری و اهمیت محرمانه بودن اطلاعات، در اختیار داشتن مشاوره حسابداری کارآمد برای اینکه کارها به درستی و بدون مشکل انجام شود ضروری است. کارمنتو با تجربه‌ترین مشاورین امور حسابداری را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید مشاوره حسابداری مناسب خود را انتخاب کنید.

سایر زیرحوزه‌ها

مالیاتی حسابرسی

فیلتر بر اساس:

اصغر مهدی زاده

فعال

اصغر مهدی زاده

(4.2)

call phone icon 577
کارشناس ارشد مالیاتی

اینجانب دانشجوی دکتری حسابداری و سابقه فعالیت در حوزه های حسابداری ، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی به مدت بیش از 12 سال را دارم .

مالیاتی

حسابداری

...

2,000 تومان/دقیقه

مشاوره تلفنـی
ابوالفضل خلیلی

فعال

ابوالفضل خلیلی

(4.9)

call phone icon 69
کارشناس ، مشاور و مدرس حسابداری و مالیاتی

مدیرعامل موسسه حسابداری و مالیاتی محاسبان سیستم نمایندگی رسمی سپیدار همکاران سیستم هنرآموز رسمی حسابداری آموزش و پرورش مدرس دوره های مختلف تئوری و نرم افزار حسابداری و...

حسابداری

مالیاتی

3,500 تومان/دقیقه

مشاوره تلفنـی
دکتر غلامحسین بخردی

فعال

دکتر غلامحسین بخردی

(5.0)

call phone icon 58
مشاور کسب و کار، امور مالی، مالیاتی و حسابداری

خلاصه سوابق شغلی نام و نام خانوادگی : غلامحسین بخردیمدرک تحصیلی : دکتری مدیریت کسب و کاردانشگاه صنایع و معادن ایران شغل فعلی : مدیر استاندارد منطقه کاشان...

حسابداری

مالیاتی

...

4,000 تومان/دقیقه

مشاوره تلفنـی
علی اعتصامی منش

فعال

علی اعتصامی منش

(5.0)

call phone icon 47
مشاور مالی و مالیاتی

متخصص در حسابداری نمایندگی های خودرو متخصص در حسابداری داروخانه ها دارای تجربه موفق در رسیدگی های مالیاتی عملکرد و ارزش افزوده و تراکنش های بانکی آموزش میدانی حسابداری و...

حسابداری

مالیاتی

3,000 تومان/دقیقه

مشاوره تلفنـی
محمد مسیحی

فعال

محمد مسیحی

(5.0)

call phone icon 42
مشاوره حقوقی

اینجانب با داشتن صبر و حوصله کافی و قدرت بیان بالا و هم چنین صداقت و امانتداری فردی عدالت‌خواه هستم و همیشه سعی در بروز نمودن مهارتهای فنی و انسانی وادراکی خود هستم. دانش...

حقوقی قراردادها

حقوقی ملکی

...

2,000 تومان/دقیقه

مشاوره تلفنـی
دکتر داوود یوسفوند

فعال

دکتر داوود یوسفوند

(0.0)

call phone icon 11
مشاور امور مالی و حسابداری صنعتی و امور سرمایه گذاری و اقتصادی

دکتری حسابداری، فارغ التحصیل خارج از کشور، هیئت علمی دانشگاه، 15 سال سابقه کار مدیریتی و اجرایی ، عضو انجمن حسابداران ایران، عضو انجمن حسابرسان ایران، مشاور مالی شرکتها و...

حسابداری

7,000 تومان/دقیقه

مشاوره تلفنـی

مشاوره حسابداری

حسابداری یکی از بخش‌های حیاتی در هر کسب‌وکاری است که نقش مهمی در موفقیت و پیشرفت آن ایفا می‌کند. کسب‌وکارهای نوپا معمولا بودجه کافی برای استخدام یک تیم کامل حسابداری را ندارند به همین منظور نیروهای پاره وقت استخدام می‌کنند، از نیروهای موجود برای انجام کارهای حسابداری کمک می‌گیرند یا این بخش از کار را برون سپاری می‌کنند. با توجه به حساسیت امور حسابداری و اهمیت محرمانه بودن اطلاعات، در اختیار داشتن مشاوره حسابداری کارآمد برای اینکه کارها به درستی و بدون مشکل انجام شود ضروری است.

 

مشاور حسابداری چه کسی است؟

مشاور حسابداری یک متخصص با تجربه و توانمند است که به کمک مدیران یک سازمان می‌آید تا عملکرد بخش حسابداری شرکت را ارتقا داده و با ارائه پیشنهادهای مناسب، بهره‌وری سازمان در این بخش را افزایش دهد. معمولا انتظار می‌رود مشاور حسابدار فردی باشد که در این حوزه تحصیلات تکمیلی را با موفقیت طی کرده باشد و بر کلیه فرآیند‌ها حسابداری مسلط باشد.
حسابداری یکی از چند دپارتمان اصلی هر کسب‌وکاری است که متأسفانه مدیران کسب‌وکارها کمتر در مورد آن تخصص دارند، به همین دلیل کمک گرفتن از یک مشاور متخصص و باتجربه برای اغلب مدیران و کارآفرینان به یک ضرورت تبدیل شده است. این روزها تقریبا همه کسب‌وکارها اعم از کوچک و بزرگ فرآیندهای حسابداری خود را به کمک نرم افزارهای تخصصی حسابداری ثبت و ضبط می‌کنند و انتخاب نرم افزار مناسب هم یک پروسه مهم است که با کمک یک مشاور خوب راحت‌تر انجام می‌شود.
در هر سازمان بسته به بزرگی آن چند نیرو در بخش حسابداری کار می‌کنند که زیر نظر یک حسابدار ارشد هستند. سازمان‌هایی که بودجه کافی برای استخدام حسابدار ارشد را ندارد حتما باید از یک مشاور حسابداری کمک بگیرد تا روال کارها به درستی پیش بروند و نظارت بهتری بر عملکرد حسابداران صورت بگیرد.
شرکت‌های بزرگ و سازمان یافته هم برای اینکه بتوانند نظارت بهتری بر عملکرد دپارتمان حسابداری داشته باشند و بهره‌وری این بخش را به حداکثر برسانند، به خدمات مشاور حسابداری نیاز پیدا می‌کنند.

 

مزایای استفاده از مشاوره حسابداری

در اینجا به بخشی از مزایای استفاده از مشاور حسابداری خبره اشاره می‌کنیم:

 

  • افزایش بهره‌وری کسب‌وکار در بخش حسابداری

  • تعریف فرآیندها برای منظم و هدفمند ساختن روال‌ها

  • مشاوره در خصوص تنظیم قراردادها به شکل حرفه‌ای

  • ارائه راهکارهای مناسب در امور مالیاتی

  • کمک به جذب نیروهای متخصص و حرفه‌ای در بخش حسابداری

  • بررسی و تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی مثل صورت سود و زیان یا ترازنامه

  • رصد شرایط اقتصادی و صنعتی و پتانسیل‌های مالی

راهکارها و توصیه‌هایی که یک مشاور حسابداری ارائه می‌کند در راستای بهبود عملکرد بخش حسابداری و مالی سازمان است و البته تصمیم‌گیری نهایی در خصوص اجرا شدن یا نشدن این راهکار بر عهده مدیران ارشد سازمان است.
شناسایی ایرادات فعالیت‌های حسابداری، معمولا از سوی مدیران دشوار است و تنها از سوی شخصی امکان پذیر است که تجربه کار در شرکت‌های مختلف را داشته و بر امور حسابداری به خوبی مسلط باشد.

 

خدمات مشاوره حسابداری

استفاده از خدمات مشاوره حسابداری به کسب‌وکارها این فرصت را می‌دهد که یک فرد معتمد را در کنار خود داشته باشند تا روی هزینه‌های کسب‌وکار نظارت داشته باشند و بین هزینه‌های ضروری و غیر ضروری تفکیک قائل شوند. مدیران کسب‌وکارها معمولا با دیدگاه‌های سازمان امور مالیاتی آشنایی ندارند و همه چیز را با یک دید مهربانانه می‌بینند که ممکن است بعدها در کار کسب‌وکار خلل ایجاد کند.

حسابدار به روندها به صورت تخصصی نگاه می‌کند و در صورت نیاز، درخواست حسابرسی می‌دهد که هزینه‌ها شفاف سازی شود و در صورت وجود هزینه‌های غیر شفاف و منبع آن‌ها را شناسایی کند. به این ترتیب در آینده امکان ایراد گیری سازمان امور مالیاتی به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند.
مشاور خوب مسیر رشد کسب‌وکار را هموار می‌کند و به دید واقع‌بینانه بنیان گذاران کسب‌وکار کمک می‌کند. از مشاور انتظار می‌رود به تمامی قوانین به ویژه در حوزه معافیت مالیاتی مسلط باشد و خلاء اطلاعاتی مدیران کسب‌وکار در این خصوص را برطرف کند. این اطلاعات نقش کلیدی در کاهش هزینه‌های کسب‌وکارها داشته و باعث کاهش مالیات پرداختی شما می‌شود.

بارها دیده شده عدم آگاهی کسب‌وکارها از قوانین باعث شده سازمان امور مالیاتی جریمه‌های سنگین برای کسب‌وکارها تعیین کند. این در حالی است که اگر یک مشاور حسابداری خوب در کنار کسب‌وکار بود چنین مشکلی به وجود نمی‌آمد.

 

انواع مشاوره حسابداری در کارمنتو

کارمنتو یک اپلیکیشن تخصصی مشاوره کسب‌وکارها است که با کمک بیش از 200 مشاور شایسته و توانمند در حوزه‌های مختلفی مانند حسابداری به کسب‌وکارها خدمات مشاوره ارائه می‌دهد. انواع مشاوره‌های ارائه شده در این اپلیکیشن را می‌توان به دو بخش زیر تقسیم بندی کرد:


1.    مشاوره تلفنی
مشاوره تلفنی هم در بستر اپلیکیشن انجام می‌شود و به همین دلیل لازم نیست هزینه‌ای برای تماس تلفنی پرداخت کنید. کارشناسان به صورت مستقیم به شکل تلفنی با شما در تماس خواهند بود و به تمامی سوال‌هایی که مطرح می‌کنید، به شکل حرفه‌ای پاسخ می‌دهند. دریافت خدمات مشاوره تلفنی مستلزم پرداخت هزینه است که به صورت دقیقه‌ای و بر مبنای سطح مشاور از کارفرما دریافت خواهد شد. این شیوه مشاوره به دلیل امکان ارتباط دوطرفه، در بین کاربران کارمنتو بسیار پرطرفدار است.


2.    مشاوره آنلاین
این نوع مشاوره بر بستر اینترنت انجام می‌شود و زیرساخت‌های لازم انجام آن در داخل اپلیکیشن فراهم شده است. اپلیکیشن رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد که به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی از آن استفاده کنید و ضمن بررسی رزومه و مشخصات مشاوران حسابداری مختلف، بر مبنای نوع نیاز مشاور خود را انتخاب کرده و به صورت مستقیم با او در ارتباط باشید.
در کارمنتو امکان استفاده از خدمات مشاوره حسابداری حضوری هم در نظر گرفته شده که با توجه به نوع پیشرفته ارائه خدمات قطعا هزینه بیشتری هم از کارفرما برای ارائه این نوع مشاوره دریافت می‌شود.

 

هزینه مشاوره حسابداری در کارمنتو

هزینه ارائه مشاوره‌ حسابداری کارمنتو تعرفه مشخصی دارد که بر مبنای سابقه، تجربه و مهارت‌های مشاوران به صورت متغیر تعریف شده است. هزینه مشاوره تلفنی به صورت دقیقه‌ای محاسبه می‌شود. در آینده نزدیک امکان تعریف پروژه در سایت هم برای کاربران راه اندازی می‌شود. در این روش کارفرما و مشاور بر سر مبلغ به توافق می‌رسند و کار پروژه آغاز می‌شود.

هزینه مشاوره در چند مرحله از کارفرما دریافت می‌شود، پس از اتمام پروژه و اعلام رضایت کارفرما از خدمات دریافت هزینه نهایی از سوی اپلیکیشن به حساب متخصص مربوطه واریز خواهد شد. بخش هزینه خدمات مشاوره بسیار مهم است و به همین دلیل تلاش شده پلن‌های عادلانه و متنوعی در این خصوص برای کاربران کارمنتو تعریف شود تا همه بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

 

سوالات متداول

دریافت مشاوره حسابداری در کارمنتو از چه طریقی امکان پذیر است؟

با نصب اپلیکیشن کارمنتو می‌توانید از مشاوره‌های تلفنی و آنلاین بهره‌مند شوید.

هزینه مشاوره حسابداری آنلاین و تلفنی چقدر است؟

مشاوره آنلاین به صورت رایگان و مشاوره تلفنی بر حسب دقیقه و سابقه کاری مشاورین متفاوت است.

آیا تمامی کسب و کارها به مشاوره حسابداری احتیاج دارند؟

امروزه به دلیل پیچیده شدن فرآیندهای حسابداری و نداشتن تخصص کافی افراد از علم حسابداری، نیاز به استفاده از مشاوره حسابداری برای تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ به یک ضرورت تبدیل شده است.

مطالب مرتبط با حوزه حسابداری

مالی و مالیاتی
مدت مطالعه : 6 دقیقه

همه چیز درباره مالیات خودرو 1401

تاریخ ایجاد: 31 فروردین 1401
مالی و مالیاتی
مدت مطالعه : 5 دقیقه

9 نکته مهم درباره مالیات کسب و کارهای مجازی

تاریخ ایجاد: 17 آبان 1400
مالی و مالیاتی
مدت مطالعه : 1 دقیقه

آشنایی با مالیات بر درآمد پزشکان و نحوه محاسبه آن

تاریخ ایجاد: 22 شهریور 1400

نظرات کاربران