karmento logo خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ مالی و مالیاتی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ بیمه و قانون کار

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ امور حقوقی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ بازاریابی و فروش

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ کارآفرینی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ منابع انسانی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ امور ثبتی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ برنامه نویسی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ تجارت و بازرگانی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

حسابداری

مشاوره حسابداری

با توجه به حساسیت امور حسابداری و اهمیت محرمانه بودن اطلاعات، در اختیار داشتن مشاوره حسابداری کارآمد برای اینکه کارها به درستی و بدون مشکل انجام شود ضروری است. کارمنتو با تجربه‌ترین مشاورین امور حسابداری را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید مشاوره حسابداری مناسب خود را انتخاب کنید.

فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز دارای تخفیف
حسین عین الیقین
حسین عین الیقین
مشاور در حوزه مالی ، منابع انسانی و کسب و کار
550+ مشاوره
karmento
4
فاطمه رحمانپور
فاطمه رحمانپور
مدیر مالی ،مشاور مالیاتی ، مدرس حسابداری
200+ مشاوره
karmento
4
علی شهسوارزاده
علی شهسوارزاده
مشاور مالی و مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی
150+ مشاوره
karmento
5
محمد مسیحی
محمد مسیحی
مشاوره حقوقی
100+ مشاوره
karmento
4
علی اعتصامی منش
علی اعتصامی منش
مشاور مالی و مالیاتی
100+ مشاوره
karmento
4
لاله ساعدمنصبی
لاله ساعدمنصبی
مشاور مالی و مالیاتی
100+ مشاوره
karmento
5

خدمات کارمنتو

حسابداری یکی از بخش‌های حیاتی در هر کسب‌وکاری است که نقش مهمی در موفقیت و پیشرفت آن ایفا می‌کند. کسب‌وکارهای نوپا معمولا بودجه کافی برای استخدام یک تیم کامل حسابداری را ندارند به همین منظور نیروهای پاره وقت استخدام می‌کنند، از نیروهای موجود برای انجام کارهای حسابداری کمک می‌گیرند یا این بخش از کار را برون سپاری می‌کنند. با توجه به حساسیت امور حسابداری و اهمیت محرمانه بودن اطلاعات، در اختیار داشتن مشاوره حسابداری کارآمد برای اینکه کارها به درستی و بدون مشکل انجام شود ضروری است.

مشاور حسابداری چه کسی است؟

مشاور حسابداری یک متخصص با تجربه و توانمند است که به کمک مدیران یک سازمان می‌آید تا عملکرد بخش حسابداری شرکت را ارتقا داده و با ارائه پیشنهادهای مناسب، بهره‌وری سازمان در این بخش را افزایش دهد. معمولا انتظار می‌رود مشاور حسابدار فردی باشد که در این حوزه تحصیلات تکمیلی را با موفقیت طی کرده باشد و بر کلیه فرآیند‌ها حسابداری مسلط باشد.
حسابداری یکی از چند دپارتمان اصلی هر کسب‌وکاری است که متأسفانه مدیران کسب‌وکارها کمتر در مورد آن تخصص دارند، به همین دلیل کمک گرفتن از یک مشاور متخصص و باتجربه برای اغلب مدیران و کارآفرینان به یک ضرورت تبدیل شده است. این روزها تقریبا همه کسب‌وکارها اعم از کوچک و بزرگ فرآیندهای حسابداری خود را به کمک نرم افزارهای تخصصی حسابداری ثبت و ضبط می‌کنند و انتخاب نرم افزار مناسب هم یک پروسه مهم است که با کمک یک مشاور خوب راحت‌تر انجام می‌شود.
در هر سازمان بسته به بزرگی آن چند نیرو در بخش حسابداری کار می‌کنند که زیر نظر یک حسابدار ارشد هستند. سازمان‌هایی که بودجه کافی برای استخدام حسابدار آنلاین ارشد را ندارد حتما باید از یک مشاور حسابداری کمک بگیرد تا روال کارها به درستی پیش بروند و نظارت بهتری بر عملکرد حسابداران صورت بگیرد.
شرکت‌های بزرگ و سازمان یافته هم برای اینکه بتوانند نظارت بهتری بر عملکرد دپارتمان حسابداری داشته باشند و بهره‌وری این بخش را به حداکثر برسانند، به خدمات مشاور حسابداری نیاز پیدا می‌کنند.

مزایای استفاده از مشاوره حسابداری

در اینجا به بخشی از مزایای استفاده از مشاور حسابداری خبره اشاره می‌کنیم:

  • افزایش بهره‌وری کسب‌وکار در بخش حسابداری

  • تعریف فرآیندها برای منظم و هدفمند ساختن روال‌ها

  • مشاوره در خصوص تنظیم قراردادها به شکل حرفه‌ای

  • ارائه راهکارهای مناسب در امور مالیاتی

  • کمک به جذب نیروهای متخصص و حرفه‌ای در بخش حسابداری

  • بررسی و تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی مثل صورت سود و زیان یا ترازنامه

  • رصد شرایط اقتصادی و صنعتی و پتانسیل‌های مالی

راهکارها و توصیه‌هایی که یک مشاور حسابداری ارائه می‌کند در راستای بهبود عملکرد بخش حسابداری و مالی سازمان است و البته تصمیم‌گیری نهایی در خصوص اجرا شدن یا نشدن این راهکار بر عهده مدیران ارشد سازمان است.
شناسایی ایرادات فعالیت‌های حسابداری، معمولا از سوی مدیران دشوار است و تنها از سوی شخصی امکان پذیر است که تجربه کار در شرکت‌های مختلف را داشته و بر امور حسابداری به خوبی مسلط باشد.

خدمات مشاوره حسابداری

استفاده از خدمات مشاوره حسابداری به کسب‌وکارها این فرصت را می‌دهد که یک فرد معتمد را در کنار خود داشته باشند تا روی هزینه‌های کسب‌وکار نظارت داشته باشند و بین هزینه‌های ضروری و غیر ضروری تفکیک قائل شوند. مدیران کسب‌وکارها معمولا با دیدگاه‌های سازمان امور مالیاتی آشنایی ندارند و همه چیز را با یک دید مهربانانه می‌بینند که ممکن است بعدها در کار کسب‌وکار خلل ایجاد کند.

حسابدار به روندها به صورت تخصصی نگاه می‌کند و در صورت نیاز، درخواست حسابرسی می‌دهد که هزینه‌ها شفاف سازی شود و در صورت وجود هزینه‌های غیر شفاف و منبع آن‌ها را شناسایی کند. به این ترتیب در آینده امکان ایراد گیری سازمان امور مالیاتی به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند.
مشاور خوب مسیر رشد کسب‌وکار را هموار می‌کند و به دید واقع‌بینانه بنیان گذاران کسب‌وکار کمک می‌کند. از مشاور انتظار می‌رود به تمامی قوانین به ویژه در حوزه معافیت مالیاتی مسلط باشد و خلاء اطلاعاتی مدیران کسب‌وکار در این خصوص را برطرف کند. این اطلاعات نقش کلیدی در کاهش هزینه‌های کسب‌وکارها داشته و باعث کاهش مالیات پرداختی شما می‌شود.

بارها دیده شده عدم آگاهی کسب‌وکارها از قوانین باعث شده سازمان امور مالیاتی جریمه‌های سنگین برای کسب‌وکارها تعیین کند. این در حالی است که اگر یک مشاور حسابداری خوب در کنار کسب‌وکار بود چنین مشکلی به وجود نمی‌آمد.

انواع مشاوره حسابداری در کارمنتو

کارمنتو یک اپلیکیشن تخصصی مشاوره کسب‌وکارها است که با کمک بیش از 200 مشاور شایسته و توانمند در حوزه‌های مختلفی مانند حسابداری به کسب‌وکارها خدمات مشاوره ارائه می‌دهد. انواع مشاوره‌های ارائه شده در این اپلیکیشن را می‌توان به دو بخش زیر تقسیم بندی کرد:


مشاوره حسابداری تلفنی


مشاوره تلفنی هم در بستر اپلیکیشن انجام می‌شود و به همین دلیل لازم نیست هزینه‌ای برای تماس تلفنی پرداخت کنید. کارشناسان به صورت مستقیم به شکل تلفنی با شما در تماس خواهند بود و به تمامی سوال‌هایی که مطرح می‌کنید، به شکل حرفه‌ای پاسخ می‌دهند. دریافت خدمات مشاوره تلفنی مستلزم پرداخت هزینه است که به صورت دقیقه‌ای و بر مبنای سطح مشاور از کارفرما دریافت خواهد شد. این شیوه مشاوره به دلیل امکان ارتباط دوطرفه، در بین کاربران کارمنتو بسیار پرطرفدار است.


مشاوره حسابداری رایگان


این نوع مشاوره بر بستر اینترنت انجام می‌شود و زیرساخت‌های لازم انجام آن در داخل اپلیکیشن فراهم شده است. اپلیکیشن رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد که به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی از آن استفاده کنید و ضمن بررسی رزومه و مشخصات مشاوران حسابداری مختلف، بر مبنای نوع نیاز مشاور خود را انتخاب کرده و به صورت مستقیم با او در ارتباط باشید.
در کارمنتو امکان استفاده از خدمات مشاوره حسابداری حضوری هم در نظر گرفته شده که با توجه به نوع پیشرفته ارائه خدمات قطعا هزینه بیشتری هم از کارفرما برای ارائه این نوع مشاوره دریافت می‌شود.

هزینه مشاوره حسابداری در کارمنتو

هزینه ارائه مشاوره‌ حسابداری کارمنتو تعرفه مشخصی دارد که بر مبنای سابقه، تجربه و مهارت‌های مشاوران به صورت متغیر تعریف شده است. هزینه مشاوره تلفنی به صورت دقیقه‌ای محاسبه می‌شود. در آینده نزدیک امکان تعریف پروژه در سایت هم برای کاربران راه اندازی می‌شود. در این روش کارفرما و مشاور بر سر مبلغ به توافق می‌رسند و کار پروژه آغاز می‌شود.

هزینه مشاوره در چند مرحله از کارفرما دریافت می‌شود، پس از اتمام پروژه و اعلام رضایت کارفرما از خدمات دریافت هزینه نهایی از سوی اپلیکیشن به حساب متخصص مربوطه واریز خواهد شد. بخش هزینه خدمات مشاوره بسیار مهم است و به همین دلیل تلاش شده پلن‌های عادلانه و متنوعی در این خصوص برای کاربران کارمنتو تعریف شود تا همه بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

سوالات متداول

دریافت مشاوره حسابداری در کارمنتو از چه طریقی امکان پذیر است؟
با نصب اپلیکیشن کارمنتو می‌توانید از مشاوره‌های تلفنی و آنلاین بهره‌مند شوید.
هزینه مشاوره حسابداری آنلاین و تلفنی چقدر است؟
مشاوره آنلاین به صورت رایگان و مشاوره تلفنی بر حسب دقیقه و سابقه کاری مشاورین متفاوت است.
آیا تمامی کسب و کارها به مشاوره حسابداری احتیاج دارند؟
امروزه به دلیل پیچیده شدن فرآیندهای حسابداری و نداشتن تخصص کافی افراد از علم حسابداری، نیاز به استفاده از مشاوره حسابداری برای تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ به یک ضرورت تبدیل شده است.