karmento logo
خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان
انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

حقوقی قراردادها

مشاوره حقوقی قراردادها

تاکنون پای قراردادی را امضا کرده‌اید که بعدها برای شما دردسرساز شده باشد؟ بسیاری از پرونده‌هایی که در حال حاضر در محاکم قضایی جریان دارند، ناشی از سهل‌انگاری در تنظیم اصولی قرارداد است. کلمه‌ به کلمه مندرج در یک قرارداد، از نظر حقوقی دارای معنای خاصی است. تنظیم قرارداد به‌عنوان خشت اول در روابط مالی و کاری به شمار می‌آید. با بهره‌گیری از مشاوره قرارداد آنلاین و تلفنی، خشت اول را به‌درستی بنا کنید.
 

جستجو
فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز
مشاور حقوقی ،وکیل دادگستری
53+ مشاوره
karmento
4.6
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
2550+ مشاوره
karmento
4.6
مشاور و کارشناس حقوقی
350+ مشاوره
karmento
4.7
وکیل و مشاور حقوقی
200+ مشاوره
karmento
4.4
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
200+ مشاوره
karmento
4.7
مشاورحقوقی
150+ مشاوره
karmento
4.8
وکیل پایه یک دادگستری
100+ مشاوره
karmento
4.8
کارشناس حقوقی
100+ مشاوره
karmento
4.6
وکیل پایه یک دادگستری
100+ مشاوره
karmento
4.5
کارشناس حقوق
99+ مشاوره
karmento
4.7

خدمات کارمنتو

کاملاً طبیعی است که اقشار مختلف جامعه آگاهی چندانی در خصوص اصول نگارش یک قرارداد مالی و کاری استاندارد نداشته باشند. با این وجود اصرار بر عدم استفاده از مشاوره حقوقی قرارداد، یک اشتباه فاحش به شمار می‌آید. بسیاری از افراد با بار حقوقی کلمات به‌درستی آشنایی ندارند. همین نکته به‌ظاهر ساده مقدمه بسیاری از چالش‌هایی است که در آینده خسارات جبران‌ناپذیری را به افراد تحمیل می‌کند.

مشاوره حقوقی قرارداد چیست؟

باید به این نکته مهم توجه داشته باشیم که هر کلمه‌ای که در یک قرارداد درج می‌شود، از نظر حقوقی دارای معنا و مفهوم خاصی است. نگارش یک قرارداد حقوقی صرفاً با دانش و تخصص افراد در حوزه کاری خود امکان‌پذیر نیست؛ بلکه نیازمند درک درست از مسائل حقوقی پیرامون قراردادها است؛ مشاوره حقوقی امور قراردادها برای ایجاد یک قرارداد شفاف و در چهارچوب قانون بسیار ضروری است. مشاوره قرارداد نویسی به اشخاص کمک می‌کند در هنگام نوشتن قرارداد مانند فردی خبره عمل کنند و کلمه به کلمه پیش‌نویس قرارداد را تحلیل و متوجه عواقب آن شوند.

در بسیاری از مواقع شما در تنظیم قراردادهای کاری یا مالی خود، نکته خاصی را مدنظر دارید؛ اما در مقام عمل در تنظیم قرارداد، نمی‌توانید این نکته را به‌درستی در متن آن بگنجانید. با استفاده از مشاوره قرارداد، به‌راحتی می‌توان این دسته از چالش‌ها را برطرف نمود. بسیاری از شرکت‌ها دارای واحد حقوقی قوی و متخصص هستند که در تنظیم قراردادها منافع شرکت را در نظر می‌گیرند. افراد طرف قرارداد با این قبیل شرکت‌های حقوقی حتماً باید از مشاوره حقوقی تنظیم قرارداد راهنمایی بگیرند؛ مشاور قرارداد، با در نظر گرفتن منافع افراد موجب جلوگیری از خسارت‌های سنگین مالی و حقوقی می‌شود که ممکن است در آینده بر آن‌ها تحمیل شوند.

انواع مشاوره حقوقی قراردادها: خدمات مشاوره حقوقی قراردادنویسی

خدماتی که یک مشاور حقوقی قرارداد و یا وکیل تنظیم قرارداد در اختیار شما قرار می‌دهد، تمام ابعاد یک قرارداد را شامل می‌شود. واحد مشاوره حقوقی قرارداد کارمنتو، مجموعه خدمات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

 • بررسی اجزای مختلف قراردادها (بند فسخ، بند تضامین اجرا، بند نحوه حل اختلاف، بند تعیین تعهدات و ...)

 • قرارداد مشارکت در ساخت

 • قرارداد استخدام

 • قرارداد تأمین مالی یا سرمایه‌گذاری

 • قرارداد مشارکت مالی

 • قرارداد صادرات و واردات

 • قرارداد مشاوره

 • قرارداد وکالت

 • قرارداد پیمانکاری

 • قرارداد اجاره یا فروش ملک

 • قرارداد استخدام

مجموعه خدمات مشاوره حقوقی قرارداد در کارمنتو به‌صورت تنظیم قرارداد و بررسی آن‌ها است. در واقع شما می‌توانید تنظیم قراردادهای خود را نیز به مشاوران مجرب و متخصصین کارمنتو بسپارید. همچنین درصورتی‌که پیش‌نویس قرارداد را تنظیم نموده‌اید، می‌توانید پیش از امضا با مشاوره با وکیل قراردادها در کارمنتو مرکز مشاوره قرارداد از صحت‌وسقم محتویات آن مطمئن شوید. پس از آن می‌توانید با اعمال اصلاحات لازم، با خیالی آسوده پای قرارداد را امضا کنید.

برای چه قراردادهایی باید از مشاوره حقوقی قرارداد استفاده کرد؟

در بسیاری از مواقع شما در روابط مالی و کاری خود با قراردادهای آماده مواجه می‌شوید. به‌عنوان مثال در نظر بگیرید که قصد استخدام در یک شرکت را دارید. هر شرکت با توجه به ضوابط و اصول کاری خود، یک پیش‌نویس قرارداد ثابت دارد. در زمان استخدام، متن پیش‌نویس این قرارداد در اختیار شما قرار می‌گیرد و از شما خواسته می‌شود تا نسبت به تکمیل کردن آن اقدام کنید.

در طول زندگی کاری، افراد با این قبیل قراردادها به‌کرات مواجه می‌شوند. شما در تنظیم این نوع قراردادها هیچ‌گونه نقشی ندارید. از طرفی معمولاً شرکت‌ها واحد حقوقی دارند که مسئول تنظیم قراردادهای شرکت است. طبیعی است که قراردادها به‌گونه‌ای تنظیم شوند که منافع شرکت در مقابل فرد استخدام شده در اولویت باشد. شما باید قبل از امضا کردن این دسته از قراردادها از مشاوره حقوقی قرارداد استفاده کنید. شما نیاز دارید که با آگاهی کامل از حقوق و تکالیف خود، پای یک قرارداد را امضا کنید، بنابراین می‌توان گفت مشاوره حقوقی برای تنظیم انواع قراردادها نه یک امر مهم، بلکه الزامی است.

ضرورت تنظیم قرارداد در روابط مالی و کاری

نگاهی به قرآن کریم و جایگاه قراردادنویسی در روابط مالی از دیدگاه قرآن خالی از لطف نیست. در بخشی از آیه 282 سوره بقره این طور می‌خوانیم: «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا إِذا تَدایَنْتُمْ بِدَیْن إِلى أَجَل مُسَمّىً فَاکْتُبُوهُ وَ لْیَکْتُبْ بَیْنَکُمْ کاتِبٌ بِالْعَدْلِ». در این بخش از آیه به طور خلاصه خداوند متعال طرفین یک رابطه مالی را به مکتوب کردن تعهدات‌شان به یکدیگر دعوت می‌کند. فعل مورد استفاده در آیه از نوع افعال امری است. به این معنا که نوشتن قرارداد میان دو نفر در روابط مالی و کاری یک ضرورت به‌حساب می‌آید و نه یک انتخاب.

هر رابطه مالی یا کاری قطعاً تضمین کننده مجموعه‌ای از حقوق و تکالیف برای طرفین آن است. قرارداد بستری برای شفاف کردن تعهدات، حقوق و تکالیف دو طرف یک رابطه اقتصادی به شمار می‌آید. با تنظیم قرارداد، دو طرف با حد و مرز فعالیت‌ها و اختیارات خود در یک محیط کاری به‌خوبی آشنا می‌شوند؛ بنابراین ورود به هرگونه رابطه مالی یا کاری بدون تنظیم یک قرارداد محکم و اصولی، کار منطقی و معقولی نیست؛ چراکه مشکلات عدیده‌ای در آینده برای افراد به وجود خواهد آورد. حل برخی از این مشکلات نیازمند صرف مدت زمان بسیار زیاد است.

چه مواقعی باید از مشاوره تنظیم قرارداد استفاده کرد؟

در بسیاری از موارد، هیچ‌گونه سند پیش‌نویس قرارداد وجود ندارد. به‌عنوان مثال در نظر داشته باشید که قصد دارید با مشارکت یک فرد دیگر، اقدام به راه‌اندازی یک واحد تولیدی کنید. در این‌گونه مواقع باید کار تنظیم قرارداد از ابتدا تا انتها بین دو طرف انجام شود. به‌منظور برقراری شرایط عادلانه و همچنین تنظیم یک قرارداد محکم و دقیق باید از مشاوره تنظیم قرارداد استفاده کرد. در مشاوره تنظیم قرارداد، ابتدا طرفین شرایط خود را در زمینه تنظیم قرارداد با مشاور حقوقی قرارداد مطرح می‌کنند. سپس مشاور باتوجه به خواسته طرفین و در نظر گرفتن ضوابط قانونی اقدام به تنظیم سند قرارداد می‌کند. به این ترتیب منافع هر دو طرف در تنظیم قرارداد در نظر گرفته می‌شود و از نظر حقوقی رابطه مالی یا کاری میان آن‌ها شکل درستی پیدا می‌کند.

هزینه مشاوره تنظیم قرارداد

به‌طورکلی نمی‌توان رقم مشخصی را به‌عنوان هزینه مشاوره تنظیم قرارداد ذکر کرد. به صورت کلی هزینه مشاوره تنظیم قرارداد بر اساس تایم مشاوره، تجربه مشاور و عواملی از این دست تعیین می‌شود. بعد از آن که مشاوره لازم در این زمینه را دریافت کردید، پیشنهاد می‌شود که حتما ارتباط خود را با مشاور ادامه دهید تا نتیجه نهایی و درست را دریافت کنید.

می‌توانید تنظیم قرارداد را از مشاوره درخواست کنید. در تنظیم یک قرارداد توسط مشاور، پروسه‌ای طی می‌شود. این پروسه شامل مراحل زیر است:

 1. باید در ابتدا موضوع قرارداد فی‌مابین با مشاور قرارداد در میان گذاشته شود.

 2. مشاور تنظیم قرارداد با جمع‌بندی صحبت‌ها، ابعاد مختلف قرارداد را بررسی می‌کند و سپس نکات و هزینه تنظیم قرارداد را اعلام می‌کند.

 3. در صورت تأیید، سند موردنظر توسط فرد مشاور تنظیم می‌شود.

مشاور حقوقی قرارداد باید از چه تخصص‌هایی برخوردار باشد؟

تنظیم یک قرارداد، باید به پشتوانه مجموعه‌ای از مهارت‌های حقوقی صورت بگیرد. یک مشاور و متخصص تنظیم قرارداد باید دانش کافی در زمینه موضوعاتی از قبیل قانون کار و رابط کارگری و کارفرمایی، قانون بیمه و تأمین اجتماعی، قانون تجارت و قانون الزامات حقوقی سرمایه‌گذاری برخوردار باشد.

بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی امور قراردادها، مشاوره با وکیل امور قراردادها است. چنین وکلایی با سابقه بالای خود در زمینه وکالت و رسیدگی به پرونده‌های حقوقی در کنار تحصیلات آکادمیک، به خوبی با زوایای تنظیم قراردادهای مالی و کاری آشنایی دارند. البته پیش از مشاوره با وکیل تنظیم قراردادها باید ابتدا سوابق وی را به دقت مورد بررسی قرار دهید. وکیل قرارداد علاوه بر تخصص حقوقی در حوزه مورد نظر شما، باید قدرت تحلیل بالایی داشته باشد و بتواند به دقت بندهای قرارداد و بار حقوقی کلمات آن را مورد بررسی قرار دهد.

همچنین نتایج پرونده‌های پیشین یک وکیل باید در تصمیم نهایی شما برای انتخاب وی تاثیر بگذارد. بدیهی است وکیلی که پرونده‌های موفق بیشتری داشته باشد، مسیر قانون را به خوبی شناخته و می‌تواند مشاوره صحیح‌تری به شما ارائه دهد. البته علاوه بر بار علمی بالا، حتما باید قابلیت‌های شخصی مشاور قرارداد را نیز بررسی کنید. مشاوران امور قرار داد که فن بیان و قدرت تعامل بیشتری دارند، بهتر مفاهیم را به شما معرفی می‌کنند و همچون یک مربی شما را در مراحل مختلف تنظیم قرارداد هدایت خواهند کرد.

مشاوره حقوقی قراردادها در تهران و شهرستان‌ها

روزانه هزاران قرارداد در شهرهای مختلف ایران بسته می‌شود. قرارداد بستن در کلانشهرهایی مانند تهران، مشهد، اصفهان، قم و شیراز به امری بسیار طبیعی میان صاحبان کسب‌وکار و حتی مردم عادی بدل شده است. طیف وسیع انواع قرارداد، از قرارداد کاری گرفته تا قرارداد اجاره خانه و اتومبیل، آنقدر گسترده است که تقریبا هیچ کس نمی‌تواند در زندگی خود از قرارداد بستن اجتناب کند. سوال اینجاست که آیا همه باید به قوانین قرارداد نویسی آگاهی داشته باشند؟ بی‌شک پاسخ سوال "خیر" است. قرارداد امری حقوقی است و تسلط به قوانین آن برا عموم مردم الزامی نیست. حال سوال بعدی این است که بدون آشنایی به امور قرارداد نویسی، چگونه می‌توان از کلاهبرداری‌های موجود در این حوزه در امان بود؟

در گذشته دریافت مشاوره تنظیم قرارداد کار بسیاری دشواری بود. حجم بالای قراردادنویسی در کلانشهرهای ایران موجب می‌شد یافتن وقت خالی مشاوره کار دشواری باشد. از سویی در شهرهای دور از مرکز ایران نظیر کرمانشاه، سیستان، مازندران، تبریز و اهواز هم خدمات مشاوره در سطح کلان ارائه نمی‌شد و عمده مردم بدون مشاوره حقوقی قرارداد نویسی، برای اینکار اقدام می‌کردند و با عواقب آن رو به رو می‌شدند. خوشبختانه، امروزه دیگر چنین مشکلاتی وجود ندارد. خدمات مشاوره تنظیم قرارداد تلفنی و آنلاین برای همگان فراهم است و می‌توان بدون معطلی و در کوتاه‌ترین زمان از مشاوره حقوقی تنظیم قرارداد بهره‌مند شد.

راه‌های ارتباطی با مشاوران حقوقی قراردادنویسی کارمنتو

برای تنظیم یک قرارداد یا بررسی حقوقی متن پیش‌نویس آن، روش‌های مختلفی برای مراجعه به مشاور حقوقی در کارمنتو در نظر گرفته شده است که عبارت‌اند از:

مشاوره حقوقی قرارداد آنلاین

راحت‌ترین شیوه برای قراردادنویسی، استفاده از خدمات مشاوره تنظیم قرارداد آنلاین است. این نوع مشاوره از طریق سایت و اپلیکیشن مجموعه انجام می‌شود و شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، قرارداد مشاوره خود را تنظیم و فرآیند آن را آغاز کنید. مشاوره حقوقی برای تنظیم انواع قراردادها در روش آنلاین هم به مانند روش‌های سنتی با دقت بالا و کاملا متعهدانه انجام می‌شود. مجموعه کارمنتو برای جلب اعتماد همراهان خود، تضمین رضایت و عودت وجه را برای این روش در نظر گرفته است.

مشاوره حقوقی قرارداد تلفنی

مشاوره تنظیم قرارداد تلفنی، محبوب‌ترین روش مشاوره در میان مخاطبان کارمنتو است. مشاوره تنظیم متن قرارداد و پاسخ به سوالات حقوقی قراردادها با تماس تلفنی، بسیار آسان و سریع است. دریافت مشاوره تنظیم قرارداد حقوقی تلفنی در کارمنتو در بستر تماس تلفنی اینترنتی (voip) انجام می‌شود. در این روش مشاوره به صورت آنی و با پرداخت هزینه آن بلافاصله آغاز می‌شود (در صورت آنلاین بودن مشاور). مبلغ قرارداد مشاور تلفنی بر اساس زمان مشاوره تعیین می‌شود و تضمین کیفیت کارمنتو برای آن برقرار است. اکثر مخاطبان کارمنتو معتقدند در روش تلفنی مشاوره حقوقی قرارداد، منظور مشاور را بهتر درک می‌کنند و سرعت انجام کارها نیز افزایش پیدا می‌کند؛ همچنین مشاوران کارمنتو نیز معتقدند در جلسات مشاوره حقوقی قرارداد تلفنی می‌توانند مخاطبان خود را بهتر و با جزئیات بیشتر از امور حقوقی آگاه کنند.

مشاوره حقوقی قرارداد رایگان

کارمنتو برای مشتریانی که امکان پرداخت هزینه مشاوره حقوقی قراردادها را ندارند و یا نیازی به این کار نمی‌بینند هم راهکاری ارائه داده است. مشاوره حقوقی رایگان قراردادها یکی از خدماتی است که توسط مجموعه کارمنتو ارائه می‌شود. مشاوره تنظیم قرارداد حقوقی در این روش تماماً به صورت سوال‌محور انجام می‌شود . پاسخگویی به سوالات نیز معمولا در بازه 24 تا 48 ساعته انجام خواهد شد. البته باید خاطر نشان کرد مشاوره با وکیل قرارداد نویسی برای نوشتن یک قرارداد فوری از این روش امکان پذیر نیست؛ لذا این روش تنها به افرادی که عجله ندارند و یا تعداد سوالات محدودی دارند توصیه می‌شود.

راهنمای دریافت مشاوره حقوقی قرارداد

اگر قصد دارید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از مشاوره با وکیل قرارداد نویسی بهره‌مند شوید، کارمنتو این کار را در کمتر از 5 دقیقه برای شما انجام می‌دهد. کافیست طبق مراحل زیر عمل کنید.

 1. وارد سایت یا اپلیکیشن کارمنتو شده و از منوی بالای صفحه، گزینه خدمات مشاوره را انتخاب کنید.

 2. حوزه "امور حقوقی" و زیرحوزه "حقوقی قراردادها" را انتخاب کنید.

 3. از لیست مشاوران یکی را انتخاب کرده و روی گزینه "دریافت مشاوره" کلیک کنید.

 4. در صفحه مشاور روی دکمه "مشاوره تلفنی" کلیک نمایید.

 5. مدت زمان مشاوره را مشخص کرده و هزینه آن را از درگاه امن بانکی پرداخت کنید.

 6. در انتها روی دکمه "تماس" کلیک کنید تا ارتباط شما با مشاور برقرار شود.

مزایای رقابتی کارمنتو برای مشاوره حقوقی قراردادها

امروزه بسیاری از بزرگترین فعالان تجاری و افراد ناآشنا به امور حقوقی، کارمنتو را برای مشاوره امور قراردادها برمی‌گزینند. علت اصلی انتخاب کارمنتو مزایای بسیار متنوعی است که این مجموعه به همراهان خود ارائه می‌دهد. در ادامه برخی از این مزایا را بررسی می‌کنیم.

 • مشاوره حقوقی قراردادها در کارمنتو در هر زمانی و به صورت 24 ساعته امکان‌پذیر است.

 • با توجه به ارائه خدمات مشاوره تنظیم قرارداد آنلاین و تلفنی، هیچ محدودیت مکانی برای مخاطبان کارمنتو وجود ندارد.

 • مشاوره با وکیل امور قراردادها و بسیاری دیگر از متخصصان این حوزه، به صورت فوری و در کمتر از 5 دقیقه در کارمنتو انجام می‌شود.

 • مجموعه کارمنتو در حوزه‌های مختلف حقوقی از مشاوره حقوقی قرارداد نویسی گرفته تا امور حقوقی پس از آن، مشاوره تخصصی انجام می‌دهد.

 • پشتیبانی کارمنتو به صورت چت آنلاین و شبانه روزی در خدمت مشتریان مجموعه خواهد بود و به ابهامات آن‌ها پاسخ می‌دهد.

 • تیم بزرگ مشاور قرارداد کارمنتو به مخاطبان اجازه می‌دهد با توجه به نیاز و بودجه مورد نظر خود، مشاوران را انتخاب کنند.

 • با کیف پول مجازی کارمنتو نیاز نیست هربار برای مشاوره به درگاه بانکی مراجعه و فرآیند زمان‌بر آن را انجام دهید.

 • اطلاعات مخاطبان کارمنتو به صورت کاملا محرمانه نزد مجموعه باقی می‌ماند.

 • استفاده از اپلیکیشن و وب اپلیکیشن، دسترسی به مشاوره تنظیم متن قرارداد را از هر زمان دیگری آسان‌تر کرده است.

 • قیمت مشاوره امور قراردادها در کارمنتو به صورت کاملا معقول و منصفانه، بر اساس سابقه و تحصیلات مشاور تعیین می‌شود.

مشاوره حقوقی قرارداد با کارمنتو

کارمنتو با بهره‌گیری از یک مشاوران حقوقی قرارداد باتجربه آماده ارائه خدمات تنظیم و مشاوره انواع قرارداد به شما عزیزان است. به‌منظور تسهیل فرآیند درخواست مشاوره در کارمنتو، می‌توانید بسیاری از سؤالات خود در زمینه تنظیم قراردادها را در قالب سرویس پرسش و پاسخ رایگان مطرح نمایید. همچنین بخش مشاوره حقوقی قرارداد کارمنتو به‌صورت آنلاین و تلفنی نیز فعال بوده و می‌توانید در ساعات مختلف شبانه‌روز و در هر جای ایران، از خدمات مشاوره قرارداد کارمنتو بهره‌مند شوید. با استفاده از مشاوره حقوقی تنظیم قرارداد کارمنتو خشت اول روابط مالی و کاری خود را به‌درستی بنا کنید.

سوالات متداول

دریافت مشاوره حقوقی قرارداد چرا حائز اهمیت است؟
ضمن پیچیدگی قوانین تنظیم مقررات و به دلیل عدم آشنایی افراد با مراحل نگارش و تنظیم قرارداد و مسائل حقوقی آن، دریافت مشاوره حقوقی قرارداد از کارشناسی متخصص و خبره در زمینه قانون و آیین دادرسی ضروری است که اطمینان از رعایت قوانین و حفاظت از منافع مشتریان در معاملات حقوقی را فراهم می‌کند. اطمینان داشته باشید که اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد مشاوران حفظ می‌شود.
دریافت مشاوره قرارداد در کارمنتو به چه صورت است؟
ارائه مشاوره حقوقی قرارداد در کارمنتو به صورت تلفنی و آنلاین انجام می‌گیرد. مشاوران تنظیم قرارداد در کارمنتو ضمن تسریع و تسهیل انتخاب شما، رزومه‌های خود را در سایت قرار داده‌اند و شما می‌توانید پس از انتخاب مشاور موردنظر بر روی دکمه "دریافت مشاوره" کلیک کنید تا تماس در بستر VOIP با استفاده از شارژ اولیه رایگان برای شما و در لحظه و زیر یک دقیقه برقرار شود.
دریافت مشاوره حقوقی قراداد از کارمنتو ، در کدام روزهای هفته و چه ساعاتی امکانپذیر است؟
کارمنتو با بهره‌گیری از تکنولوژی برتر دنیا و به عنوان پلتفرمی جامع میان مشاور و کارفرما در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته آماده ارائه مشاوره قرارداد است و شما می‌توانید وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن مشاوران را مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبانی چت آنلاین راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.
هزینه دریافت مشاوره قرارداد در کارمنتو چگونه محاسبه می‌شود؟
تعرفه مشاوره قرارداد در کارمنتو بر اساس سوابق شغلی، نوع مشاور و دانش و تخصص او محاسبه می‌شود. کارمنتو به عنوان پلتفرمی جامع میان مشاور و کارفرما و همکاری با مشاوران برتر کشور، معقول‌ترین و پایین‌ترین قیمت بازار را ارائه می‌دهد و تعرفه هر مشاوره در سایت قرار داده شده است. در کارمنتو برای پرداخت هزینه مشاوره می‌توانید از کیف پول استفاده کنید.

مطالب مرتبط با حوزه امور حقوقی