karmento logo
خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان
انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی طلاق

با توجه به افزایش آمار طلاق در جامعه و پیچیدگی‌‌های موجود در این حوزه، دریافت مشاوره از مشاوران حقوقی طلاق کارمنتو، می‌تواند باعث افزایش سرعت و اطمینان از صحت روند طلاق شود. دریافت مشاوره حقوقی طلاق آنلاین و تلفنی به شما در تنظیم دادخواست، توافق طرفین برای طلاق، مطالبه مهریه و نفقه کمک می‌کند.

جستجو
فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز
مشاور حقوقی ،وکیل دادگستری
53+ مشاوره
karmento
4.6
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
2550+ مشاوره
karmento
4.6
وکیل و مشاور حقوقی
200+ مشاوره
karmento
4.4
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
200+ مشاوره
karmento
4.7
کارشناس امور حقوقی
150+ مشاوره
karmento
4.9
مشاورحقوقی
150+ مشاوره
karmento
4.8
وکیل پایه یک دادگستری
100+ مشاوره
karmento
4.8
وکیل پایه یک دادگستری
100+ مشاوره
karmento
4.5
کارشناس حقوق
99+ مشاوره
karmento
4.7
کارشناس و مشاور حقوقی و ثبتی
89+ مشاوره
karmento
4.9

خدمات کارمنتو

با توجه به پیچیده بودن روابط انسانی در دنیای امروز و افزایش مسائل گوناگون، نیاز به حضور یک مشاور حقوقی طلاق، برای حل این مسائل، حس می‌شود. یکی از حوزه‌هایی که فرد به مشاور حقوقی نیاز دارد، حوزه طلاق است. شاید شما با مشاوره طلاق یاد مشاوره روانشناسی افتاده باشید؛ اما این دو حوزه، با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه ضمن تعریف مشاوره حقوقی طلاق، به حوزه‌‌های مربوط به آن می‌پردازیم و نشان می‌دهیم چه زمانی فرد به مشاوره نیاز دارد و این مشاور چه کمکی می‌تواند بکند.

مشاوره حقوقی طلاق چیست؟

مسائل و مشکلات مربوط به طلاق، معمولا بدون دخالت قانون برطرف می‌شود؛ اما گاهی شرایط به‌گونه‌ای است که حل این مسائل، بدون کمک از یک مشاور، امکان‌پذیر نیست. مشاور حقوقی طلاق، از قواعد حقوقی در حوزه خانواده، آگاه است و می‌تواند به خوبی مسائل مربوط به دعاوی خانوادگی مانند طلاق را بررسی و اشخاص را راهنمایی کند. این مشاور، علاوه بر دانش حقوقی، باید تجربه کافی داشته باشد و رویه دادگاه‌‌های خانواده را بشناسد. یک مشاور حقوقی طلاق خوب می‌تواند گره از مشکلات زوجین باز کند و مانع از بروز ضرر‌های احتمالی شود.

چرا باید از مشاوره حقوقی طلاق کمک بگیریم؟

به دلیل اهمیت حفظ بنیان خانواده، قوانین دقیقی در حوزه حقوق خانواده وجود دارد. به همین علت، در زمان مشکلات خانوادگی یا تصمیم به طلاق، بهتر است با یک مشاور حقوقی طلاق آگاه صحبت شود. یک مشاور طلاق حقوقی، به خوبی از قوانین آگاه است و می‌تواند به فرد کمک کند تا تصمیم اشتباهی نگیرد. یکی از بهترین اشخاصی که می‌توان برای آشنایی و عبور از مراحل قانونی طلاق از او مشورت گرفت، وکیل طلاق است. وکلای طلاق سال‌ها در دادگاه حل اختلاف و پیگیری پرونده‌های واقعی طلاق حضور داشته‌اند؛ لذا مشاوره با وکیل برای طلاق، شما را از چم‌وخم قانونی طلاق مطلع می‌کند و باعث تسریع اقدامات قضایی شما خواهد شد. اگر می‌خواهید از وکیل طلاق مشاوره رایگان دریافت کنید نیز در مجموعه کارمنتو امکان‌پذیر است.

حوزه‌‌های مربوط به مشاوره حقوقی طلاق

حوزه‌هایی که یک مشاور حقوقی طلاق می‌تواند وارد آن شود شامل این موارد است:

 • تعهدات مالی زن مانند نفقه، مهریه و اجرت المثل

 • طلاق و یا فسخ نکاح

 • استرداد جهیزیه

 • حق تمکین

 • درخواست تنظیم سند رسمی ازدواج

 • هدایای نامزدی

مهمترین بحثی که در این حوزه وجود دارد، بحث طلاق است. این بحث مسائل جانبی زیادی را دربر می‌گیرد. مهریه، نفقه و حضانت فرزندان از مباحثی است که هنگام طلاق باید درباره آن تصمیم‌گیری شود. طلاق انواع مختلفی دارد و هرکدام از آن‌ها باعث ایجاد شرایط جدیدی می‌شود. یک مشاور طلاق حقوقی به خوبی با این احکام و شرایط آشنایی دارد و می‌تواند باعث کمک به طرفین شود.

انواع مشاوره حقوقی طلاق

کارمنتو مشاوره حقوقی درباره طلاق را در حوزه‌های مختلفی ارائه می‌دهد. مشاوره برای طلاق در حوزه‌های زیر به صورت تخصصی ارائه می‌شود.

1. انواع طلاق و یا فسخ نکاح

اصلی‌ترین حوزه مشاوره طلاق، به انواع طلاق و فسخ نکاح مربوط است. مشاوران مجموعه کارمنتو حول تمامی این موضوعات، خدمات مشاوره ارائه می‌دهند. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • مشاوره طلاق از طرف مرد

 • مشاوره طلاق از طرف زن

 • مشاوره طلاق غیابی

 • مشاوره طلاق توافقی

2. حضانت فرزندان بعد از طلاق

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های والدین پس از طلاق، حضانت فرزندان است. مشاوره حقوقی برای طلاق، حول موضوعاتی نظیر حضانت فرزندان نیز انجام می‌شود. مرکز مشاوره طلاق کارمنتو با وکلای طلاق مجرب خود به متقاضیان، حول موضوع حضانت فرزندان پس از طلاق، مشاوره حقوقی ارائه می‌دهد. حضانت فرزندان طبق ماده 1168 قانون مدنی ایران، هم حق و هم تکلیف والدین است؛ لذا توصیه می‌کنیم حتما از مشاوره حقوقی در طلاق برای اطلاع از سرنوشت حضانت فرزندان سوال کنید.

3. تعهدات مالی زوجین

به موجب ازدواج، تعهدات مالی نظیر نفقه و مهریه بین زن و شوهر ایجاد می‌شود. طلاق باعث نخواهد شد که بار پرداخت این تعهدات، مگر در شرایط خاصی از دوش طرفین برداشته شود؛ لذا طرفین ملزم به پرداخت تعهدات مالی خود هستند. مشاوره با وکیل طلاق، مسیر درست برای تصمیم‌گیری درمورد تعهدات مالی است. وکلای طلاق با تجرب‌هایی که طی سال‌ها فعالیت میدانی کسب کرده‌اند، متقاضیان مشاوره را به درستی راهنمایی کرده و روش قانونی پرداخت تعهدات مالی را برای ایشان شرح می‌دهند. مشاوره با وکیل طلاق همچنین می‌تواند شما را از میانبر‌های قانونی آگاه کند.

4. هدایای نامزدی و استرداد جهیزیه

در فرهنگ ایرانی معمولا پس از نامزدی هدایایی میان خانواده زن و شوهر ردوبدل می‌شود. همچنین در صورتی که ازدواج به مرحله زندگی مشترک برسد، جهزیه نیز توسط یکی از طرفین یا هردو طرف تهیه خواهد شد. در مورد سرنوشت هدایا و جهیزیه پس از طلاق ابهامات زیادی در ذهن زوجین وجود دارد. یکی از مزیت‌های مشاوره برای طلاق گرفتن، بررسی همین امور جزئی اما با اهمیت است. زن و شوهر می‌توانند وضعیت استرداد هدایا و جهزیه خود را هنگام مشاوره برای طلاق از مشاور بپرسند.

در این بخش به اصلی‌ترین خدمات مشاوره حقوقی طلاق اشاره شد. با توجه به تعداد زیاد مشاوران مرکز مشاوره طلاق کارمنتو، متقاضیان می‌توانند در زیرحوزه مدنظر خود، از مشاوره با وکیل طلاق متخصص بهره‌مند شوند و پاسخ به سوالات درمورد طلاق را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنند.

مشاوره برای انواع طلاق

اولین مرحله در مشاوره طلاق، مشخص کردن نوع طلاق است. مشاور طلاق پیش از بررسی پرونده، آن را از دو جهت تقسیم بندی می‌کند: اول با توجه به شخص متقاضی، یعنی درخواست کننده طلاق و دوم بر اساس نوع طلاق.

تقسیم‌بندی طلاق براساس درخواست

این تقسیم بندی سه نوع است.

طلاق از طرف مرد

مشاوره طلاق یک طرفه برای مرد با توجه به اصل 1133 قانون مدنی انجام می‌شود. بر طبق این اصل «مرد می‌تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون، با مراجعه به دادگاه، تقاضای طلاق همسرش را بنماید». در مشاوره طلاق از طرف مرد، جزئیات مراحل طلاق برای متقاضی توضیح داده می‌شود. اگر بخواهیم این مراحل را به صورت کلی بگوییم، عبارتند از:

 1. مراجعه به دادگاه و ارائه درخواست طلاق

 2. ارجاع اختلاف به داوری توسط دادگاه (تلاش برای مصالحه میان زن و مرد)

 3. صدور گواهی عدم سازش (در صورت عدم صلح)

مشاوره حقوقی برای طلاق، موجب می‌شود طرفین از حقوق خود مطلع شوند. مشاور حقوقی برای طلاق مرد اختیارات طرفین را مشخص خواهد کرد، این اختیارات شامل موارد ذیل می‌شوند.

 • عدم رضایت زن تاثیری در اجرای حکم طلاق ندارد.

 • مرد حتی با وجود عذر موجه برای طلاق، باز هم وظیفه دارد مهریه و نفقه زن را پرداخت کند.

 • اگر عذر مرد موجه نباشد، زن می‌تواند علاوه بر مهریه، جهیزیه و نفقه، اجرت کارهایی که در طول زندگی مشترک به دستور مرد انجام داده را نیز بگیرد.

 • و ...

طلاق از طرف زن

در صورت عدم پرداخت نفقه از سوی مرد، زن می‌تواند ضمن مشاوره حقوقی برای طلاق، درخواست طلاق بدهد. در این نوع طلاق، پس از طرح درخواست نفقه از سمت زن، مرد محکوم می‌شود. مشاوره طلاق یک طرفه برای زن در شرایط «عُسر و حَرَج» ایشان، طبق ماده 1130 قانون مدنی انجام می‌شود. عسر و حرج به وضعیتی گفته می‌شود که ادامه زندگی برای زن دشوار باشد. در صورت ایجاد عسر و حرج زن، وی می‌تواند درخواست طلاق بدهد. اگر عسر و حرج ثابت شود، دادگاه، مرد را وادار به طلاق می‌کند.

مشاوره وکیل طلاق می‌تواند موجب آگاهی بانوان از مصادیق عسر و حرج شود. برخی از این مصادیق عبارتند از:

 • ترک زندگی خانوادگی توسط مرد به صورت ۶ ماه متوالی یا ۹ ماه متناوب در یک سال بدون عذر موجه.

 • اعتیاد زوج به مواد مخدر یا مشروبات الکلی که باعث خلل در زندگی خانوادگی شود و امتناع از ترک اعتیاد.

 • محکومیت قطعی مرد به ۵ سال حبس یا بیشتر از ۵ سال.

 • ضرب و شتم زن یا رفتاری که برای زن قابل تحمل نباشد.

 • مرد به بیماری‌‌های لاعلاج روانی یا ساری و یا عارضه دیگری که زندگی را مختل سازد، مبتلا باشد.

عدم رعایت شروط ضمن عقد به دو طرف حق طلاق می‌دهد. تنها راهکار پیش رو برای زنانی که احساس می‌کنند شرایط ضمن عقد آن‌ها رعایت نشده است، استفاده از مشاوره طلاق از طرف زن است. در این موقعیت، مشاور طلاق با بررسی سند ازدواج، نتیجه نهایی را به زوجه اعلام می‌کند. مثلا اگر در سند ازدواج ادامه تحصیلات زن شرط باشد، اگر مرد اجازه ادامه تحصیل به او نداد، زن می‌تواند درخواست طلاق بدهد. حق طلاق، وکالت طلاق را به زوجه می‌دهد. در چنین موقعیتی حتی اگر مرد تمایلی برای حضور در دادگاه نداشته باشد، زن می‌تواند با مشاوره طلاق غیابی برای پیگیری فرآیند طلاق بدون حضور مرد اقدام کند.

طلاق توافقی

مشاوره طلاق توافقی برای زن و شوهرهایی که بر سر طلاق به توافق مشترک رسیده‌اند ارائه می‌شود. در این طلاق، زن و شوهر، به دلایلی نمی‌توانند به زندگی مشترک خود ادامه دهند و تصمیم به طلاق می‌گیرند. به همین علت در همه مسائل مربوط به آن، با یکدیگر به توافق می‌رسند. مواردی که زن و شوهر در مورد آن به تفاهم می‌رسند، برای دادگاه قابل قبول است و در رای دادگاه « عدم امکان سازش» ذکر می‌گردد.

مشاور طلاق توافقی مراحل کامل اقدام برای این نوع طلاق را برای متقاضیان شرح می‌دهد. مراحل طلاق توافقی به صورت کلی عبارتند از:

 1. اقدام به دریافت نوبت از سایت نوبت‌دهی طلاق

 2. مراجعه به مرکز غربالگری و یا مراکز مشاوره برای دریافت گواهی عدم انصراف از طلاق

 3. مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و ثبت درخواست طلاق توافقی

 4. ارجاع زوجین به دادگاه و تعیین شعبه

 5. حضور در دادگاه جهت توافق بر سر حقوق طرفین و صدور گواهی عدم سازش

مراحل ذکر شده تنها کلیات مراحل طلاق توافقی بود. آگاهی از جزئیات این نوع طلاق با کمک مشاور طلاق توافقی امکان‌پذیر است. مشاوره طلاق توافقی همچنین شما را با مدارک مورد نیاز برای این‌کار آشنا خواهد کرد؛ برای مثال یکی از این مدارک گواهی عدم بارداری زن است که زوجین را به پزشکی قانونی ارجاع می‌دهد. مشاوره برای طلاق توافقی بهتر است علاوه بر موارد روانشناسی، در موارد حقوقی نیز انجام شود. مرکز مشاوره کارمنتو امکان مشاوره تلفنی طلاق توافقی را در کوتاه‌ترین زمان برای شما فراهم می‌سازد.

فراموش نکنید، مشاوره حقوقی طلاق توافقی می‌تواند نقش بسزایی در سرنوشت طلاق داشته باشد و بسیار توصیه می‌شود؛ برای مثال در صورت ادعای عدم نزدیکی دو طرف، مشاور طلاق توافقی، زوجین را به پزشکی قانونی ارجاع می‌دهد؛ در صورت صحت ادعا، گواهی بکارت برای زن صادر شده و طرفین، مجوز حذف نام همسر از شناسنامه و صدور شناسنامه جدید را دریافت می‌کنند. مشاوره حقوقی درباره طلاق، حتی پس از دریافت گواهی عدم سازش و برای رفع مشکلات احتمالی می‌تواند ادامه پیدا کند. مشاور حقوقی طلاق، شما را درمورد بازه زمانی اعتبار گواهی عدم سازش، مراحل نهایی و جاری کردن خطبه طلاق راهنمایی خواهد کرد.

تقسیم‌بندی طلاق بر اساس انواع طلاق

انواع طلاق به طور کلی دو دسته خواهد بود:

طلاق رجعی

در این طلاق، شوهر می‌تواند در زمان عده، بدون نیاز به خواندن خطبه عقد، به همسر خود مراجعه کند و زندگی زناشویی را از سر بگیرند. چنانچه می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شرایط مراجعه در طلاق رجعی کسب کنید، مشاوره با وکیل طلاق مجرب راهکار مناسبی برای شنا خواهد بود. 

طلاق بائن

در طلاق بائن، بین زن و شوهر جدایی کامل اتفاق می‌افتد و اگر در مدت عده از طلاق منصرف شوند، باید مجدد صیغه ازدواج خوانده شود. نفقه زن در این طلاق بر عهده مرد نیست و اگر زن و شوهر در زمان عده از دنیا بروند از یکدیگر ارث نمی‌برند. در این طلاق، مرد حق رجوع ندارد. طلاق بائن تنها با شرایط خاصی بر اساس ماده 1145 امکان پذیر است.

مشاوره جهت طلاق، زوجین را از موقعیت قانونی ازدواج خود آگاه می‌‍سازد. از همین رو می‌توانند برای درخواست طلاق رجعی و یا بائن، با توجه به شرایط ازدواج اقدام کنند. 

هزینه مشاوره حقوقی طلاق

هزینه مشاوره قیمت ثابتی ندارد. این مشاوره‌ها بسته به مدت زمان مشاوره و تجربه مشاور، دارای هزینه‌‌های مختلفی هستند و ممکن است در مواردی این هزینه‌ها بیشتر هم بشود.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت مشاوره عبارتند از:

تجربه مشاور: مشاوران با تجربه‌تر، جلسات مشاوره بیشتری را پشت سر گذاشته‌اند و زمان بیشتری صرف رسیدگی به پرونده‌های حقوقی طلاق کرده‌اند؛ لذا این مشاوران می‌توانند سوالات متقاضیان را با جزئیات پاسخ دهند و میانبر‌های قانونی را نیز برای ایشان شرح دهند.

مدت زمان مشاوره: بدیهی است که هرچه زمان مشاوره افزایش یابد، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. معمولا هزینه مشاوره حضوری به صورت جلسه‌ای و هزینه مشاوره تلفنی و مشاور طلاق انلاین به صورت دقیقه‌ای محاسبه می‌شود.

شرح وظایف مشاور حقوقی طلاق

مشاوران در ازای دریافت هزینه مشاوره طلاق، وظایفی دارند که باید به آن پایبند باشند. وظایف مشاور حقوقی طلاق عبارتند از:

 • مشورت با متقاضی برای رفع مشکلات حقوقی طلاق

 • پاسخگویی به موقع و کامل به سوالات متقاضی

 • بررسی پرونده اشخاص جهت ارائه پاسخ مرتبط با همان پرونده

 • معرفی و توضیح مراحل مختلف طلاق و میانبر‌های قانونی

 • شفاف‌سازی درمورد حقوق قانونی طرفین برای طلاق و پس از آن

 • ارجاع متقاضی به وکیل مربوطه، درصورت نیاز

مشاوره حقوقی طلاق در تهران و شهرستان‌ها

یکی از مهمترین دغدغه‌‌های افراد در مسائل طلاق، پیدا کردن یک مشاور حقوقی طلاق خوب است. با توجه به شلوغی کلانشهرهای بزرگ نظیر تهران، قم، مشهد و شیراز؛ ترافیک و حجم پرونده‌‌های حقوقی زیاد است و معمولا دسترسی سریع به یک مشاور حضوری کمی دشوار به نظر می‌رسد؛ لذا گاهی مشاوره با یک وکیل حقوقی طلاق خوب، چندماه زمان می‌برد.

مجموعه کارمنتو مشکل یافتن مشاور را به کلی رفع کرده است و مشاوره طلاق آنلاین را برای کاربران قرار داده است. متقاضیان می‌توانند بدون کمترین افزایش هزینه مشاوره طلاق، هر زمان که بخواهند از این خدمات بهره‌مند شوند. برای همراهان کارمنتو محدودیت مکانی معنایی ندارد؛ شما می‌توانید حتی از شهر‌های دور از مرکز نظیر مازندران، کرمانشاه، اهواز و سیستان‌وبلوچستان نیز با کارمنتو ارتباط بگیرید. اگر می‌خواهید از وکیل طلاق مشاوره رایگان دریافت کنید نیز در مجموعه کارمنتو قادر به انجام آن هستید.

راه‌‌های ارتباط با مشاوران حقوقی طلاق کارمنتو

مجموعه کارمنتو برای آسان کردن دسترسی کاربران خود به خدمات مشاوره حقوقی طلاق، مسیرهای ارتباطی زیر را دارد.

مشاوره حقوقی طلاق تلفنی

مشاوره طلاق تلفنی بر بستر viop انجام می‌شود. مشاوره حقوقی طلاق تلفنی، موجب می‌شود سوالات خود را به صورت کلامی مطرح و ابهامات موجود را به آسانی برطرف کنید. مشاوره تلفنی با وکیل طلاق، موجب می‌شود مراحل قانونی کاملا واضح برای‌تان توضیح داده شود؛ معمولا این نوع مشاوره متقاضیان را بهتر توجیح می‌کند.

مشاوره حقوقی طلاق آنلاین

مشاوره آنلاین طلاق از طریق اپلیکیشن و یا سایت مجموعه انجام می‌شود. مشاوره با وکیل آنلاین برای طلاق، می‌تواند سرعت پاسخگویی به سوالات شما را افزایش و زمان مشاوره را کاهش دهد.

مشاوره حقوقی طلاق رایگان

مجموعه کارمنتو برای رضایت کاربران خود خدمات مشاوره حقوقی طلاق رایگان ارائه می‌دهد. افرادی که برای دریافت پاسخ سوالات خود عجله ندارند، معمولا از مشاوره طلاق رایگان کارمنتو استفاده می‌کنند. پاسخگویی به سوالات طلاق در حالت رایگان 1 یا 2 روز کاری زمان می‌برد.

راهنمای دریافت مشاوره حقوقی طلاق

مراحل مشاوره طلاق در سایت کارمنتو به شکل زیر است:

 1. به صفحه اصلی سایت مراجعه و روی گزینه دریافت مشاوره کلیک کنید.

 2. در منویی که برای‌تان نمایش داده شده، حوزه «امور حقوقی» و زیرحوزه «حقوقی طلاق» را انتخاب کنید.

 3. اگر مراحل قبلی را بدرستی طی کرده باشید، حال لیستی از مشاوران برای شما نمایش داده می‌شود؛ اطلاعات کلی هر مشاوره در این لیست نمایش داده شده است.

 4. چنانچه مشاور مورد نظرتان را انتخاب کردید، روی گزینه «دریافت مشاوره» کلیک کنید.

 5. در صفحه مشاور، بر روی گزینه «مشاوره تلفنی» کلیک کنید.

 6. حال مدت زمان مورد نیازتان برای مشاوره را وارد کرده و روی گزینه «تماس» کلیک کنید.

مزایای رقابتی کارمنتو برای مشاوره حقوقی طلاق

تیم کارمنتو همیشه در تلاش برای جلب رضایت همراهان خود است. در این بخش مزایای رقابتی کارمنتو را معرفی می‌کنیم که بدون اغراق، کمتر مجموع‌های در ایران توان فراهم کردن چنین مزایایی را دارد.

مزایای رقابتی کامنتو عبارتند از:

 • امکان دریافت مشاوره به صورت شبانه روزی

 • نمایش وضعیت مشاور داخل سایت و اپلیکیشن

 • پشتیبانی سریع، آنلاین و 24 ساعته

 • امکان چت آنلاین با تیم پشتیبانی

 • دریافت مشاوره در سراسر ایران

 • پوشش تمامی حوزه‌ها و زیرحوزه‌های مشاوره حقوقی

 • طیف وسیع مشاوران با تحصیلات و تجارب مختلف در هر حوزه

 • امکان دریافت مشاوره فوری

 • دسترسی آسان از طریق اپلیکشن موبایل و وب‌اپلیکیشن

 • تعیین قیمت معقول و منصفانه با توجه به سابقه و امتیازات هر مشاور

 • امکان شارژ کیف پول کارمنتو برای پرداخت سریع

 • محرمانه بودن اطلاعات متقاضیان نزد مجموعه

کارمنتو، در کنار شما برای مشاوره طلاق

خانواده کوچکترین اجتماع بشر است که در آن احساس آرامش معنا پیدا می‌کند. با این وجود گاهی شرایطی به وجود می‌آید که خانواده را دچار تنش و تصمیم به جدایی می‌کند. در چنین مواقعی بهتر است با یک مشاور حقوقی طلاق صحبت کنیم تا از ضررهایی که ممکن است بعدا گریبان گیر ما شود، جلوگیری کنیم. مشاوران طلاق مجرب این مجموعه به صورت آنلاین و تلفنی پاسخگوی شما هستند. شما می‌توانید با این مشاوران ارتباط بگیرید و با وقت و هزینه کمتر مسائل خود را حل کنید.

سوالات متداول

مزایای مشاوره حقوقی طلاق چیست؟
مزایای مشاوره حقوقی طلاق شامل اطلاعات دقیق حقوقی، تسهیل در فرآیند قانونی، کمک در مذاکرات و توافقات، نمایندگی در دادگاه و حفظ حقوق و تعهدات افراد می‌شود. همچنین می توان به در دسترس بودن و کم هزینه بودن آن نیز اشاره نمود به علاوه اینکه این مشاوره ها امکان انتخاب بهترین راهکار را برای فرد فراهم می کنند.
چه زمانی باید مشاوره طلاق بگیریم؟
مشاوره حقوقی طلاق را می‌توانید در زمان‌های مختلف از جمله قبل از تصمیم‌گیری، در آغاز فرآیند یا در حین آن، و همچنین در شرایط اضطراری انتخاب کنید. این مشاوره کمک می‌کند تا درک بهتری از حقوق و تعهدات خود در طول فرآیند طلاق پیدا کنید. در کارمنتو با استفاده از جدیدترین تکنولوژی دنیا می‌توانید در هر مرحله از طلاق، مشاوره دریافت کنید.
مشاوره حقوقی طلاق در کارمنتو شامل چه مواردی می‌شود؟
مشاوره حقوقی طلاق در کارمنتو شامل پرونده‌های نفقه، مهریه، اجرت المثل، استرداد جهیزیه، حق تمکین، هدایای نامزدی، مشاوره طلاق زن از مرد، مرد از زن، طلاق توافقی، طلاق در دوران عقد و یا فسخ نکاح می‌شود و اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد مشاوران کارمنتو باقی می‌ماند.
هزینه مشاوره طلاق در کارمنتو چگونه محاسبه می‌شود؟
تعرفه مشاوره طلاق تلفنی و آنلاین در کارمنتو، جز معقول‌ترین قیمت بازار به شمار می‌رود اما لازم به ذکر است که هزینه مشاوره حقوقی طلاق به عوامل متعددی از جمله مشاور و دانش و تخصص او بستگی دارد و برای دریافت مشاوره حقوقی طلاق در کارمنتو می‌توانید از شارژ اولیه رایگان استفاده کنید.
چطور میتوانم مشاوره حقوقی طلاق بگیرم؟
کارمنتو به عنوان پلتفرم جامع میان مشاور و کارفرما امکان دریافت مشاوره تلفنی و آنلاین طلاق را در کوتاهترین زمان ممکن فراهم کرده است. پس از مشاهده رزومه مشاوران در سایت و وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن هر مشاور، مشاور موردنظر خود را انتخاب کنید و بر روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید تا تماس در کمتر از یک دقیقه و به صورت فوری برقرار شود.
در کدام روزهای هفته و چه ساعاتی، امکان دریافت مشاوره حقوقی طلاق در کارمنتو وجود دارد؟
مشاوره طلاق و پشتیبانی چت آنلاین در کارمنتو محدودیت زمانی و مکانی ندارد و مشاوران در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات مشاوره تخصصی به سرتاسر ایران هستند.

مطالب مرتبط با حوزه امور حقوقی