karmento logo
خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان
انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

کارآفرینی

مشاوره کارآفرینی

راه اندازی یک کسب‌وکار و کارآفرینی همان‌قدر که می‌تواند جذاب و هیجان انگیز باشد، با چالش‌ها و مخاطرات زیادی روبه‌رو است که حل کردن آن‌ها به تنهایی ممکن نیست. کارآفرین در طول مسیر بارها با مسائل و مشکلاتی مواجه می‌شود که به هیچ عنوان به این مشکلات قبل از راه اندازی کسب و کار فکر هم نمی‌کرد

زیرحوزه‌های کارآفرینی

جستجو
فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز
مشاور و مدرس کسب و کار و مدیریت استراتژی دیجیتال مارکتینگ
34+ مشاوره
karmento
4.5
مشاور و منتور کسب‌و‌کارهای اینترنتی
850+ مشاوره
karmento
4.9
مشاور در حوزه مالی ، منابع انسانی و کسب و کار
800+ مشاوره
karmento
4.6
مشاور بازرگانی
600+ مشاوره
karmento
4.6
مشاور کسب و کارهای آنلاین و آفلاین _کارشناس امورثبتی
450+ مشاوره
karmento
4.2
مدرس و مشاور سرمایه‌گذاری، کسب و کار و تجارت الکترونیک
250+ مشاوره
karmento
5
مشاور و مدرس امور مالی،مالیاتی
200+ مشاوره
karmento
4.2
مشاور تبلیغات و برندینگ
200+ مشاوره
karmento
4.5
مشاور و مدیر بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات
150+ مشاوره
karmento
4.7
مشاور و مربی ایجاد و توسعه کسب وکار
150+ مشاوره
karmento
4.5

خدمات کارمنتو

راه اندازی یک کسب‌وکار و کارآفرینی همان‌قدر که می‌تواند جذاب و هیجان انگیز باشد، با چالش‌ها و مخاطرات زیادی روبه‌رو است که حل کردن آن‌ها به تنهایی ممکن نیست. کارآفرین در طول مسیر بارها با مسائل و مشکلاتی مواجه می‌شود که به هیچ عنوان به این مشکلات قبل از راه اندازی کسب و کار فکر هم نمی‌کرد؛ سوالات بی‌جوابی به ذهنش خطور می‌کند که نمی‌داند چطور باید جواب آن را بیاید و حتی گاهی احساس تنهایی و خستگی حاصل از فشار کاری باعث می‌شود به یک مشاور کارآفرینی همراه و همدل نیاز پیدا کند.

 

مشاوره کارآفرینی چیست؟

شاید فکر کنید مگر کارآفرینی مشاوره می‌خواهد، همین که ریسک پذیر و شجاع باشید و دل به دریای مشکلات بزنید کافی است؛ اما حقیقت این است که کارآفرین هرچقدر هم که تحقیق کرده باشد یا در حوزه کاری خود باتجربه باشد، پاسخ همه سوالات را نمی‌داند و به کمک متخصصان زیادی نیاز پیدا می‌کند.


کار مشاوره کارآفرینی این است که در بزنگاه‌های سخت که تصمیم‌گیری دشوار می‌شود به مدیران کمک کند تصمیم‌های بهتری بگیرند و راهکاری ارائه دهند که به کمک آن بتوان راه را از چاه تشخیص داد.
یک کارآفرین به خوبی می‌داند او هم مثل سایر مردم نقاط ضعفی دارد و در برخی حوزه‌ها با مشکل کمبود دانش و تخصص مواجه است و برای رفع آن باید از دیگران کمک بگیرد. مشاوران دقیقا این نیاز را برطرف کرده و با همفکری و همراهی به موقع، ادامه مسیر را برای او ساده‌تر می‌کنند.


سبک زندگی و شیوه تصمیم‌گیری یک کارآفرین باید با عموم مردم متفاوت باشد. برای یافتن راهکارهای صحیح باید سراغ افرادی رفت که به کارآفرین کمک کنند سبک مناسب زندگی و کار کردن درست را پیدا کنند و بتوانند به بهترین شکل تیم خود را مدیریت کنند.


هر کسب‌وکار در طول زمان تغییرات زیادی را تجربه می‌کند و لازمه موفقیت این است که با هر تغییر راهکارهای مناسب آن را پیدا کرده و خود را با شرایط هماهنگ کند. وجود مشاوران متخصص و کاربلد این کار را برای مدیران ساده‌تر می‌کند.

 

اهمیت استفاده از مشاوره کارآفرینی

مشاوران کارآفرینان در بسیاری از مواقع نقش منتور و هدایت‌گر فرد را ایفا می‌کنند؛ به این ترتیب که در مواقعی که فرد بر سر چند راهی قرار گرفته کمک می‌کنند ذهن خود را سر و سامان دهد و بهترین تصمیم را بگیرد.
کارآفرینان در بسیار مواقع احساس تنهایی و سردرگمی می‌کنند و از آنجایی که مسائل و مشکلاتشان بزرگ است نمی‌توانند از هر شخصی کمک بگیرند، چراکه مشاوره غیر تخصصی و ناآگاهانه ممکن است کسب‌وکار آن‌ها را به مسیر نابودی هدایت کند. مشاوره کارآفرینی از این معضل پیشگیری کرده و با ارائه راهکارهای علمی و عملی مسیر درست اندیشیدن را به فرد می‌آموزد.


نیاز سنجی یکی از کارهای مهم و اساسی یک مشاور است. او باید با پرسیدن سوالات درست قبل از هر چیزی مشکل را شناسایی کند و سپس به کارآفرین کمک کند بهترین و موثرترین راهکار برای حل مساله را بیابد.
رابطه مشاور و کارآفرین هدفمند و پویا است و با یک نگرش کاملا تخصصی و مبتنی بر دانش و تجربه استوار است.

یک مشاور در هر حوزه اظهار نظر نمی‌کند، بلکه تنها در حوزه تخصصی خود ذهن کارآفرین را روشن می‌کند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار او قرار می‌دهد. گاهی کار مشاور این است که یک سرنخ خوب به کارآفرین بدهد تا خودش به تحقیق و پژوهش بپردازد و راه حل مورد نیاز خود را بیابد. به این ترتیب مشاوران یکی از حلقه‌های تاثیرگذار در موفقیت هر کسب‌وکار هستند.

 

مزایای استفاده از مشاوره کارآفرینی

برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از مشاوره کارآفرینی عبارت است از:

 

  • ارائه راه حل مناسب بدون پرداختن به پند و اندرز

  • یافتن راهکارهای مطلوب و موثر برای کسب‌وکار

  • سازماندهی درست امور جاری کسب‌وکار برای افزایش بهره‌وری

  • تحلیل رقبا و شناسایی عوامل موفقیت و شکست آن‌ها

  • شناسایی نقاط ضعف و قوت کسب‌وکار

  • جمع آوری اطلاعات دقیق و تجزیه و تحلیل آن‌ها

  • همراهی و همدلی با مدیر و جهت دهی صحیح او

  • جمع بندی کامل از اتفاقات و تصمیم‌های اخذ شده

 

استفاده از مشاورین کارآفرینی کارمنتو

کارمنتو یک اپلیکیشن تخصصی و کارآمد است که مجموعه‌ای از متخصصان کارآفرین و مشاوران مجرب را در یک محیط پویا و حرفه‌ای گرد هم آورده تا کارآفرینان به راحتی بتوانند مشاوران دلخواه خود را در حوزه‌های مختلف بیابند و به کمک آن‌ها پاسخ سوالات خود را پیدا کنند. در حوزه کارآفرینی چندین متخصص و مشاور باتجربه در کارمنتو مشغول فعالیت هستند که شما به روش‌های زیر می‌توانید سوالات خود را از آن‌ها بپرسید:

 

  • مشاوره کارآفرینی آنلاین

کارآفرین ممکن است در حوزه‌های مختلف فعالیت خود با سوالات متعددی روبه‌رو شود که یافتن پاسخ آن‌ها دشوار است. شما می‌توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ سایت به صورت مکتوب مطرح کنید و منتظر باشید تا کارشناسان مختلف به صورت رایگان به آن‌ها پاسخ دهند.

 

  • مشاوره کارآفرینی تلفنی

در این بخش می‌توانید به صورت تلفنی و مستقیم با مشاور دلخواه خود مکالمه داشته باشید و سوالات خودتان را مطرح کنید. خوبی این روش آن است که برای تماس تلفنی نباید هزینه خاصی را بپردازید، فقط هزینه مشاوره به صورت دقیقه‌ای و براساس ملاک‌های حرفه‌ای تعیین شده و از شما دریافت می‌شود.

 

هزینه مشاوره کارآفرینی در کارمنتو

امکان مشاوره کارآفرینی رایگان برای کارمنتو در نظر گرفته شده که از طریق سوالات کتبی امکان پذیر است. نرخ خدمات مشاوره تلفنی نیز بر حسب مدت زمان مشاوره و سوابق شغلی مشاورین متفاوت است.
مشاوره کارآفرینی با سرمایه کم یک امر تخصصی است که در کارمنتو می‌توانید سوالات خود در این خصوص را، از متخصصان بپرسید. در نهایت به زودی از طریق سایت می‌توانید مشاوره خود را به صورت پروژه تعریف کنید و پس از توافق بر سر قیمت، کار را به متخصصان بپرسید. کارمنتو هزینه مشاوره در چند مرحله از شما دریافت کرده و پس از اعلام رضایت شما از خدمات متخصص به حساب او واریز می‌کند.

 

سوالات متداول

کارافرینی چیست؟
همه افراد مایلند در کار خودشان موفق باشند. اما موفقیت خصوصا در زمینه‌های شغلی به سادگی به دست نمی‌آید و نیازمند تلاش زیاد، استفاده از مشاوره‌های متخصصین در این زمینه و ایجاد کار آفرینی است. یعنی باید ایده‌های نوین شغلی را بکار گیرد و در راستای توسعه آن‌ها تلاش کند.
آیا قابلیت دریافت مشاوره در زمینه بیزینس کوچینگ نیز در کارمنتو وجود دارد؟
بله، شما می‌توانید تمامی سوالات تخصصی خود را در زمینه کارآفرینی از طریق تماس‌های تلفنی و یا به صورت آنلاین با مشاورین کارمنتو در میان بگذارید و از مشاوره‌ها بهره‌مند شوید.
آیا دریافت مشاوره جهت راه‌اندازی کسب و کار خانگی به صورت رایگان در کارمنتو امکان پذیر است؟
بله، شما می‌توانید برای دریافت مشاوره‌های تخصصی به صورت رایگان از طریق اپلیکیشن مشاوره کسب و کار کارمنتو اقدام کنید و تمامی مشکلات و سوالات خود را مطرح نمائید. مشاورین کارمنتو در هر ساعت از شبانه روز آماده پشتیبانی و پاسخگویی به کاربران هستند.

مطالب مرتبط با حوزه کارآفرینی