karmento logo
خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان
انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی خانواده

یکی از خدماتی که کارمنتو در اختیار کاربران قرار می‌دهد مشاوره حقوقی خانواده آنلاین و تلفنی است. مشاوره حقوقی خانواده طیف گسترده‌ای دارد؛ از اقدامات پیش از ازدواج گرفته تا درخواست حضانت فرزند همگی در این حوزه قرار می‌گیرند. در صورت داشتن هرگونه مشکل در زمینه امور حقوقی خانواده می‌توانید از وکلای پایه یک دادگستری کارمنتو مشاوره بگیرید.

جستجو
فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
2850+ مشاوره
karmento
4.6
مشاورحقوقی
150+ مشاوره
karmento
4.7
کارشناس حقوق
100+ مشاوره
karmento
4.7
وکیل پایه یک دادگستری
90+ مشاوره
karmento
4.7
عنوان شغلی وکیل پایه یک دادگستری
60+ مشاوره
karmento
3.9

خدمات کارمنتو

خانواده یکی از کوچک‌ترین و مهم‌ترین اجتماعات در هر جامعه‌ای محسوب می‌شود. نقش بنیادی و بی بدیل خانواده در زندگی افراد بر هیچ کس پوشیده نیست. از این رو توجه به کیفیت روابط بین افراد و حل مسائل و چالش‌های بین فردی در بستر خانواده، بسیار مهم است. در این میان بهره گیری از خدمات مشاوره حقوقی خانواده می‌تواند به حل صحیح و اصولی این مسائل و چالش‌ها کمک شایان توجهی نماید. بروز مسئله و اختلاف نظر در بین افراد خانواده امری کاملاً شایع است. در برخی مواقع این مسائل و اختلاف نظرها به اختلافات جدی و تنش‌های وسیع بین افراد خانواده می‌انجامد. در چنین مواردی آگاهی افراد نسبت به حقوقشان و دریافت راهکارهای احقاق حق، می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

در این مطلب به خدمات مهم و سازنده مشاور خانواده و اهمیت بهره‌مند شدن از این خدمات پرداخته می‌شود. خوب است در ابتدای امر به این نکته اشاره کنیم که موضوع اصلی بحث، مشاوره روانشناسی خانواده نیست، بلکه در ادامه این مطلب به موضوع مشاوره حقوقی خانواده خواهیم پرداخت. مباحث حقوقی در خانواده جدای از مسائل روانشناسی هستند و حوزه‌های متفاوت‌تری را پوشش می‌دهند.

مشاوره حقوقی خانواده چیست؟

اکثر مسائل و اختلاف نظرهایی که میان افراد خانواده بروز پیدا می‌کند را می‌توان با مشورت و همفکری میان اعضای خانواده و نیز با میانجیگری افراد باتجربه تر و بزرگ‌تر حل و فصل کرد. در برخی مواقع نیز مسائل و اختلافاتی حادث می‌شوند که به این راحتی و با راهکارهای فوق قابل حل نیست. در چنین مواردی می‌توان بر روی دانش، تخصص و تجربه یک مشاور خانواده حساب کرد. شاید برایتان این سؤال مطرح شده باشد که تفاوت بین مشاور حقوقی خانواده با مشاور روانشناسی در چیست؟

در پاسخ به این سؤال خواهیم گفت حوزه اصلی فعالیت مشاور حقوقی خانواده، رسیدگی و حل و فصل مسائل حقوقی و قانونی بین افراد خانواده است. حال آنکه مشاور روانشناسی همانطور که از نام آن پیداست به برطرف کردن مشکلات روحی و روانی افراد خانواده می‌پردازد. یک مشاور حقوقی خانواده اطلاعات کامل و دید همه جانبه‌ای نسب به مسائل حقوقی خانواده دارد. تخصص و تجربه این مشاور می‌تواند راهگشای مشکلات حقوقی افراد در خانواده باشد. با بهره‌گیری از خدمات مشاوره حقوقی امور خانواده در واقع افراد با یک تیر، دو نشان را خواهند زد. به این صورت که هم از بروز ضررهای مالی احتمالی پیشگیری می‌کنند و هم بهترین تصمیم را برای احقاق حق خود می‌گیرند.

چرا باید از مشاوره حقوقی خانواده کمک بگیریم؟

ناآگاهی افراد و دانش کم آن‌ها در حوزه حقوق خانواده، عاملی برای بروز مشکلات حقوقی در خانواده است. چنانچه افراد آگاهی کافی نسبت به این حقوق داشته باشند، حل و فصل مشکلات برایشان بسیار ساده تر خواهد شد و هیچ یک ضرر و زیانی را متحمل نمی‌شوند. به این جهت پیشنهاد می‌شود افراد در زمینه مسائل حقوقی خانواده با مشاوران حقوقی خانواده در ارتباط باشند. از این طریق پاسخ به سؤالات حقوقی خانواده خود را دریافت خواهند کرد.

افراد کم و بیش در جریان هزینه های بالای دادرسی از طریق گرفتن وکیل خانواده هستند. این هزینه‌ها یکی از دغدغه‌های اصلی زنان و مردانی است که پا در میدان احقاق حقوق خود در اختلافات خانوادگی می‌گذارند. در چنین مواقعی برای کاهش بار هزینه مشاوره خانواده، بهترین گزینه انتخاب یک مشاور حقوقی خانواده خوب و کمک گرفتن از دانش و تجربه اوست. این مشاوران به سبب تجربه‌ای که در پرونده‌های متعدد کسب کرده‌اند و نیز آگاهی و تخصصشان می‌توانند به بهترین شکل مسیر پیش رویتان را روشن کنند. با دریافت مشاوره حقوقی خانواده رایگان هم هزینه خدمات وکلای دادگستری کاهش می‌یابد و هم با دید کامل‌تری نسبت به اوضاع و راهکارهای احقاق حقوق، کار خود را پیش خواهید برد. لازم به ذکر است که مشاور حقوقی خانواده به مشاور وکیل خانواده نیز شناخته می‌شود. حوزه فعالیت و هزینه خدمات وکیل یا مشاور حقوقی خانواده با وکلای دادگستری متفاوت است.

چه زمانی به مشاوره حقوقی خانواده مراجعه کنیم؟

به طور کلی افراد در دو زمان به بهره‌گیری از خدمات وکیل مشاوره حقوقی خانواده می‌اندیشند. یکی قبل از طرح دعوا و شکایت و دیگری، بعد از آن. مشاوران حقوقی خانواده در هر دو حالت می‌توانند راهنمایی‌های تخصصی و بسیار کارسازی را به مراجعان ارائه نمایند. هرچند که بهترین زمان برای مراجعه به این مشاوران، قبل از اعاده دعوا است. در واقع وقتی که فرد با توجه به شرایط خود و مشکلات حادث شده، در جریان مسائل حقوقی خانواده قرار داشته باشد، طرح دعوا از مسیر صحیح را خواهد یافت.

انواع مشاوره حقوقی امور خانواده

مشاوره حقوقی خانواده انواع مختلفی دارد که بنا به درخواست مراجعه کنندگان صورت می‌پذیرد. در مجموعه کارمنتو به عنوان یک مرکز مشاوره خانواده انواع مشاوره حقوقی خانواده رایگان، آنلاین و تلفنی توسط کارشناسان مجرب این حوزه انجام می‌گیرد. در ادامه برخی از حوزه‌های فعالیت این مشاوران آورده شده است.

حوزه‌های مربوط به مشاوره حقوقی خانواده

حوزه‌های فعالیت مشاور حقوقی خانواده به شرح زیر است:

 • شکایات حقوقی خانواده

 • تعهدات مالی مرد به زن: حقوقی مثل نفقه، مهریه، اجرت المثل و ...

 • استرداد جهیزیه

 • حضانت فرزندان و نحوه ملاقات با آن‌ها

 • دعاوی و شکایات مرتبط با نسب

 • رشد

 • مباحث ولایت قهری

 • مسائل مربوط به قیومیت

 • طلاق و رجوع از طلاق

 • حقوق تمکین

 • تنظیم کردن سند رسمی ازدواج

 • نحله

 • دعاوی هدایای نامزدی

 • مسائل مربوط به تغییر جنسیت

 • درخواست سرپرستی کودکان بی‌سرپرست

 • و ...

هزینه مشاوره حقوقی خانواده

بسیاری از افراد در مورد قیمت مشاوره حقوقی خانواده می‌پرسند. در پاسخ به این سؤال باید گفت که قیمت ثابتی را نمی‌توان برای مشاوره‌های حقوقی خانواده در نظر گرفت و اعلام کرد. نرخ مشاوره خانواده به طور کلی می‌تواند در بازه ۵۰ هزار تومان و کمتر تا ۵۰۰ هزار تومان و حتی بیشتر بسته به عوامل زیر متغیر باشد:

 • مدت زمان انجام مشاوره

 • میزان تجربه و سابقه کاری مشاور

 • سطح معروفیت و محبوبیت مشاور

 • و ...

شرح وظایف مشاور حقوقی خانواده

مشاوران حقوقی خانواده همچون دیگر رشته‌ها، شرح وظایف مخصوص به خود را دارند. وظیفه اصلی مشاور حقوقی خانواده ارائه اطلاعات حقوقی مربوط به حقوق افراد در خانواده است. همچنین یک مشاور خوب باید بتواند راهکارهای احقاق حقوق افراد خانواده را به درستی در اختیارشان قرار دهد. یک مشاور حقوقی امور خانواده می‌بایست وضعیت و شرایط مراجعه کننده را بررسی کند. سپس با توجه به وضع موجود، اطلاعات کاملی را از قوانین مربوط با مشکل حادث شده جمع آوری نماید. استفاده صحیح و به موقع از قوانین توسط مشاور وکیل خانواده می‌تواند تأثیر قابل توجهی در احقاق حق افراد داشته باشد. در ادامه ویژگی‌های مشاور حقوقی خانواده معرفی شده اند.

ویژگی‌های مشاور حقوقی خانواده خوب

 از مهم‌ترین خصایص و ویژگی‌هایی که یک مشاور حقوقی خانواده خوب می‌بایست از آن‌ها برخوردار باشد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. امین و قابل اعتماد بودن

به گواهی همه افراد، امین و قابل اعتماد بودن اولین خصیصه‌ای است که باید یک وکیل مشاوره حقوقی خانواده خوب به آن مجهز باشد. اهمیت این ویژگی به این موضوع برمی‌گردد که افراد برای بازگو کردن مسائل شخصی و خانوادگی خود، به کسی اعتماد می‌کنند که محرم اسرار باشد. در واقع تعهد اخلاقی مشاور، موضوعی بسیار مهم است.

2. داشتن دانش حقوقی کافی

دومین خصیصه مهم یک مشاور حقوقی خانواده خوب، مسلط بودن به قوانین و ماده و تبصره‌های حقوقی خانواده است. به این طریق یک مشاور خواهد توانست در اخذ بهترین تصمیم توسط افراد و احقاق حق آن‌ها مؤثر باشد.

3. داشتن تجربه کافی

هیچ سلاحی بیشتر از تجربه نمی‌تواند یک مشاور را در کارزار احقاق حق مراجعه کنندگانش یاری دهد.

4. داشتن صداقت

صداقت در تشریح شرایط و قوانین وعدم محافظه کاری‌های بی‌مورد، از ویژگی‌های مهم یک مشاور حقوقی خانواده خوب است.

5. داشتن قدرت تصمیم‌گیری لازم

اراده مصمم یک مشاور حقوقی خانواده و قدرت تصمیم‌گیری به موقع او در همان زمان‌های اولیه، می‌تواند در نتیجه کار مراجعین تأثیر بسزایی داشته باشد.

6. داشتن قدرت کلام

فن بیان و قدرت نفوذ کلام از خصایص مهم مشاور خانواده خوب هستند. با این ویژگی‌ها مشاور می‌تواند افراد را در جهت اخذ تصمیمات صحیح و سازنده، متقاعد و هدایت نماید.

7. بیان مسائل حقوقی به زبان عامه

مفاهیم حقوقی و اصطلاحات تخصصی این حوزه برای همه افراد جامعه قابل درک نیستند. لذا یک مشاور حقوقی خانواده خوب می‌بایست مسائل، شرایط و وضع موجود و قوانین مربوطه را به گونه‌ای ساده و واضح برای مراجعین بیان کند که آن‌ها بدون سردرگمی بتوانند تصمیمات درست را بگیرند.

8. عدم منفعت طلبی

تلاش برای آگاهی بخشی به مراجعین، دریافت دستمزد منصفانه و عدم توجه صرف به منافع شخصی از جمله ویژگی‌های مهم یک مشاور حقوقی خانواده خوب است.

قابل ذکر است که سن و جنسیت ملاک‌های مناسبی جهت تشخیص اینکه شخص، مشاور خوبی است یا خیر در نظر گرفته نمی‌شود. لذا بهتر است پیش از انتخاب مشاور حقوقی خانواده و مراجعه به او، کمی در حوزه سوابق او جستجو صورت گیرد.

مشاوره حقوقی خانواده در تهران و تمامی شهرستان‌ها

اکثر افراد در موقعیت‌های مختلف ممکن است نیاز به دریافت مشاوره تخصصی فوری و ضروری را تجربه کرده باشند. قضیه فوری و ضروری بودن دریافت مشاوره در شهرهای بزرگ و پرجمعیت نظیر تهران، مشهد، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز، قم، اهواز، کرمانشاه و دیگر کلانشهرها بیشتر مطرح می‌شود. خصوصاً که به دلایلی از جمله کمتر بودن تعداد مشاوران حقوقی خوب و بعد مسافت و حجم ترافیک و تعداد بالای پرونده‌های در حال رسیدگی و ... پیدا کردن یک وقت مشاوره حضوری بسیار سخت می‌شود.

مجموعه مشاوره تخصصی کارمنتو با بهره‌گیری از مشاوران حقوقی خانواده متخصص و مجرب، دریافت وقت مشاوره و راهنمایی‌های تخصصی را برای مراجعین محترم آسان نموده است. در کارمنتو انواع مشاوره خانواده حقوقی فوری و تخصصی در جهت معرفی بهترین راهکارها برای اخذ مناسب‌ترین تصمیمات به افراد ارائه می‌شود.

راه‌های ارتباط با مشاوران حقوقی خانواده کارمنتو

بسیاری از مواقع، عواملی همچون کمبود وقت و قیمت مشاوره حقوقی خانواده، مانع مراجعه افراد به مشاوران حقوقی خانواده می‌شود. همچنین برخی افراد تمایلی به مشاوره حضوری و دیده شدن ندارند و ترجیح می‌دهند به صورت ناشناس و با مشاوره تلفنی خانواده مشکلشان را مطرح کنند. با توجه به این دغدغه‌ها، مجموعه کارمنتو شرایطی را مهیا کرده است که چنین افرادی بدون دغدغه صرف وقت یا هزینه مشاوره خانواده بالا، بتوانند به صورت تلفنی با مشاور تلفنی خانواده مجموعه تماس حاصل نمایند. به این ترتیب می توانند از خدمات انواع مشاوره خانواده آنلاین و تلفنی بهره‌مند شوند. همچنین بهره‌گیری از راهنمایی‌های مشاور خانواده رایگان نیز در وب‌سایت کارمنتو فراهم است. به این ترتیب راه حل مشکل خود را در فضایی ایده‌آل و امن و با کمک مشاوران حقوقی خانواده مجرب و کارآزموده نظیر مشاوره آنلاین وکیل خانواده خواهند یافت.

در مجموعه کارمنتو می‌توانید خدمات مشاوره خانواده را از طرق زیر دریافت نمایید:

 • مشاوره خانواده آنلاین

 • مشاوره خانواده تلفنی

 • مشاوره خانواده رایگان

مشاوره حقوقی خانواده آنلاین

مشاوره خانواده آنلاین کارمنتو از طریق سایت و اپلیکیشن مجموعه انجام می‌شود. شما در این روش به صورت آنلاین وضعیت هر وکیل مشاوره حقوقی خانواده را مشاهده کرده و به رزومه وی دسترسی دارید. در مشاوره آنلاین خانواده، پرسش‌وپاسخ با متقاضی با سرعت بیشتری انجام می‌شود. همچنین این روش دسترسی متقاضیان را به خدمات مشاوره وکیل خانواده از هر زمان دیگری آسان‌تر کرده است.

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی 24 ساعته

مشاوره خانواده تلفنی، محور اصلی خدمات حقوقی خانواده در تیم کارمنتو است. در مجموعه ما مشاوره حقوقی خانواده تلفنی 24 ساعته انجام می‌شود و هیچ محدودیت زمانی برای متقاضیان وجود ندارد. قیمت مشاوره حقوقی خانواده تلفنی به صورت دقیقه‌ای محاسبه می‌شود. مشاوره حقوقی امور خانواده به صورت تلفنی بسیار راحت است و چون پرسش و پاسخ به سوالات حقوقی خانواده به شیوه کلامی انجام می‌شود، توانایی مشاور در انتقال جزئیات بیشتر خواهد بود. مجموعه کارمنتو، مشاوره تلفنی با وکیل خانواده را بر بستر viop (تماس تلفنی اینترنتی) انجام می‌دهد.

مشاوره حقوقی خانواده رایگان

یکی از جذاب‌ترین خدماتی که کارمنتو برای همراهان خود در نظر گرفته، مشاوره خانواده رایگان است. در این روش مشاوره حقوقی خانواده به صورت نوشتاری و سوال محور انجام می‌شود. افرادی که سوالات محدودی دارند و نیازی به یک جلسه مشاوره کامل نمی‌بینند، می‌توانند از مشاوره خانواده رایگان بهره‌مند شوند. البته پیش از ارسال پیام می‌بایست در سایت ثبت‌نام کرده باشید. پس از ثبت‌نام در سایت می‌توانید به بخش مشاوره رایگان خانواده کارمنتو مراجعه کرده و برای ثبت پیام مشاوره اقدام نمایید. لازم به ذکر است که پیش از ارسال پیام باید حوزه مورد نظر خودتان را «مشاوره خانواده» انتخاب کنید. مشاور خانواده رایگان کارمنتو، پاسخ سوالات متقاضیان را حداکثر تا 48 ساعت کاری ثبت خواهد کرد.

راهنمای دریافت مشاوره حقوقی خانواده

در وب‌سایت کارمنتو به راحتی و با طی مراحل زیر می‌توانید خدمات به روز و تخصصی مشاوره حقوقی خانواده 24 ساعته را دریافت نمایید.

 1. ابتدا وارد صفحه اصلی سایت کارمنتو شوید.

 2. روی دکمه «دریافت مشاوره» کلیک کنید.

 3. در مرحله بعد حوزه مشاوره «حقوقی» و زیرحوزه «حقوقی خانواده» را انتخاب کنید.

 4. یکی از مشاوران نمایش داده شده را با توجه به نیاز خود انتخاب و روی دکمه «دریافت مشاوره» جلوی آن کلیک نمایید.

 5. از صفحه مشاور روی گزینه «تماس تلفنی» را کلیک کنید.

 6. زمان موردنظر خود برای مشاوره را تعیین و قیمت مشاوره حقوقی خانواده را از طریق درگاه امن بانکی پرداخت نمایید.

 7. در صورتی که کیف پول شما مبلغی به اندازه یا بیش از قیمت مشاوره شارژ شده باشد، نیازی به مراجعه به درگاه بانک ندارید و می‌توانید بلافاصله با مشاور تماس برقرار کنید.

 8. در انتهای روی دکمه «تماس» کلیک کنید.

مراحل ذکر شده برای دریافت مشاوره تلفنی با وکیل خانواده بود. در صورتی که قصد ارتباط با مشاور رایگان خانواده را دارید، کافیست وارد بخش مشاوره رایگان سایت شوید، حوزه مورد نظر خود را انتخاب کرده و سوال خود را به صورت متنی مطرح کنید؛ پس از آن مشاور آنلاین خانواده کارمنتو در کمتر از 48 ساعت پاسخ سوال شما را ثبت خواهد کرد.

مزایای رقابتی کارمنتو برای مشاوره حقوقی خانواده

کارمنتو به عنوان اپلیکیشن پیشرو در حوزه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین خانواده به افراد از سراسر کشور، مزایای فراوانی را جهت رفاه حال متقاضیان، مشاوره تلفنی با وکیل خانواده و مشاوره آنلاین وکیل خانواده در نظر گرفته است. از این جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • 24 ساعته بودن

 • نمایش وضعیت مشاور

 • پشتیبانی سریع

 • مشاور خانواده تلفنی

 • مشاور خانواده آنلاین

 • امکان چت آنلاین

 • امکان دریافت مشاوره در هر جای ایران

 • مشاوره رایگان خانواده

 • تنوع خدمات مشاوره‌ای

 • تنوع حوزه مشاوره‌ا

 • تنوع مشاوران

 • مشاوره حقوقی خانواده تلفنی 24 ساعته

 • دریافت مشاوره فوری

 • امکان استفاده از اپلیکیشن و وب‌اپلیکیشن (سایت)

 • نرخ مشاوره خانواده معقول

 • قابلیت استفاده از کیف پول

 • محرمانه بودن اطلاعات

 • مشاور خانواده رایگان

 • و ...

کارمنتو، مرکز مشاوره حقوقی خانواده در کنار شما و خانواده

در این مطلب با چیستی مشاوره حقوقی خانواده و اهمیت آن در زندگی و روابط خانوادگی پرداختیم. گفتیم خانواده از مهم‌ترین اجتماعات تأثیرگذار بر زندگی و آینده انسان است. لذا بهتر است در صورت بروز تنش و چالش در خانواده، علاوه بر مشاوره‌های روانشناسی از راهنمایی‌های سازنده مشاوران حقوقی خانواده و خدمات مشاوره رایگان خانواده نیز کمک گرفته شود. کارمنتو، اولین نرم افزار تخصصی در حوزه مشاوره حقوقی خانواده است که به عنوان یک مرکز مشاوره حقوقی خانواده به منظور کمک به حل مشکلات حقوقی شما در کنارتان خواهد بود. راه‌های ارتباطی مناسبی نظیر مشاوره حقوقی خانواده تلفنی و مشاوره حقوقی خانواده آنلاین در بستر کارمنتو برای شما عزیزان فراهم شده است. همچنین می‌توانید با خدمات مشاور رایگان خانواده در کارمنتو پاسخ به سؤالات حقوقی خانواده را بیابید.
 

سوالات متداول

مشاوره حقوقی خانواده در کارمنتو شامل چه مواردی می‌شود؟
مشاوره حقوقی خانواده در کارمنتو شامل پرونده‌های ازدواج، فسخ نکاح، نفقه، مهریه، اجرت المثل، استرداد جهیزیه، حق تمکین، تهیه مسکن، توقیف اموال، حکم رشد، شروط ضمن عقد و طلاق می‌شود.
چه موقع باید از مشاوره خانواده استفاده کرد؟
برخی مشکلات خانوادگی مانند تأثیر ساختار خانواده بر زندگی فرد، اختلافات زوجین یا والدین و فرزندان یا تنش‌های ناشی از مرگ یکی از عزیزان نیازمند مشاوره و درمان خانواده هستند و مشاوره خانواده مهارت‌های مدیریت تنش و حل اختلافات را ترویج می‌کند و به شما کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را در مواقع حساس بگیرید.
آیا مشاورین خانواده در کارمنتو از وکلای دادگستری هستند و نحوه دریافت مشاوره خانواده به چه صورت است؟
بله، بسیاری از مشاوران خانواده در کارمنتو وکلای دادگستری هستند و توانایی دارند در زمینه خانواده مشاوره ارائه دهند. کارمنتو به عنوان یک پلتفرم جامع میان مشاور و کارفرما، ضمن همکاری با مشاوران برتر کشور و حفظ اطلاعات شما به صورت محرمانه، امکان دریافت مشاوره در کوتاهترین زمان ممکن را فراهم کرده است.
چطور میتوانم در کارمنتو مشاوره حقوقی خانواده بگیرم؟
مشاوره حقوقی خانواده در کارمنتو به صورت تلفنی و آنلاین در بستر VOIP صورت می‌گیرد. به منظور صرفه جویی در وقت کاربران وضعیت مشاور از نظر آنلاین یا آفلاین بودن در سایت مشخص شده است. شما می‌توانید بعد از انتخاب مشاور موردنظر خود بر روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید تا تماس در کمتر از یک دقیقه و فوری و با استفاده از شارژ اولیه رایگان برقرار شود.
در کدام روزهای هفته و چه ساعاتی، امکان دریافت مشاوره حقوقی خانواده از کارمنتو وجود دارد؟
مشاوره خانواده تلفنی و آنلاین در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته بدون محدودیت زمان و مکان برای سراسر ایران در کارمنتو امکان پذیر است.
هزینه مشاوره خانواده آنلاین و تلفنی در کارمنتو چقدر است؟
کارمنتو ضمن بهره‌گیری از تکنولوژی برتر کشور، معقول‌ترین قیمت بازار را ارائه می‌دهد. اما هزینه مشاوره حقوقی خانواده در کارمنتو براساس عوامل مختلفی از جمله مشاور انتخابی شما و دانش و تخصص مشاور تعیین می‌شود. برای اطلاع از نحوه پرداخت هزینه مشاوره از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با تیم پشتیبانی کارمنتو ارتباط برقرار کنید.

مطالب مرتبط با حوزه امور حقوقی