karmento logo
خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان
انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

حقوقی شرکت ها

مشاوره حقوقی شرکت ها

فرقی نمی‌کند که در چه مرحله‌ای از تأسیس شرکت خود قرار دارید؛ از همان ابتدا که برای ثبت اقدام می‌کنید، با مجموعه‌ای از مسائل حقوقی و مواد قانونی شرکت مواجه می‌شوید. طبیعی است که صاحبان شرکت‌ها آگاهی و شناخت چندانی از مسائل قانونی شرکت‌ها نداشته باشند. دقیقاً در همین‌جا است که مفهومی به نام وکیل شرکت موضوعیت پیدا می‌کند و شرکت مشاوره تلفنی و آنلاین نیاز خواهد داشت.

جستجو
فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز
مشاور حقوقی ،وکیل دادگستری
53+ مشاوره
karmento
4.6
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
2550+ مشاوره
karmento
4.6
مشاور و کارشناس حقوقی
350+ مشاوره
karmento
4.7
وکیل و مشاور حقوقی
200+ مشاوره
karmento
4.4
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
200+ مشاوره
karmento
4.7
مشاور حقوقی و ثبتی
150+ مشاوره
karmento
4.7
مشاورحقوقی
150+ مشاوره
karmento
4.8
وکیل پایه یک دادگستری
100+ مشاوره
karmento
4.8
کارشناس حقوقی
100+ مشاوره
karmento
4.6
وکیل پایه یک دادگستری
100+ مشاوره
karmento
4.5

خدمات کارمنتو

وکیل شرکت شخصی است که دانش و آگاهی کافی از جزییات قوانین اداره ثبت و راه‌اندازی شرکت را دارد بنابراین داشتن وکیل شرکت و به صورت کلی کمک گرفتن از مشاور برای امور شرکت‌ها بسیار ضروری است.

چرا باید از مشاور حقوقی شرکت کمک بگیریم؟

حضور مشاور حقوقی شرکت‌ها در هر مجموعه‌ای و با هر سطح از فعالیت ضروری به نظر می‌رسد. صاحبان کسب‌وکار در بهترین حالت قادر خواهند بود که به اداره امور تخصصی مرتبط با فعالیت شرکت خود بپردازند. این وکیل شرکت است که مسائل حقوقی را پیگیری می‌کند. شاید فکر کنید که امور حقوقی مربوط به شرکت‌ها، بسیار ساده است و هر شخصی می‌تواند تمام مراتب کارهای حقوقی را به درستی، پیش ببرد. اگر در بطن کار وارد شوید، خواهید دید شخصی که در مسائی حقوقی شرکت، هیچ سررشته‌ای ندارد؛ در تعریف جزئیات قراردادها و یا استخدام‌ها، سردرگم خواهد شد. یکی از وظایف مشاور حقوقی شرکت این است که در امر اجرای صحیح قرارداد با دیگر شرکت‌ها، استخدام‌های درون سازمانی، مسائل اداری و یا حتی کیفری شرکت، به موسسان، مشاوره دهد. کارمنتو به عنوان مرکز مشاوره حقوقی شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شرکت‌ها به تمام شرکت‌های فعال در سطح کشور است.

اهمیت استفاده از مشاوره حقوقی شرکت‌ها

نظام مسائلی که یک شرکت با آن مواجه است، کاملاً در روند پیشرفت آن اثرگذار است. اگر شرکت نتواند مدیریت درستی روی مسائل حقوقی خود داشته باشد، در مسیر پیشرفت آن قطعاً اختلال جدی به وقوع می‌پیوندد. به دلیل تخصصی بودن مسائل حقوقی شرکت و همچنین دامنه گسترده آن‌ها، این امکان وجود ندارد که بدون بهره‌گیری از مشاوره حقوقی شرکت، شرکت‌ها بتوانند امور خود را مدیریت و کنترل کنند. وکیل شرکت با اقدامات خود نقش بسیار مؤثری در حراست از اموال و دارایی‌های شرکت دارد.

یک نکته مهم دیگر در خصوص حضور مشاور حقوقی شرکت‌ها وجود دارد؛ مدیران شرکت‌ها با محول کردن مسائل حقوقی به وکیل و کمک گرفتن از مشاوره وکیل شرکت‌ها، از زیر فشار نسبتاً سنگین مسائل حقوقی خارج می‌شوند. به این ترتیب تنش‌های روانی ناشی از این مسائل از روی دوش مدیران شرکت برداشته می‌شود. در نتیجه می‌توانند تمام تمرکز خود را صرف پیشبرد سایر امور مرتبط شرکت کنند.

وکیل شرکت کیست؟

مطابق قانون، شرکت‌های حقوقی برای رسیدگی به پرونده‌های خود در محاکم قضایی نیاز به معرفی یک نماینده دارند و قطعا شرکت مشاوره نیاز خواهد داشت. اما آیا این نماینده می‌تواند هر کسی باشد؟ پاسخ این پرسش قطعاً منفی است. نماینده‌ای که از طرف شرکت‌های حقوقی برای پیگیری امور به محاکم قضایی معرفی می‌شود، الزاماً باید دارای پروانه پایه یک دادگستری باشد.

به وکلایی که به‌صورت تخصصی در زمینه امور مرتبط با شرکت‌های حقوقی (اعم از دولتی و خصوصی) فعالیت می‌کنند، وکیل شرکت می‌گویند. این نام‌گذاری از این جهت انجام می‌شود که معمولاً این دسته از وکلا در سایر پرونده‌های حقوقی وارد نمی‌شوند و صرفاً با شرکت‌ها همکاری می‌کنند. البته باید توجه داشت که وکیل شرکت صرفاً در زمینه رسیدگی به پرونده‌های شرکت در محاکم قضایی فعالیت نمی‌کند؛ بلکه کلیه امور مرتبط با مسائل حقوقی شرکت از تنظیم قراردادها گرفته تا پیگیری اسناد مالی شرکت، زیر نظر مشاور حقوقی شرکت‌ها صورت می‌گیرد.

انواع مشاوره حقوقی شرکت: حوزه‌های مربوط به مشاوره حقوقی شرکت‌ها 

قانون، برای امور مختلف حقوقی شرکت‌ها، بندهای شروط مختلفی دارد که عدم رعایت هر کدام از آن‌ها، در انجام امور مختلف، می‌تواند شما را درگیر مشکلات عدیده‌ای کند. برخی از حوزه‌های مربوط به مشاوره حقوقی شرکت‌ها که لازم است بیش از اقدام به انجام‌ها با یک کارشناس حقوقی باتجربه مشورت نمایید به شرح زیر است:

 • نظارت و ارائه فرم‌های مربوط به قراردادهای کاری و تنطیم شرح وظایف طرفین

 • ارائه مشاوره شرکت در خصوص مسائل حقوقی شرکت

 • نظارت بر جلسات تشکیل‌شده و ثبت صورت جلسه

 • ارائه قراردهای شرکت با اعضا و با دیگر شرکت‌ها و حضور در جلسات مهم قبل از عقد قرارداد

 • انجام امور حقوق مربوط به ورشکستگی، انحلال شرکت و دیگر مسائل مرتبط با این موضوع

 • انجام امور حقوقی مرتبط با مزایده، معامله، و مناقصه

 • ارائه مشاوره به تمام کارمندان شرکت و کمک به آن‌ها

 • انجام امور دفاعیه در خصوص پرونده‌های اداری

 • ارائه مشاوره در خصوص تصمیمات کلی شرکت در کلیه حوزه‌ها

 • انجام امور وکالت شرکت در دعاوی و دفاع از دعاوی علیه

مهم‌ترین مسائل حقوقی شرکت‌ها

ممکن است در ابتدا این‌طور به نظر برسد که به‌کارگیری وکیل شرکت موجب تحمیل هزینه‌های زیادی به شرکت می‌شود. اما نباید فراموش کرد که مهم‌ترین وظیفه مدیران شرکت‌ها، حراست از دارایی‌ها و کیان شرکت است. بدون شک مسائل حقوقی شرکت‌ها به‌عنوان یکی از ارکان اساسی برای تحقق این وظیفه مهم مدیران به شمار می‌آید. با توجه به تخصصی بودن مسائل حقوقی شرکت، مدیران شرکت نمی‌توانند به‌خوبی این مسائل را مدیریت کنند و شرکت مشاوره نیاز خواهد داشت. به همین جهت حضور وکیل شرکت در هر کسب و کاری به‌عنوان یک ضرورت به شمار می‌آید. در همین راستا، در ادامه، به برخی از مهم‌ترین مسائل حقوقی که شرکت‌ها با آن‌ها مواجه هستند و با کمک مشاور حقوقی شرکت، می‌توانید آن‌ها را به درستی پیگری نمایید، اشاره می‌کنیم. 

شرح وظایف وکیل شرکت برای امور حقوقی

اگر می‌خواهید هر تصمیم که برای شرکت می‌گیرید، در آینده موجب ایجاد پیامدهای ناگوار برای شما و یا شرکت نشود، بهتر است که قبل از هر چیزی، از یک وکیل شرکت زبده، مشاوره‌های لازم را بگیرید. برخی از مواردی است که لازم است قبل از اقدام، توضیحات حقوقی مرتبط با آن را بدانید و از جمله وظایف وکیل شرکت است، به شرح زیر هستند:

 • پیگیری امور مرتبط با ثبت یا انحلال شرکت

 • اخذ کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی شرکت

 • تکمیل و ارسال اظهارنامه‌های مالیاتی شرکت و پیگیری امور مرتبط با آن

 • اخذ گواهی ارزش افزوده

 • پیگیری مسائل بیمه کارکنان شرکت

 • پیگیری مسائل بانکی شرکت از جمله اخذ ضمانت‌نامه‌های بانکی

 • پیگیری مسائل حقوقی مرتبط با جابه‌جایی سهام شرکت

 • افزایش یا کاهش سرمایه شرکت

 • پیگیری استخدام یا اخراج کارکنان شرکت

 • تنظیم انواع و اقسام قراردادهای حقوقی شرکت

 • پیگیری امور حقوقی مرتبط با تشکیل جلسات مجمع شرکت و ثبت صورت جلسات

 • مذاکرات شرکت با اشخاص و شرکت‌های ثالث در زمینه‌های گوناگون

 • پیگیری پرونده‌های حقوقی شرکت در محاکم قضایی

 • پیگیری امور حقوقی مرتبط با مناقصات و مزایدات شرکت

مشاور حقوقی شرکت‌ها در چارچوب قراردادی که با یک شرکت تنظیم می‌کند، وارد تعامل با آن مجموعه می‌شود. مجموعه مسائل حقوقی که یک شرکت با آن مواجه است، بسیار متنوع و در برخی موارد پیچیده است. یک شرکت در قراردادی که با وکیل امضا می‌کند، مجموعه خواسته‌ها و انتظارات خود را از وکیل مطالبه می‌کند. در برخی مواقع در مشاوره وکیل شرکت‌ها، وکیل صرفاً امور مرتبط با دعاوی حقوقی شرکت در محاکم قضایی را بر عهده می‌گیرد. اما در برخی مواقع شرکت بسیاری از امور حقوقی دیگر خود از جمله تنظیم و پیگیری قراردادها، امور مالیاتی، مذاکرات شرکت، بیمه کارکنان، نقل و انتقال سهام و ... را نیز به وکیل محول می‌کند.

ویژگی‌های وکیل مناسب برای شرکت‌ها

با توجه به این نکته که شرکت مشاوره برای مسائل حقوقی خود نیاز دارد باید برای انتخاب مشاور حقوقی شرکت‌ به چند نکته اساسی دقت نمود که مهم‌ترین آن‌ها را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 1. یک وکیل شرکتی باید به‌صورت تخصصی روی امور حقوقی مرتبط با شرکت‌ها فعالیت کند. وکلایی که در چندین موضوع به طور هم‌زمان فعالیت می‌کنند، معمولاً از تسلط کافی روی مباحث حقوقی شرکت‌ها برخوردار نیستند.

 2. قانون به طور دائمی در حال به‌روزرسانی است و طبعاً مسائل مرتبط با مشاوره حقوقی شرکت‌ها نیز دائماً دستخوش تغییر می‌شوند. وکیل شرکتی خوب موظف است که همگام با تغییر مواد قانونی خود را به‌روز نگه دارد.

 3. وکلای شرکتی همواره باید منافع شرکت را در تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات خود در نظر بگیرند. در همین راستا وکیل شرکت باید همواره به دنبال بهترین و در عین حال کم‌هزینه‌ترین راه‌ها برای حل‌وفصل امور حقوقی شرکت باشد.

 4. وکیل شرکت باید در ترسیم فرآیندهای حقوقی شرکت کاملاً شفاف عمل کند. به این مفهوم که مدیران شرکت در جریان تمام امور مرتبط با واحد حقوقی شرکت خود قرار بگیرند و در خصوص نحوه رسیدگی به آن‌ها کاملاً آگاه شوند.

هزینه مشاوره حقوقی شرکت

قیمت مشاوره حقوقی شرکت، به عوامل مختلفی بستگی دارد. تجربه کارشناسانه مشاوری که انتخاب نموده‌اید قطعا در این زمینه تاثیر گذار خواهد بود. عامل دیگری که در تعیین هزینه مشاوره شرکت اثر می‌گذارد، مدت زمانی است که مشاور، در توضیح و تفسیر سوالات و یا حل مشکلات شما، زمان می‌گذارد. به طور معمول سوالات حقوقی شرکت، می‌تواند از یک پرسش و پاسخ باشد تا مجموعه‌ای از سوالات حقوقی که تا یک 1 ساعت نیز به طول بیانجامد.

مشاوره حقوقی شرکت در تهران و شهرستان‌ها

اگر شما صاحب یک شرکت در هر حوزه‌ی کاری هستید، برای انجام امور حقوقی خود، حتما و قطعا به مشاوره حقوقی شرکت، نیاز خواهید داشتید. این نیاز مبرم شما به داشتن یک مشاور همراه، بستگی به موقعیت مکانی شرکت‌ شما نخواهد داشت. چه بسا شرکت‌هایی که در کلان شهرهایی مانند تهران، تبریز، کرج، شیراز، اصفهان، کرمانشاه قم، اهواز و مشهد، حضور دارند، بیش از سایر شهرها به مشاوره حقوقی شرکت نیارمند هستند. دلیل آن هم این است که فرصت‌های مشارکت و قرارداد با سرمایه گذاران و شرکت‌ها، در کلان شهرها به مراتب بیشتر است و شما برای قرارداهای بزرگ، نیاز به اطلاعات حقوقی بیشتری نیز دارید. بنابراین فرقی نمی‌کند شما در کجای ایران هستید، داشتن یک مشاور زبده برای مسائل حقوقی شرکت، ضروری است. کارمنتو این فرصت را به شما می‌دهد تا در هر موقعیت مکانی، بدون هیچ دغدغه‌ای، بهترین کارشناسان را همراه خود داشته باشید.

راه‌های ارتباطی با مشاوران حقوقی شرکتی کارمنتو

کارمنتو با گرد هم آوردن تعدادی از مجرب‌ترین مشاوران در زمینه امور حقوقی آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی شرکت به تمام شرکت‌های فعال در سطح کشور است. در همین راستا روش‌های مختلفی برای ارائه این خدمات در کارمنتو در نظر گرفته شده است تا در هر کجایی که هستید، بدون در نظر گرفتن مسافت و در هر ساعتی از شبانه روز، بتوانید مشاوره حقوقی برای شرکت را دریافت کنید.  این یکی از مزایایی است که کارمنتو، برای متقضایان مشاوره حقوقی شرکت، در نظر گرفته‌ است، تا معظل محدودیت جغرافیا و دسترسی به کارشناسان زبده را حل کند. با انتخاب هر کدام از روش‌هایی که در ادامه، به آن‌ها اشاره می‌کنیم، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، با انجام مشاوره با وکیل امور شرکت‌ها در ارتباط باشید.

مشاوره حقوقی شرکت تلفنی

در هر نقطه از ایران که حضور دارید، می‌توانید از مشاوره حقوقی شرکت به‌صورت تلفنی از طریق کارمنتو بهره‌مند شوید. مشاور خود را بر اساس رزومه و سوابق شغلی انتخاب نموده تا تماس تلفنی امکان پذیر شود. این روش، یکی از محبوب‌ترین روش‌های مشاوره حقوقی شرکت در میان مشتریان کارمنتو است. در این روش به محض پرداخت وجه و در صورت آنلاین‌ بودن مشاوری که انتخاب نموده‌اید، تماس اینترنتی (voip) با وکیل شرکتی تلفنی برقرار می‌شود.

مشاوره حقوقی شرکت آنلاین

برای استفاده از سرویس مشاوره حقوقی آنلاین شرکت، می‌توانید از طریق سایت و یا اپلیکیشن کارمنتو، اقدام نمایید. در این سرویس، رضایت مشتری در مشاوره با وکیل شرکت آنلاین بررسی خواهد شد و در صورتی که رضایت بخش نباشد، عودت وجه پرداختی انجام خواهد شد.

مشاوره حقوقی شرکت رایگان

در کارمنتو بخش دیگری برای پاسخگویی به سوالات فراهم شده است که برای آن دسته از افرادی که نیازی نمی‌بینند به طور مفصل به جستجوی پرسش خود باشند، طراحی شده است. روند پاسخگویی به سوالات شما، طی 24 الی 48 ساعت بعدتر انجام می‌شود. بنابراین با مشاوره حقوقی رایگان شرکتی، می‌توانید بدون پرداخت هزینه، در جستجوی سوالات حقوقی شرکت خود باشید.

راهنمای دریافت مشاوره حقوقی با وکیل شرکت

اگر در حل مسائل حقوقی شرکت خود دچار مشکل شده‌اید و یا برای گرفتن یک تصمیم بسیار مهم، دچار تردید شده‌اید، دریافت مشاوره حقوقی شرکت از کارمنتو، به شما پیشنهاد می‌شود. برای انجام این کار کافی است تا پس از ورود به سایت، با کلیه خدمات مشاوره، انتخاب حوزه و زیرحوزه مورد نظر را انجام دهید. سپس با انتخاب مشاوره از طریق دکمه "دریافت مشاوره" و انتخاب دکمه "مشاوره تلفنی" در صفحه مشاوره، وارد بخش بعدی شوید. در ادامه این فرایند و با تعیین مدت زمان و شروع مشاوره، با انتخاب دکمه "تماس"، امور مشاوره حقوقی شرکت را به صورت تلفنی، انجام دهید.

مزایای رقابتی کارمنتو برای مشاوره حقوقی شرکت با وکیل

چرا کارمنتو یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام مشاوره حقوقی شرکت است؟ دلیل این موضوع به مزایای بسیار زیاد و کاربردی این شرکت، نسبت به سایر مجموعه‌ها برمی‌گردد. اینکه شما بتوانید در هر ساعت شبانه روز و بصورت 24 ساعته، مشکلات حقوقی خود را رفع و رجوع کنید، می‌تواند حجم بزرگی از دغدغه‌های فکریتان را حل کند.

در کارمنتو می‌توانید سوابق مشاور خود را مشاهده کنید و از تجربه کاری وی مطمئن شوید. اگر نیاز به کمک و یا سوالی داشته باشید، می‌توانید از پشتیبانی مجموعه درخواست کنید و یا بصورت چت آنلاین، دغدغه خود را رفع کنید. از دیگر مزایای کارمنتو این است که در هر نقطه‌ای از ایران که باشید و در هر حوزه کاری، می‌توانید سوالات خود را از راه‌های مختلفی که تعریف شده است و با هر مشاوری که مایل باشید، مطرح کنید.

اطمینان داشته باشید که تمام اطلاعات حقوقی شما و شرکتتان نزد مشاوران کارمنتو، در امان خواهد بود. با استفاده از اپلیکیشن و وب‌اپلیکیشن کارمنتو، می‌توانید با کمترین هزینه‌های تعریف‌شده در بازار و بسیار معقول پاسخ به سوالات حقوقی شرکت‌های خود را دریافت نمایید. برای پرداخت هزینه مشاوره شرکت نیز راه‌های گوناگونی تعریف شده است که یکی از آن‌ها، استفاده از کیف پول است.

سوالات متداول

مشاوره حقوقی در کارمنتو به چه نوع از شرکت هایی ارائه می‌شوند؟
مشاوره حقوقی در کارمنتو به عنوان پلتفرمی جامع میان مشاور و کارفرما به شرکت های تعاونی، تضامین، مسئولیت محدود، سهامی، استارتاپی، شرکت های اینترنتی و ... توسط مشاوران برتر و متخصص کشور در امور مربوطه خودشان ارائه می‌شود و اطلاعات شما به صورت محرمانه نزد مشاوران ما حفظ می‌شود.
اهمیت استفاده از مشاور حقوقی برای شرکت چیست؟ (چرا باید از مرکز مشاوره برای ثبت و سایر امور شرکت کمک بگیریم؟)
مشاور حقوقی شرکت با ارائه توجیهات حقوقی و پیشگیری از مشکلات حقوقی به بهبود عملکرد و حفظ تطابق با قوانین کمک می‌کند. مدیران شرکت‌ها با نبود دانش کافی از مقررات حقوقی، نیازمند مشاوره تخصصی هستند تا از بروز مشکلات و هزینه‌های دادرسی جلوگیری کنند.
مشاوره حقوقی شرکت ها در کارمنتو از چه روشی صورت می‌گیرد؟
مشاوره حقوقی شرکت ها در کارمنتو به منظور تسهیل در دسترسی به مشاوران و با استفاده از تکنولوژی جدید دنیا، به صورت آنلاین و تلفنی در بستر VOIP صورت می‌گیرد. مشاوران برتر و متخصص کارمنتو، برای سهولت در انتخاب شما، رزومه‌های خود را در سایت قرار داده‌اند و می‌توانید وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن مشاوران را برسی کنید. ضمن انتخاب مشاور موردنظر بر روی دکمه "دریافت مشاوره" کلیک کنید تا تماس به صورت فوری و در کمتر از یک دقیقه برقرار شود.
در کدام روزهای هفته و چه ساعاتی، امکان دریافت مشاوره حقوقی برای شرکت از کارمنتو وجود دارد؟
مشاوره حقوقی شرکت در کارمنتو محدود به زمان و مکان نیست و در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته از سرتاسر ایران امکان پذیر است. همچنین شما می‌توانید از پشتیبانی چت آنلاین نیز راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید و قابلیت استفاده از کیف پول برای پرداخت هزینه مشاوره در سایت کارمنتو نیز فراهم است.
تعرفه دریافت مشاوره شرکت در کارمنتو چگونه تعیین می‌شود؟
برای دریافت مشاوره حقوقی شرکت در کارمنتو، امکان استفاده از شارژ اولیه رایگان دارید. تعرفه‌های خدمات و دریافت مشاوره در کارمنتو با معقول‌ترین قیمت بازار ارائه می‌شود و لازم به ذکر است که به عواملی از قبیل دانش و تخصص مشاور بستگی دارد.

مطالب مرتبط با حوزه امور حقوقی