karmento logo
خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان
انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

تبلیغات و برندینگ

مشاوره تبلیغات و برندینگ

اهمیت برندسازی و تبلیغات چیست؟ چرا کسب و کارها به مشاوره تبلیغات و برندینگ نیاز دارند؟ یک مشاور تبلیغات خوب چه ویژگی‌هایی دارد و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟ در این نوشتار سعی شده است تا مطالب مفیدی را به صورت مختصر در زمینه مشاوره تبلیغات و برندینگ ارائه داده شود. اما قبل از هر چیز بهتر است با اهمیت این موضوع آشنا شوید.

جستجو
فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز
مشاور کسب و کار اینترنتی
10+ مشاوره
karmento
4.5
مشاور، منتور و مدرس کسب‌وکار
900+ مشاوره
karmento
4.8

خدمات کارمنتو

اهمیت برندسازی و تبلیغات چیست؟ چرا کسب و کارها به مشاوره تبلیغات و برندینگ نیاز دارند؟ یک مشاور تبلیغات خوب چه ویژگی‌هایی دارد و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟ در این نوشتار سعی شده است تا مطالب مفیدی را به صورت مختصر در زمینه مشاوره برندینگ ارائه داده شود. اما قبل از هر چیز بهتر است با اهمیت این موضوع آشنا شوید.

اهمیت برندسازی و تبلیغات

امروزه با ورود بسیاری از کسب و کارها به بازار رقابت، محصولات و خدمات متنوع زیادی متناسب با نیاز بازار تولید و عرضه می‌شوند. همین موضوع باعث شده است تا برخی از مصرف‌کنندگان برای انتخاب کالای مورد نیازشان دچار سردرگمی شوند. اما برخی از این محصولات و خدمات نسبت به دیگر موارد متمایز بوده و توجه مشتریان بسیاری را به خود جلب می‌کنند. بسیاری از مشتریان معتقدند که محصولات و خدماتی که توسط برندهای شناخته شده وارد بازار می‌شوند در مقایسه با برندهای گمنام، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.


این جاست که اهمیت برندسازی برای صاحبان مشاغل بسیار پررنگ جلوه می‌کند. وقتی کسب و کاری روی برندسازی و بازاریابی محصولاتش تمرکز دارد، به همان نسبت در افزایش فروش محصولات، میزان سودآوری و بازدهی کسب و کار نیز سود خواهد کرد. همچنین برندسازی باعث افزایش احتمال جذب سرمایه‌گذار برای عقد قراردادهای کاری جهت مشارکت و توسعه کسب و کار می‌شود. در صورتی که تبلیغات هدفمند و برندسازی موفقی داشته باشید، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی را برای شراکت در توسعه کسب و کار خود جلب می‌کنید.


این امر به نوبه خود یکی از راه‌های افزایش بازدهی و سودآوری کسب و کار است. چراکه با مشارکت نه تنها تاثیر ضررهای مالی کاهش می‌یابد، بلکه با توسعه و تولید بیشتر محصولات متنوع، اعتبار کسب و کار نیز در نظر مشتریان بالاتر خواهد رفت. برندسازی در واقع اصلی‌ترین گامی است که برای توسعه و رونق کسب و کار باید برداشت. در ادامه با چند مورد از مهم‌ترین دلایل برندسازی و تبلیغات کسبو کارها آشنا می‌شوید:

 • شناخته شدن برند و اعتباردهی به کسب و کار

تبلیغات و برندینگ یکی از مهم‌ترین پایه‌های نگهدارنده یک کسب و کار است که با کمک آن می‌توانید در شناخته شدن برند و اعتباردهی هر چه بیشتر به کسب و کار خود نقش بسزایی داشته باشید. امروزه شرکت‌هایی موفق هستند که برند آن‌ها در بازار شناخته شده باشد. تبلیغات و برندینگ در واقع باعث می‌شود، گزینه‌های پیش‌روی مشتریان کاهش پیدا کند و سرعت انتخاب و خرید محصولاتتان را در آن‌ها افزایش دهد.

 • حذف نشدن از بازار رقابت

برندسازی و تبلیغات از مهم‌ترین عواملی است که باعث حفظ جایگاه شما در فضای رقابتی بازار می‌شود. در صورتی که به تبلیغات توجه‌ای نداشته باشید، افزایش آگاهی و خرید محصولات شما در مقایسه با رقبا دور از تصور خواهد بود.

 • تشویق مشتریان برای خرید بیشتر محصولات

به واسطه آشنایی بیشتر افراد با برند و محصولات شما، مشتریان برای خرید بیشتر محصولات ترغیب و تشویق می‌شوند. البته باید دقت داشته باشید که از تکنولوژی‌های نوین تبلیغاتی باید در این مورد استفاده شود. تبلیغات اشتباه و کاذب، نقش منفی را در رویکردهای اقتصادی کسب و کار شما خواهند داشت.

 • کاهش نرخ بیکاری کارمندان

با برندسازی و تبلیغات حداکثری، امید و روحیه تازه‌ای برای کارکنان کسب و کار ایجاد می‌شود. فعالیت‌های برند شما با قدرت بیشتری نسبت به قبل جریان می‌یابد و با افزایش نرخ سودآوری، کاهش نرخ بیکاری در شرکت را شاهد خواهید بود.

 • جلب اعتماد و وفاداری مشتریان

با تبلیغات هدفمند و آشنایی مشتریان با برند شما، توجه و اعتماد آن‌ها به مرور زمان جلب می‌شود. آمارها نشان می‌دهند، مشتریان معمولاً از محصولات برندی خرید می‌کنند که در تبلیغات خود صادقانه عمل نموده، دارای نام و نشان معتبری باشد و محصولات باکیفیت ارائه نماید. از این‌رو مشتریان با یافتن برندی معتبر، سعی دارند وفادارانه از محصولات آن برند خریداری کنند.

 • ایجاد آگاهی مشتریان از محصولات جدید

یکی دیگر از پیامدهای تبلیغات مناسب، اطلاع رسانی به مشتریان از محصولات جدید است. مسلماً مدیرانی که برای تبلیغات و برندسازی کسب و کار خود تلاش نمی‌کنند، جایگاه خود را به راحتی به برندهایی می‌دهند که زمان زیادی را برای معرفی برند و محصولات خود صرف کرده‌اند.

مشاوره تبلیغات و برندینگ چیست؟

شاید بهتر باشد تبلیغات و برندینگ را مانند مسیری در نظر بگیرید که مشتریان از طریق آن با محصولات و خدمات شما آشنا می‌شوند. اما سوال اساسی این است که مشاوره تبلیغات و برندینگ که تمام برندهای بزرگ از آن استفاده می‌کنند، چیست؟


در حقیقت، مشاوره تبلیغات و برندینگ با تحقیقات در حیطه کسب و کار شروع می‌شود و در نهایت منجر به ارائه استراتژی‌های نوین با هدف تقویت فرآیندهای تبلیغات از شرکت می‌شود. هدف صاحبان کسب و کارها در طول پروسه تبلیغات و برندینگ این است که مطابق با یک برنامه دقیق و منسجم، میزان آشنایی مخاطبین از برند و محصولات شرکت را افزایش دهند.


اگر شما نیز به دنبال استفاده از مشاوره برندسازی هستید، برای دریافت مشاوره باید از مشاورین و کارشناسانی کمک بگیرید که در این زمینه دارای تخصص و تجربه بالا، سوابق شغلی مناسب و تحصیلات آکادمیک باشند.

چرا کسب و کارها به مشاوره تبلیغات و برندینگ نیاز دارند؟

همانطور که تا اینجا متوجه شدید، در دنیای تکنولوژی امروز و رقابتی شدن بسیاری از فعالیت‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها، تبلیغات و برندینگ در حیطه کاری بسیار موثر است؛ به شرط آنکه از روش‌های نوین و صحیح استفاده شود. چراکه انجام تبلیغات و برندینگ به روش‌های اشتباه و یا قدیمی، نه تنها انرژی، زمان و هزینه را از شما می‌گیرد بلکه بازخورد منفی از سوی مشتریان ایجاد می‌کند و در نهایت باعث کاهش اعتبار برند شما می‌شود.


بسیاری از شرکت‌های پیشرفته در سراسر دنیا، استفاده از مشاوره تبلیغات و برندینگ را یکی از اساسی‌ترین نیازهای کسب و کار می‌دانند و با استخدام مشاورین متخصص در این حوزه، از مشاوره‌ها و راهکارهای آن‌ها بهره‌مند می‌شوند. به جرات می‌توان گفت که کلید اصلی موفقیت برندهای مطرح در دنیا، استفاده از مشاورین حوزه تبلیغات و برندینگ است.

مزایای استفاده از مشاوره تبلیغات و برندینگ

مشاور برندینگ فردی است که با اصول بازاریابی و برندسازی و همچنین تمامی رسانه‌های آفلاین و آنلاین تبلیغاتی مسلط است. استفاده از مشاوره‌های تخصصی این افراد مزایای زیادی به همراه دارد، از جمله:

 • جلوگیری از هزینه‌های گزاف برای تبلیغات و برندینگ

 • جلوگیری از اتلاف وقت به دلیل انجام تبلیغاتی نادرست

 • افزایش سهم بازار

 • آسان‌تر شدن روش‌های جذب مشتری و ایجاد تقاضا

 • دستیابی سریعتر و با اطمینان بیشتر به اهداف آینده‌ شرکت

 • نداشتن دغدغه و نگرانی از ادامه فعالیت و درآمدزایی برند

 • طی شدن مراحل اداری و قانونی برای برندسازی در مدت زمان کوتاه‌تر

ویژگی‌های یک مشاور تبلیغات و برندینگ

یک مشاور تبلیغات و برندینگ ویژگی‌های بارزی دارد از جمله:

 • مبتکر و خلاق در ارائه راهکارهای تبلیغاتی

 • فردی توانمند در اداره امور تبلیغاتی و برندینگ

 • باهوش و دارای قدرت سخنوری بالا

 • مسلط به تغییرات روز فضای تبلیغات

 • متعهد، امانتدار و وظیفه‌شناس

علاوه بر این ویژگی‌های اشاره شده، یک مشاور تبلیغات و برندینگ باید در حیطه کاری خود، سوابق شغلی درخشانی داشته باشد. در حالت کلی می‌توان گفت مشاورین تبلیغات و برندینگ افراد متخصص و خبره‌ای هستند که مدیران و صاحبان شرکت‌ها با کمک آن‌ها آینده روشنی را برای کسب و کار خود رقم می‌زنند.

مشاور تبلیغات و برندینگ چه کاری برای کسب و کار شما انجام می‌دهد؟

حال که با ویژگی‌های مشاور تبلیغات و برندینگ آشنا شدید، بهتر است با برخی از مهم‌ترین وظایف آن‌ها آشنا شوید. در مرحله اول مشاور تبلیغات در مورد نوع کسب و کارتان اطلاعات کسب می‌کند و سعی دارد متناسب با بودجه و اهداف برند، برنامه‌ریزی هدفمندی را ارائه دهد. همچنین مشاور تبلیغات و برندینگ:

 • بازار و فضای رقابتی را دائماً رصد می‌کند و به دنبال ارائه راهکارهای تبلیغاتی متناسب با بازار هدف است.

 • تکنیک‌های نوین بازاریابی را به کارشناسان فروش توضیح می‌دهد.

 • کمپین‌های تبلیغاتی مختلف جهت معرفی برند پیشنهاد می‌کند.

 • فعالیت‌ رقبا را به صورت مستمر دنبال می‌کند.

 • جهت انجام تبلیغات، مدیریت مناسبی را در هزینه‌ها انجام می‌دهد.

 • بر محتوای تبلیغاتی و انتخاب رسانه مناسب و معتبر نظارت می‌کند.

 • تصمیمات مختلفی را در نوع بسته‌بندی محصولات، تولید محصولات و خدمات جدید، دستیابی به مشتریان جدید، قیمت گذاری درست و دیگر موارد اتخاذ می‌نماید.

روش‌های دریافت مشاوره تبلیغات و برندینگ

اپلیکیشن کارمنتو اولین اپلیکیشن تخصصی در زمینه مشاوره کسب و کار است که خدمات خود را از طریق آسان‌ترین روش‌ها در اختیار کاربران قرار داده است.
ارائه خدمات مشاوره تبلیغات و برندینگ توسط بهترین مشاورین کشور از طریق روش‌های ذیل امکان‌پذیر است:

 • مشاوره تبلیغات و برندینگ به صورت آنلاین

در این روش خدمات مشاوره تبلیغات و برندینگ از طریق اپلیکیشن کارمنتو به صورت آنلاین صورت می‌گیرد. تمامی سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی در سراسر کشور می‌توانند از خدمات آنلاین کارمنتو در زمینه تبلیغات و برندینگ استفاده نمایند. فقط کافی است با نصب اپلیکیشن و ایجاد حساب کاربری برای دریافت مشاوره‌های آنلاین اقدام نمایید.

 • مشاوره تبلیغات و برندینگ به صورت تلفنی

مشاوره تبلیغات و برندینگ به صورت تلفنی نیز یکی از روش‌های دریافت مشاوره در کارمنتو است. در این روش نیز مانند روش اول، کاربران باید با نصب اپلیکیشن کارمنتو، در ابتدا یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنند. سپس با مشاهده رزومه تحصیلی و سوابق شغلی مشاورین کارمنتو می‌توانند مشاور تبلیغاتی خود را انتخاب نمایند و از طریق تماس تلفنی اقدام به دریافت مشاوره نمایند.

تعرفه مشاوره تبلیغات و برندینگ

تعرفه مشاوره تبلیغات و برندینگ به صورت آنلاین در اپلیکیشن کارمنتو کاملاً رایگان است. تمامی کاربران می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز با ثبت مشکلات و سوالات خود در زمینه تبلیغات و برندینگ، از مشاوره رایگان استفاده نمایند. تعرفه مشاوره تلفنی نیز با توجه به سوابق کاری مشاورین و همچنین مدت زمان تماس بر حسب دقیقه متفاوت خواهد بود.

خدمات مشاوره تبلیغات و برندینگ کارمنتو

برای موفقیت کسب و کار خود همواره سعی کنید، مسیرهایی را انتخاب کنید که برندهای برتر دنیا آن را قبل از شما تجربه کرده‌ و به کار برده‌اند. با استفاده از مشاوره تبلیغات و برندینگ آینده کسب و کار خود را تضمین کنید و به تمامی اهداف تبلیغاتی خود دست پیدا کنید.

سوالات متداول

ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه ترفندهای تبلیغاتی جهت برندسازی و بازاریابی در کارمنتو به چه روش‌هایی انجام می‌شود؟
تمامی خدمات مشاوره‌ای در کارمنتو به صورت پشتیبانی‌های 24 ساعته و به روش‌های تلفنی و آنلاین امکان پذیر است.
چگونه می‌توانیم با ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی باعث توسعه کسب و کارمان شویم؟
شما می‌توانید با دریافت مشاوره‌های تخصصی در زمینه تبلیغات و برندینگ با ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی گسترده و معرفی محصولات و برند شرکت در پیشبرد اهداف خود نقش داشته باشید.
کاربرد مشاوره در تبلیغات و برندینگ چیست؟
مشاور تبلیغات با توجه به نوع کسب و کارتان سعی دارد متناسب با بودجه و اهداف برند، پیش بینی‌ها و برنامه‌ریزی هدفمندی را در قالب مشاوره ارائه دهد تا از طریق آزمون و خطا جلو نروید.

مطالب مرتبط با حوزه بازاریابی و فروش