karmento logo
خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان
انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

اینستاگرام

مشاوره اینستاگرام

اگر به دنبال راه‌ندازی کسب و کار در اینستاگرام هستید و یا صفحه فعالی در این شبکه اجتماعی دارید، مطمئنا با چالش‌های بسیاری برای دستیابی به اهداف خود روبرو شده‌اید. در صورتیکه به دنبال افزایش فروش، بالا بردن تعامل و بازدید و یا افزایش لایک و کامنت صفحه اینستاگرام خود هستید، از مشاوران کارمنتو مشاوره بگیرید و از بهترین راه حل‌ها استفاده کنید.

جستجو
فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز
مشاور، منتور و مدرس کسب‌وکار
900+ مشاوره
karmento
4.8
مدرس و مشاور سرمایه‌گذاری، کسب و کار و تجارت الکترونیک
350+ مشاوره
karmento
5
مشاور راه‌اندازی و توسعه کسب و کار
36+ مشاوره
karmento
4.3
مشاور بازاریابی و تبلیغات
11+ مشاوره
karmento
0
مربی مشاغل آنلاین
6+ مشاوره
karmento
0
مشاور تبلیغات و برندینگ
200+ مشاوره
karmento
4.5
مشاور تخصصی مدیریت کسب و‌ کار‌ | مشاور تخصصی سرمایه گذاری
100+ مشاوره
karmento
3.9
مهندسی نرم افزار کامپیوتر
70+ مشاوره
karmento
4.3
مشاور کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی دیجیتال
49+ مشاوره
karmento
3.7
مشاور و مدرس کسب و کار و مدیریت استراتژی دیجیتال مارکتینگ
35+ مشاوره
karmento
4.5

خدمات کارمنتو

در سال‌های اخیر، تعداد کسب و کارهایی که توانستند در اینستاگرام درآمدهای خیلی بالا کسب کنند و البته افرادی که در مدت زمان کوتاهی معروف شدند (بلاگرها و شخصیت‌های دیگر)، به شدت بالا رفته. حتما شما هم با دیدن صفحه بعضی از افراد با خودتان فکر می‌کنید که می‌توانستید به سادگی و حتی بهتر این کارها را انجام بدهید، اما چرا شما معروف نیستید؟ چرا کسب و کار شما نتوانسته پا بگیرد و فروشش را به میزان قابل قبولی برساند؟

واقعیت این است که اینستاگرام دیگر فقط یک شبکه اجتماعی معمولی نیست، بلکه یک دنیای بزرگ و تجاری است با قوانینی که حتما باید برای پیشرفت، بلد باشید. حالا دیگر مثل سال ۲۰۱۲ (سال تاسیس این شبکه) اینستاگرام برای اشتراک‌گذاری عکس شام و نهار و درخت‌ها نیست (یا حداقل فقط آن نیست)، بلکه یک رسانه، یک مارکت پلیس، یک پلتفرم تبلیغاتی و همه این‌هاست. برای پیشرفت در این شبکه، حتما باید مشاوره اینستاگرام بگیرید و از نظرات یک متخصص بهره‌مند شوید. اما مشاوره در مورد اینستاگرام اصلا چیست؟ مشاور اینستاگرام کیست؟ در این مطلب این مفهوم را شرح می‌دهیم و پیشنهادهایی هم برای دریافت مشاوره اینستاگرام به صورت حرفه‌ای و با قیمت مناسب مطرح خواهیم کرد.

مشاوره اینستاگرام  چیست؟

وقتی از مشاوره اینستاگرامی و مشاور اینستاگرام حرف می‌زنیم، ابتدا باید اینستاگرام مارکتینگ را به عنوان یک دانش و مهارت مدرن بشناسیم. اینستاگرام مارکتینگ یا بازاریابی اینستاگرامی، بخشی از بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی است، متمرکز بر این شبکه اجتماعی خاص. در این نوع خاص مارکتینگ و تبلیغات، یک برند یا شخص در اینستاگرام پروموت میشود. اینستاگرام مثل یک بلندگوست که صداهای هرچند کوچک و هرچند معمولی را بزرگ کرده و به گوش میلیونها نفر می‌رساند، و در پی آن افزایش آگاهی و افزایش فروش می‌آورد. برای اجرای مراحل مختلف اینستاگرام مارکتینگ، باید با کسانی مشاوره کنید که این دانش و تجربه آن را دارند، همان مشاوره اینستاگرامی. این مشاوره از کلان‌ترین قدم‌ها تا ریزترین اقدامات را شامل خواهد شد. با مشورت با یک متخصص شبکه‌های اجتماعی شما یا مشاور اینستاگرام (به عنوان یک برند یا با هدف برندینگ شخصی) میتوانید بفهمید که:

 • چه زمانی و چطور باید وارد اینستاگرام شوید؟
 • فعالیتتان را با چه محتوایی شروع کنید؟
 • چه زمان‌هایی بیشتر شانس دیده شدن دارید و چه زمان‌هایی باید صفحه را در سکوت باقی بگذارید؟
 • چطور کمپین برگزار کنید؟
 • امنیت صفحه چطور تامین می‌شود و در صورت هک شدن یا از دست رفتن صفحه، چطور میتوانید آن را برگردانید؟
 • با چه اینفلوئنسرها و بلاگرهایی همکاری کنید و سمت کدام‌ها نروید؟
 • چطور مخاطبانتان را بشناسید و یک پرسونای مخاطب برای صفحه تعریف کنید؟
 • و ده‌ها مورد حیاتی دیگر

چرا باید از مشاوره اینستاگرام استفاده کنیم؟

فعالیت در اینستاگرام برای همه مردم دنیا آزاد است و فاصله ما با داشتن یک اکانت اینستاگرامی سه دقیقه وقت و تعدادی کلیک است. می‌توانید از خیلی چیزها عکس بگذارید و با خیلی از افراد در ارتباط باشید، اما اگر یک هدف داشته باشید، فعالیتتان باید از شکل روزمره خودش خارج شده و شکل حرفه‌ای بگیرد (مثلا اگر می‌خواهید در یک سال به بیست هزار فالوور برسید یا رقم خاصی از فروش را تجربه کنید).

حرفهای فعالیت کردن در این شبکه، تنها با کمک یک مشاور اینستاگرام ممکن است. مشاوره ی اینستاگرام در مسیر پر پیچ و خم فعالیت، یک جاده واحد و واضح به شما نشان می‌دهد تا واردش شوید و بعد به مرور به اهدافتان برسید. البته این جاده همیشه هموار نیست. اگر میخواهید به عنوان یک فرد در اینستاگرام مطرح شوید و به اصطلاح پرسونال برندینگ داشته باشید، یا کسب و کاری دارید که در اینستاگرام می‌تواند فروشش را بالا ببرد، گفتگو و کار با یک مشاور تبلیغاتی اینستاگرام می‌تواند شما را به هدفتان برساند.

ویژگی‌های مشاوره اینستاگرام مناسب

حالا که با لزوم مشاوره اینستاگرام آشنا شده‌اید و به آن فکر کرده‌اید، بد نیست بدانید که مشاوره اینستاگرام مناسب باید چه چیزهایی را در اختیار شما قرار بدهد. فراموش نکنید که صرف فعالیت یا شرکت در چند جلسه مشاوره، اینستاگرام شما را بهبود نمی‌دهد و کارِ اصلی شما تولید محتوای مناسب است (در هر شرایطی). با این حال، راهنمایی برندینگ یا  مشاوره فروش اینستاگرام، آرام آرام شما را در مسیر درست پیشرفت قرار خواهد داد. یک مشاور اینستاگرام، باید بتواند مشاورهای ارائه دهد با این ویژگی‌ها:

 • واضح و قابل فهم باشد
 • اختیار تولید و انتشار محتوا را در اختیار خودتان قرار بدهد
 • قدم‌های مشخص، دقیق و واضح داشته باشد (تا بدانید در هر بازه زمانی باید چکار کنید)
 • پویا باشد (تا بتوانید مرحله به مرحله از آن چیزهای جدید یاد بگیرید و مشکلات را حل کنید)
 • برای مشکلات احتمالی راه حل ارائه داده باشد
 • آخرین بروزرسانی‌های الگوریتم اینستاگرام را در اختیارتان بگذارد

مشاوره رایگان اینستاگرام در کارمنتو

در پلتفرم کارمنتو، همیشه می‌توانید سوالها یا چالش‌هایی که دارید را مطرح کنید و به صورت آنلاین و رایگان از مشاوره اینستاگرام بهرهمند شوید. چطور؟

در صفحه مشاوره رایگان اینستاگرام، به صورت ۲۴ ساعته و بدون نیاز به حضور یا تماس تلفنی، این امکان را دارید که سوالات تخصصی خودتان را بپرسید و منتظر جواب کارشناس یا مشاور اینستاگرام بمانید. ابتدا سوالتان را کامل و با جزئیات کافی بنویسید، شماره تلفنتان را وارد کنید و منتظر پاسخ بمانید.

ممکن است تعداد کارشناسانی که به سوالتان پاسخ می‌دهند بیشتر از یک نفر باشد که این موضوع، به شما اجازه می‌دهد از سمت و سوی متفاوتی به مسئله نگاه کنید و چند دیدگاه مختلف را بشناسید. اگر در ابتدای راه هستید، سوالهای کلی و ابتدایی دارید و می‌خواهید بدون هزینه پاسختان را بگیرید و کار را درست شروع کنید، حتما روی مشاوره اینستاگرام رایگان در کارمنتو حساب کنید.

مشاوره کسب و کار اینستاگرام چگونه است؟

چند سالی است که افراد و صاحبان کسب و کار، آرام آرام به این واقعیت واقف شده‌اند که خودشان به تنهایی نمیتوانند در اینستاگرام پیشرفت کنند یا بفروشند، حتی اگر ایده‌های خیلی خیلی خوبی داشته باشند. این مشاوره پیج اینستاگرام توسط یک فرد یا تیم حرفه‌ای است که می‌تواند برند یا کسب و کار شما را در فضای آن، به همه بشناساند. مشاور اینستاگرام راهنمای شما در فضایی ناشناخته و پر از امکانات خواهد بود.

مراحل دریافت مشاوره اینستاگرام دقیقا چطور است؟ ابتدا باید توسط پلتفرم‌های مختلف یا مشورت با افراد حرفه‌ای، تیم یا فرد مشاور اینستاگرام را پیدا کنید و بعد قرار جلسه بگذارید. در جلسه مشاوره، مشاور اینستاگرام ابتدا با کسب و کار شما آشنا میشود. این که چه مدتی فعالیت کرده‌اید، چه اهدافی دارید (مثلا می‌خواهید یک محصول را وارد بازار کنید یا تعدادی محصول برای فروش دارید)، چه میزان بودجه دارید، سیاست‌های برند یا سازمان چه چیزهایی هستند و... در ادامه او برایتان توضیح خواهد داد که به صورت بالقوه چه فرصت‌هایی دارید.

مشاوره ی اینستاگرام معمولا چند جلسه ادامه پیدا می‌کند تا مشاور بتواند یک پروپوزال و برنامه اجرایی به شما بدهد. البته که اغلب مشاوران حرفه‌ای در طول مسیر هم همراه شما هستند تا چالش‌ها را حل و شما را راهنمایی کنند.

مشاوره تلفنی اینستاگرام با متخصصان کارمنتو

اینستاگرام مارکتینگ یک مسیر پر پیچ و خم است که عوامل زیادی روی آن تاثیرگذار هستند. گاهی این شبکه اجتماعی غافلگیرمان می‌کند و در میانه راه، نیاز به یک نظر تخصصی از فردی داریم که در این زمینه حرفه‌ای است. یا حتی قصد راه اندازی یک صفحه اینستاگرامی و درآمدزایی از طریق آن را داریم، و مشاور اینستاگرام می‌تواند به ما کمک کند. اگر درمورد اینستاگرام شخصی یا سازمانی خود سوالی دارید، تماس با تلفن مشاوره اینستاگرام می‌تواند خیلی سریع و بدون نیاز به جلسات حضوری پاسخ را در اختیارتان بگذارد.

پلتفرم کارمنتو برای مشاورههای تخصصی در زمینه‌های مختلف، امکان تماس تلفنی را هم برقرار کرده تا بتوانید هر جای ایران که هستید، مشاوره بازاریابی در اینستاگرام بگیرید. هزینه مشاوره با هر کارشناس، با توجه به میزان تجربه و تخصصش در آن حوزه تعیین خواهد شد. از قسمت بالا می‌توانید، فهرست مشاوران تلفنی کارمنتو را ببینید و با مشاوران آنلاین در تماس باشید.

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ

همان‌طور که گفتیم، مشاوره صحیح اینستاگرامی، شما را در مسیر اینستاگرام مارکتینگ قرار می‌دهد. هر فعالیتی که برای رشد و گسترش صفحه خودتان بکنید، بخشی از اینستاگرام مارکتینگ است (حتی اگر اسمش را به کار نبرید). با این حال کار گسترده و بزرگ (مثلا برگزاری کمپین یا اینفلوئنسر مارکتینگ)، کار و بودجه و زمان بیشتری می‌طلبد. مشاوره پیج اینستاگرام در حوزه مارکتینگ، برای شما این فواید را به همراه خواهد داشت:

 • استحکام برند
 • افزایش اینگیجمنت (engagement)
 • افزایش فروش
 • فرصت رشد مخاطبان

مشاور تبلیغات اینستاگرام

یکی از چالش‌های مشاوره در مورد اینستاگرام (که خیلی از مشاوران هم به آن اعتقاد دارند)، این است که گاهی اوقات تا صفحه خودتان را تبلیغ نکنید، رشدی در فالوور و فروش نخواهید داشت. با این حال اگر از یک مشاور اینستاگرام حرفه‌ای بپرسید، اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات پیج را در مراحل اولیه به شما توصیه نخواهد کرد. وقتی شروع به تولید محتوا می‌کنید، مدتی (از چند ماه تا چند سال) طول میکشد که مخاطبان شما گسترش پیدا کنند و محصولاتتان شناخته شوند. تبلیغات (بسته به استراتژی صفحه شما) باید جایی در همین حدود اتفاق بیفتد: وقتی که از مرحله ابتدایی گذر کرده‌اید. مشاور تبلیغاتی اینستاگرام می‌تواند شما را با افراد تاثیرگذار مرتبط کند و مراحل تبلیغات را به درستی و در سطح مناسب صفحه شما پیش ببرد.

اگر قصد تبلیغات با اینفلوئنسرها (همان اینفلوئنسر مارکتینگ) را دارید، بد نیست که مدتی آن‌ها را زیر نظر داشته باشید و نوع مخاطبانشان را بسنجید. اگر یک صفحه آموزش برنامه‌نویسی دارید، یک خانم خانه‌دار که آموزش آشپزی می‌دهد برایتان مناسب نیست، حتی اگر چند صد هزار فالوور داشته باشد (و مشاور اینستاگرام این را به شما خواهد گفت). بلکه کارمندها، کارآفرین‌ها، صفحات دانشگاه‌ها و... می‌توانند مشتریان بالقوه را به سمتتان سرازیر کنند.

مشاوره امنیت اینستاگرام

مشاوره بازاریابی اینستاگرام، بیشتر بر نوع محتوا و شکل انتشار آن تمرکز دارد اما وقتی یک صفحه اینستاگرامی داشته باشید، باید به امنیت آن هم فکر کنید. اینستاگرامِ یک مشاور روانشناس را در نظر بگیرید که در دایرکت‌ با مراجعانش در ارتباط است، مقدار زیادی پست و استوری آرشیو شده دارد و در قسمت save هم پست‌ها و اطلاعات خیلی مهم ذخیره کرده است. نداشتن امنیت مناسب برای صفحه، می‌تواند اطلاعات و آدرس افراد و مقدار زیادی از دانش آنلاین این مشاور را در اختیار غریبه‌ها قرار بدهد.

برای جلوگیری از هک شدن و افزایش امنیت صفحه خودتان، باید در کنار مشاور تبلیغاتی اینستاگرام یک مشاور امنیت هم داشته باشید یا حداقل در یکی دو جلسه، نکات ویژه امنیتی را از او یاد بگیرید. امنیت صفحه اینستاگرام یک کار فنی و تخصصی یا پیچیده نیست، اگر انگلیسی را در سطح متوسط می‌دانید و به خود اپلیکیشن هم مسلط هستید، به سادگی از پس آن برمی‌آیید. اما گاهی برای برگرداندن صفحات هک شده، خارج شدن از بن‌های (Bans) مختلف و حل مشکلات، نیاز به مشاوره مشکلات اینستاگرام پیدا خواهید کرد.

تعرفه و هزینه مشاوره در اینستاگرام چقدر است؟

مشاوره حل مشکلات اینستاگرام را برایتان ساده‌تر و سریع‌تر می‌کند، اما این که مشاوره را از چه کسی می‌گیرید، سطح و اندازه صفحهتان چطور است و البته در چه مدت زمانی می‌خواهید آن را به رشد برسانید، روی قیمت مشاوره و البته میزان تخصص مورد نیاز در خودِ مشاور اینستاگرام تاثیرگذار هستند. از طرفی، در مراحل اولیه و وقتی که ایده یک کسب و کار اینستاگرامی را در سر دارید یا هنوز قدمی برای صفحه خودتان برنداشته‌اید، صرف هزینههای خیلی زیاد منطقی به نظر نمی‌رسد. خیلی از افراد پیشنهاد می‌کنند که با مشاوران رایگان یا دارای قیمت مناسب شروع کنید و بعد با درآمدزایی صفحه و جدی‌تر شدن کار، بودجه مشاوره خودتان را افزایش بدهید.

اگر در ابتدای راه هستید، مشاوره آنلاین و رایگان در کارمنتو، برای شما کاربردی خواهد بود. همان‌طور که گفتیم، در قسمت مشاوره رایگان، این امکان را دارید که سوالتان را بپرسید و از یک تا چند نفر پاسخ بگیرید.

اما اگر در حال کار هستید و نیاز به مشاوره تخصصی یا موردی دارید، می‌توانید روی سرویس مشاوره تلفنی در پلتفرم کارمنتو حساب و به صورت تلفنی با یک مشاور اینستاگرام گفتگو کنید. مشاوران تلفنی ما از شهرها و استان‌های مختلفی در وب‌سایت حضور دارند و البته حوزه‌های تخصصشان هم گوناگون است، از امنیت صفحه اینستاگرام گرفته تا انتخاب نام کاربری صحیح، راه‌اندازی صفحه، جذب اولین فالوورهایتان و برگزاری کمپین و اینفلوئنسر مارکتینگ. مهم است که قبل از شروع فرایند مشاوره به چالشتان خوب فکر کنید و آن را کامل و جزئی مطرح کنید. قیمت مشاوره تلفنی در کارمنتو از ساعتی ۲ هزار تومان به بالاست.

مطالب مرتبط با حوزه بازاریابی و فروش