مشاوره رایگان

مالی و مالیاتی -

قولنامه صوری

سلام بر مشاوران عزیز دوستم یه زمین مبلغ بالا رو معامله کرد منتها تو بنگاه املاک بصورت صوری قولنامه به نام من خورد به عبارتی من به عنوان خریدار بودم ، اما پول مال دوستم بود، بعد از چند روز دوباره من توی بنگاه املاک دوباره زمین رو به دوستم صوری فروختم . یعنی تو یک معامله به صورت صوری خریدار بودم و در دیگری فروشنده. میخواستم بدونم از نظر حقوقی و مالی و مالیاتی چطور میشه این داستان؟ آیا برای من مشکل خاصی اتفاق می افته یا نه؟ آیا اونها توی دارایی به نام ثبت خواهند شد؟ تورو خدا کمک کنید

ادامه مطلب
مالی و مالیاتی -

ثبت قولنامه صوری

با سلام خدمت دوستان گرامی یکی از دوستان یه زمین مبلغ بالا رو معامله کردن ، منتها از قول خودشون به صورت صوری قولنامه رو به نام من زدن یعنی من به صورت صوری خریدار بودم، و فردای روز معامله دوباره به صورت قولنامه تو بنگاه به نام خودش زدم. آیا این کار واسه من مشکل ایجاد نمیکنه؟

ادامه مطلب
امور ثبتی -

ثبت طرح صنعتی

سلام میخواستم بدونم برای ثبت طرح صنعتی باید شرکت ثبت کرده باشیم ؟ واینکه این امکان وجود داره که طرح به نام دو نفر ثبت شه؟

ادامه مطلب
بورس و سرمایه گذاری -

بورس

سلام و خسته نباشید. آیا دادن سرمایه به شرکت هایی که تو بورس کار میکنن به اندازه ای که خودت شخصی سهام بورس خرید و فروش کنی سودآور تر هست؟؟ ممنون

ادامه مطلب
بورس و سرمایه گذاری -

بورس

سلام و خسته نباشید خدمت مشاورین محترم من میخام تو بورس شروع به سرمایه گذاری کنم اما فعلن با سرمایه کم.یک تومن. اما صبح ها سر کارم و نمیتونم صبح سهام بخرم و اصلا هم هیچ سر رشته ای از بورس ندارم چیکار باید کنم ؟

ادامه مطلب
مالی و مالیاتی -

درامد غیر عملیاتی

با سلام . یک شرکت با سهامداری یک سازمان دولتی منابع آزاد خود را در جاهای مختلف سرمایه گذاری میکند این درآمد مشمول مالیات هست و باید در دفاتر واسناد منعکس شود ؟؟

ادامه مطلب