karmento logo
خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان
انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

امور حقوقی

مشاوره امور حقوقی

مشاور حقوقی فردی است که به واسطه دانش و تخصص خود می‌تواند به شرکت‌ها و افراد در زمینه‌های امور قرارداد، امور شرکتی، حل اختلافات و دعاوی کیفری و طلاق و خانواده به شما مشاوره می‌دهد. برای جلوگیری از هرگونه ضرر و مشکل دریافت مشاوره حقوقی امری واجب و ضروری است. متخصصان کارمنتو اماده ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در لحظه به شما عزیزان هستند.

زیرحوزه‌های امور حقوقی

جستجو
فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
2850+ مشاوره
karmento
4.6
مشاورحقوقی
150+ مشاوره
karmento
4.7
کارشناس حقوق
100+ مشاوره
karmento
4.7
وکیل پایه یک دادگستری
90+ مشاوره
karmento
4.7
عنوان شغلی وکیل پایه یک دادگستری
60+ مشاوره
karmento
3.9

خدمات کارمنتو

امروز کمتر راننده‌ای را می‌توان پیدا کرد که خودروی خود را بیمه نکند. بیمه یک ابزار بسیار مطمئن برای جلوگیری از خسارت‌های مالی سنگینی است که امکان دارد برای هر راننده‌ای به وجود بیاید. شاید بتوان اهمیت مشاوره حقوقی را هم‌ردیف بیمه شخص ثالث دانست. مشاوره حقوقی نیز مانع بروز بسیاری از گرفتاری‌ها در آینده می‌شود. فرقی نمی‌کند که می‌خواهید یک کارمند استخدام کنید؛ قصد طرح دعوا نزد محاکم قضایی را دارید یا می‌خواهید وارد یک قرارداد کاری با یک شرکت شوید؛ استفاده از مشاوره‌های حقوقی می‌تواند شما را در برابر تمام مشکلات حقوقی که در آینده پیش روی شما قرار دارد، بیمه کند. حوزه کاری مشاوران حقوقی کارمنتو تمام امور شرکتی، ملکی، ثبت قراردادها، اختراعات، خانواده، طلاق و کیفری است.

مشاوره حقوقی چیست؟

وقتی صحبت از رشته حقوق می‌شود، عموم افراد جامعه تصور می‌کنند که افراد تحصیل‌ کرده در این رشته وارد کار وکالت یا قضاوت می‌شوند. این در حالی است که یک زمینه کاری بسیار مهم دیگری در رشته تحصیلی حقوق وجود دارد. بسیاری از فارغ‌التحصیلان این رشته به‌عنوان مشاور مشغول به کار می‌شوند. گروهی از این افراد به استخدام سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی در می‌آیند؛ اما گروه دیگری نیز به‌صورت فردی دفاتر مشاوره راه‌اندازی می‌کنند و به عموم مراجعه‌کنندگان از قبیل اشخاص حقیقی و حقوقی مشاوره لازم را ارائه می‌کنند. زمینه کاری مشاوران حقوقی بسیار گسترده است. مشاوره حقوقی به افراد و شرکت‌ها کمک می‌کند تا با مسائل حقوقی و قانونی حوزه تخصصی کاری و خانوادگی خودشان آشنا شوند و خود را با این قوانین تطبیق دهند.

چرا از مشاوره حقوقی باید استفاده کنیم؟

در دنیای امروز مشاوره وکیل حقوقی بسیار ضروری است زیرا که قوانین حقوقی بسیار متنوع و پیچیده‌ای برای انواع و اقسام روابط فردی، مالی و اقتصادی وضع شده است. بدیهی است که عموم افراد جامعه اطلاعات چندانی در این زمینه ندارند. استفاده نکردن از اینگونه مشاوره‌ها در چنین شرایطی حکم راه رفتن با چشمان بسته را دارد؛ چراکه شما شناخت درستی از مسیر پیش روی خود ندارید؛ بنابراین تصمیم هوشمندانه آن است که قبل از مواجهه با مشکلات احتمالی در آینده، با مراجعه به یک مشاور حقوقی متخصص، از هرگونه مشکل حقوقی احتمالی جلوگیری کنید.

برای موفقیت در امور حقوقی مختلف باید به زبان قانون مسلط بود. بدون کسب دانش تخصصی و همچنین تجربه عملی در حوزه‌های مختلف حقوقی، عملاً امکان تسلط بر قوانین وجود ندارد. بسیاری از افراد هستند که از پرداخت هزینه جزئی برای مشاوره حقوقی قبل از ورود به یک کار، خودداری می‌کنند؛ چراکه معتقد هستند این کار یک خرج اضافی است و نیازی به آن ندارند. غافل از این که همین گروه در آینده نزدیک با مشکلات حقوقی جدی مواجه می‌شوند و آنگاه مجبور هستند چند برابر هزینه اولیه را برای یک وکیل پرداخت کنند.

در کنار این مسئله هزینه اضافی، در بسیاری از مواقع به دلیل رعایت نکردن اصول قانونی در نگارش قراردادها یا تنظیم دعاوی حقوقی عملاً امکان احقاق حق در آینده نیز وجود ندارد؛ بنابراین مشاوره‌های حقوقی پیش از آنکه یک انتخاب در اختیار افراد باشد، یک ضرورت قطعی به شمار می‌رود. با نگاهی گذرا به پرونده‌های موجود در محاکم قضایی می‌توان به این موضوع مهم پی برد که بسیاری از این پرونده‌ها در صورت استفاده افراد از مشاوره به هیچ عنوان به وجود نمی‌آمدند.

مشاور حقوقی داشتن برای افراد و شرکت‌ها دارای مزایا و اهمیت زیادی است. در ادامه به برخی از مزایای اصلی مشاور حقوقی اشاره می‌کنیم: 

 1. جلوگیری از اطاله دادرسی: یکی از اصلی‌ترین مزایای داشتن مشاور حقوقی، جلوگیری از ورود به دادگاه و اطاله دادرسی است. افراد بدون آگاهی کافی درباره قوانین و رویه‌های قضایی ممکن است در قراردادها و موارد حقوقی دچار اشتباه شوند و با مشکلات حقوقی مواجه شوند. با استفاده از مشاور حقوقی، افراد می‌توانند از تخصص و دانش حقوقی او بهره‌ برده و از ورود به مشکلات حقوقی جلوگیری کنند.

 2. کارآمدی و صرفه‌جویی در وقت و هزینه: داشتن مشاور حقوقی می‌تواند به صرفه‌جویی در وقت و هزینه منجر شود. بسیاری از دعاوی قضایی، بی‌اساس هستند و ممکن است افراد و شرکت‌ها هزینه‌های زیادی را برای رسیدگی به این دعاوی بپردازند. با مشاوره حقوقی مناسب، می‌توان در ابتدا دعاوی بی‌مورد را شناسایی کرده و از انجام آن‌ها خودداری کرد، که باعث صرفه‌جویی در هزینه و زمان خواهد شد.

 3. انجام امور دعاوی توسط مشاور: شرکت‌ها در طول فعالیت‌های خود ممکن است درگیر دعاوی و مسائل حقوقی مختلفی شوند. به جای استفاده از وکیل پایه دادگستری که هزینه‌های بالایی را می‌طلبد، مشاور حقوقی می‌تواند به عنوان نماینده حقوقی شرکت عمل کند. او قادر است لوایح مورد نیاز را تهیه و تدوین کرده و در صورت داشتن مجوز وکالت، وکالت شرکت را نیز بر عهده بگیرد. این باعث می‌شود که شرکت‌ها در هزینه‌های پرداختی صرفه‌جویی کنند و نیازی به استفاده از وکلای دادگستری نداشته باشند. 

در کل، مشاور حقوقی به عنوان یک منبع تخصصی حقوقی در اختیار افراد و شرکت‌ها قرار می‌گیرد و می‌تواند در جلوگیری از مشکلات حقوقی، صرفه‌جویی در هزینه و زمان، و انجام امور حقوقی مربوطه کمک کند.

مزیت استفاده از مشاوره حقوقی 

در حال حاضر با توسعه زیرساخت‌ها امکان بهره‌گیری از خدمات مشاوره انلاین حقوقی رایگان و تلفنی در سراسر کشور فراهم شده است. به این ترتیب دیگر نیازی به‌صرف هزینه برای مراجعه حضوری به مشاوران حقوقی وجود ندارد؛ بلکه می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن به‌صورت آنلاین یا تلفنی با برترین مشاوران حقوقی کشور ارتباط برقرار کنید و از آن‌ها برای حل مشکل خود کمک بگیرید. بدون شک مشکلات بسیاری از افراد در قالب مشاوره حقوقی تلفنی برطرف می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری نیست. اما در عین حال پرونده‌هایی نیز هستند که حتماً نیاز به مراجعه حضوری دارد و باید مدت‌ها زمان صرف رسیدگی به آن‌ها شود تا نتیجه مناسب رقم بخورد.

انواع مشاوره حقوقی: حوزه‌های مختلف مشاوره حقوقی

افراد و شرکت‌ها روزانه با امور حقوقی و قراردادهای متنوعی روبه رو هستند. یک شرکت در زمان استخدام کارکنان خود و همچنین در روابط با سایر افراد و شرکت‌ها قراردادهای مختلفی را امضا می‌کند. به اعتقاد حقوق‌دان‌ها تدوین قرارداد و بررسی امور حقوقی همچون امور ملکی، امور شرکتی و ثبت اختراعات یک علم است و باید به دست کسانی صورت بگیرد که دانش و تخصص کافی در زمینه تمام مسائل قانونی پیرامون مسائل حقوقی داشته باشند. افراد حقیقی نیز در زندگی کاری و شخصی خود با قراردادهای مختلفی از جمله قرارداد استخدام، خرید یا اجاره ملک، طلاق، خانواده و امور کیفری مواجه می‌شوند. استفاده از یک مشاوره حقوقی آنلاین فوری می‌تواند به این افراد کمک کند تا با خیال آسوده پای قراردادها را امضا کنند و نگرانی از بابت مشکلات حقوقی که در آینده ممکن است به وجود بیاید، نداشته باشند.

اگر بخواهیم حوزه‌های مختلف مشاوره حقوقی را نام ببریم، به‌طورکلی می‌توانیم به چهار دسته زیر به‌عنوان اصلی‌ترین حوزه‌ها اشاره کنیم:

 • مشاوره امور قراردادها

 • مشاوره امور ملکی

 • مشاوره امور شرکتی

 • مشاوره امور کسب و کار

 • مشاوره امور مالکیت فکری و ثبت اختراع

 • مشاوره امور طلاق

 • مشاوره امور خانواده

 • مشاوره امور کیفری

هزینه مشاور حقوقی

قیمت مشاور حقوقی به عوامل مختلفی وابسته است برای مثال سطح تخصص و تجربه یکی از موارد تاثیرگذار است که میزان تخصص و تجربه مشاور حقوقی، روی قیمت تاثیر به‌سزایی دارد. مشاوران حقوقی با سابقه و تخصص بالاتر ممکن است قیمت مشاوره حقوقی آن‌ها نسبت به مشاورانی که تازه وارد این حوزه شده‌اند، بیشتر باشد. همچنین مدت زمان مشاوره نیز در تعیین قیمت نهایی موثر است.

نکات مهم قبل از دریافت مشاوره حقوقی

در هنگام مراجعه به مشاور حقوقی باید نکاتی را در نظر داشته باشید. مهم‌ترین نکاتی که هنگام انتخاب مشاور حقوقی خوب و کاربلد باید در نظر داشته باشید را می‌توان در موارد زیر خلاصه نمود:

زبان قانون را به خوبی بداند

یک مشاور حقوقی باید بتواند به خوبی صحبت کند و در عین حال تمام صحبت‌های خود را مستند به مفاد قانونی کند. توانایی بالا در سخنوری می‌تواند در جلب توجه افراد دیگر مؤثر باشد. بسیاری از مشاوران و وکلای حقوقی هستند که از دانش و تخصص بالایی برخوردار هستند؛ اما در عین حال نمی‌توانند ارتباط کلامی خوبی با دیگران برخورد کنند. این دسته از افراد گزینه مناسبی برای همکاری به شمار نمی‌روند. یک مشاور خوب باید بتواند  هم به زبان قانون صحبت کند و هم خیلی ساده، صریح و روان مقصود خود را به‌طرف مقابل منتقل نماید. به این ترتیب این فرد قادر خواهد بود که در مجادلات کلامی، کلام خود را به کرسی بنشاند و موجب موفقیت شما در پرونده‌های حقوقی شود.

یک مشاور باید دایرةالمعارف کامل باشد

حوزه‌های کاری مشاوران حقوقی بسیار گسترده است و تقریباً تمام ابعاد روابط انسانی را شامل می‌شود؛ بنابراین کسی که در کسوت مشاور حقوقی قصد فعالیت دارد، باید علاوه بر شناخت موضوعات مختلف حقوقی، تسلط بالایی نیز روی آن‌ها داشته باشد. این ویژگی نه‌تنها دست فرد مشاور را برای رسیدگی به پرونده‌های مختلف باز می‌کند، بلکه موجب می‌شود یک دیدگاه جامع‌تر و اصطلاحاً کلان‌نگر روی موضوعات داشته باشد. در نتیجه عملکرد او در زمینه کاری خود به‌مراتب از سایر همکارانش بهتر خواهد بود.

مشاور باید یک معلم توانمند باشد

در بسیاری از مواقع افرادی که برای دریافت مشاوره حقوقی مراجعه می‌کنند، هیچ دید حقوقی و قانونی نسبت به مسائل ندارند. این مسئله در واقع هنر مشاور حقوقی است که در مقام یک معلم ظاهر شود و با زبان ساده مسائل مختلف را برای مراجعه‌کننده تشریح کند. دقیقاً همان‌طور که یک معلم با دیدگاه دلسوزانه نسبت به انتقال موضوعات به شاگردان خود تدریس می‌کند، مشاور حقوقی نیز باید تمام ابعاد مسائل را به مراجعه‌کنندگان خود تفهیم کند.

مدیریت به‌عنوان یکی از خصایل مشاوران حقوقی به شمار می‌آید

همان‌طور که یک مدیر باید شجاع باشد و توانایی تصمیم‌گیری قاطعانه در بزنگاه‌ها را داشته باشد، یک مشاور حقوقی نیز باید دارای چنین خصوصیاتی باشد. بسیاری از مواقع تصمیم‌گیری‌ها در زمانی انجام می‌شود که دیگر هیچ نتیجه‌ای به همراه ندارد. افراد باید بتوانند به کمک مشاوره حقوقی نهایت استفاده را از زمان به سود خود ببرند.

تخصص در کنار تجربه معنا پیدا می‌کند

در انتخاب مشاوران حقوقی حتماً رزومه و سوابق کاری آن‌ها را بررسی کنید. در بسیاری از قراردادها و پرونده‌های حقوقی، پای مبالغ هنگفتی در میان است؛ بنابراین به هیچ عنوان جای اشتباه وجود ندارد. از همین رهگذر، کسانی قابل اعتماد هستند که در مواقع سخت و دشوار سربلند بیرون آمده باشند.

شرح وظایف مشاور حقوقی

مشاوران حقوقی بسته به حوزه کاری خود وظایف متنوعی را بر عهده دارند که از جمله مهم‌ترین وظایف آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تهیه و تنظیم پیش‌نویس قراردادها و همچنین نظارت بر روند عقد آن‌ها

 • ارائه مشاوره حقوقی در زمینه شرکت در مناقصات و مزایده‌ها

 • تدوین چارچوب قانونی، اساس‌نامه‌ها، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های شرکت‌ها

 • دفاع از افراد حقوقی و حقیقی در پرونده‌های قضایی

 • انجام امور حقوقی مرتبط با ثبت، انحلال و ایجاد تغییرات در ساختار شرکت‌ها

 • ارائه مشاوره در زمینه طلاق، حق طلاق، حضانت فرزند و تمامی امور مربوط به خانواده 

 • ارائه مشاوره در تمامی حوزه‌های امور کیفری 

اگر بخواهیم به ویژگی‌های مشاور حقوقی اشاره کنیم می‌توانیم از موارد زیر یاد کنیم:

 1. امانتداری و قابل اعتماد بودن: مشاور حقوقی باید مورد اعتماد طرف مقابل قرار بگیرد و مسائل مطرح شده در جلسه مشاوره را به طور محرمانه و محفوظ نگه دارد. 

 2. دانش حقوقی کافی: مشاور حقوقی باید دانش و تسلط کامل بر قوانین و مقررات حقوقی مربوط به مسائل مورد بحث را داشته باشد. این دانش به او کمک می‌کند تا افراد را آگاه کند و در تصمیم‌گیری‌های صحیح و درست به آنان راهنمایی کند. 

 3. قدرت تصمیم‌گیری لازم: مشاور حقوقی باید قادر باشد در مدت زمان محدودی که در جلسه مشاوره دارد، بهترین و مناسب‌ترین تصمیم را بگیرد و طرف مقابل را در راستای آن تصمیم هدایت کند. 

 4. قدرت کلام: یک مشاور حقوقی خوب باید قدرت بیان مناسبی داشته باشد تا بتواند افراد را متقاعد کند. تنها داشتن دانش حقوقی، کافی نیست و باید بتواند این دانش را به طور موثر و قانع‌کننده به دیگران منتقل کند. 

 5. بیان مسائل حقوقی به زبان عامه: مشاور حقوقی باید توانایی داشته باشد مسائل و مفاهیم حقوقی را به زبان ساده و قابل درک بیان کند. این ویژگی به افراد کمک می‌کند تا به راحتی مسائل حقوقی را درک کنند. 

 6. عدم منفعت طلبی: هدف یک مشاور حقوقی، نباید صرفاً کسب منافع شخصی باشد. بلکه هدف اصلی او باید اطلاع دهی و آگاهی‌دهی به افراد در راستای عدالت باشد. همچنین، دریافت دستمزد منصفانه نیز جزء این ویژگی محسوب می‌شود.

مشاوره حقوقی در تهران و شهرستان‌ها

مشاوره حقوقی در شهرستان و شهرهایی مانند تهران، مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز و کرمانشاه، ارائه می‌شود. در این شهرها، می‌توانید به مشاوران حقوقی متعددی دسترسی داشته باشید که تخصص و دانش لازم را در زمینه‌های مختلف حقوقی دارند. در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، تعداد زیادی از مشاوران حقوقی مستقر هستند. شما می‌توانید از طریق جستجو در سایت کارمنتو، اطلاعات بیشتری درباره مشاوران حقوقی در تهران کسب کنید. برای شهرهای دیگری مانند مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز و کرمانشاه نیز مشاوران حقوقی با تخصص‌های مختلف وجود دارند. می‌توانید از طریق جستجوی در کارمنتو، با مشاوران حقوقی ارتباط برقرار کنید.

هیچ تفاوتی ندارد که شما در کدام شهر زندگی می‌کنید، با مشاوره حقوقی کارمنتو در هر کجای ایران که باشید، می‌توانید با مشاوران کارمنتو در ارتباط باشید و پاسخ به سوالات خود را نیز در کوتاهترین زمان دریافت کنید. به هر حال، در انتخاب یک مشاور حقوقی، توصیه می‌شود که به تخصص و تجربه مشاور توجه کنید و اطمینان حاصل کنید که مشاور انتخابی دارای مجوز و صلاحیت لازم برای ارائه خدمات حقوقی است. همچنین، می‌توانید از نظرات و تجربیات دیگران درباره مشاوران حقوقی استفاده کنید.

راه‌های ارتباطی با مشاوران حقوقی کارمنتو

برای ارتباط با مشاوران حقوقی کارمنتو، چندین روش وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

مشاوره حقوقی تلفنی

تعیین هزینه مشاوره حقوقی کاملاً تابع نوع مشاوره است. مشاوره تلفنی با وکیل حقوقی هزینه به‌مراتب کمتری از مشاوره حضوری را به دنبال دارد. از طرفی تجربه و سابقه مشاور حقوقی نیز در تعیین دستمزد او به طور مستقیم اثرگذار است. تحت هر شرایطی در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی یک هزینه اضافی نیست؛ بلکه یک راه فوق‌العاده برای جلوگیری از تحمیل هزینه‌های سنگین در آینده است. مشاوره حقوقی تلفنی  24 ساعته در کارمنتو بر بستر voip انجام می‌شود. شما می‌توانید برای مشاوره حقوقی شبانه روزی ۲۴ ساعته با مشاوران کارمنتو به صورت تلفنی در ارتباط باشید.

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره آنلاین وکیل حقوقی روش دیگری است که در کارمنتو در نظر گرفته شده است و این مشاوره حقوقی انلاین شبانه روزی است که از طریق سایت و اپلیکیشن انجام می‌شود. به این ترتیب شما می‌توانید از تمام شهرهای کشور از بهترین و باتجربه‌ترین مشاور حقوقی انلاین کشور بهره‌مند شوید. مزیت دیگر استفاده از مشاور آنلاین حقوقی، پرداخت هزینه به‌مراتب کمتر و همچنین صرفه‌جویی قابل توجه در زمان است. به همین دلیل مشاوره آنلاین حقوقی یکی از بهترین روش‌های دریافت مشاوره با وکیل حقوقی است.

مشاور حقوقی رایگان

امکان بهره‌مندی از مشاوره حقوقی رایگان نیز در کارمنتو برای شما عزیزان تدارک دیده شده است و برای افرادی مناسب است که سوال ضروری ندارند یا به هر دلیلی تمایل به تماس تلفنی یا مشاوره آنلاین ندارند. برای پاسخگویی رایگان به سوالات حقوقی می‌توانید با مراجعه به سرویس پرسش و پاسخ حقوقی سایت کارمنتو، سؤالات حقوقی خود را مطرح کنید. مشاوران حقوقی کارمنتو در کمترین زمان ممکن به‌صورت رایگان پاسخ سؤالات شما را خواهند داد.

راهنمای دریافت مشاوره حقوقی 

به منظور دریافت خدمات مشاوره حقوقی از مرکز مشاوره حقوقی کارمنتو، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید: 

 • انتخاب حوزه و زیرحوزه مورد نظر: برای شروع، تعیین کنید که در کدام حوزه حقوقی نیاز به مشاوره دارید و زیرحوزه‌های دقیق‌تر را که می‌خواهید در آن‌ها مشاوره دریافت کنید، مشخص کنید.

 • دریافت مشاوره: با استفاده از دکمه "دریافت مشاوره" شما می‌توانید یک مشاور حقوقی تلفنی را بر اساس حوزه و زیرحوزه مدنظرتان پیدا کنید.

 • تماس با مشاوره: پس از انتخاب مشاور، بر روی دکمه "مشاوره تلفنی" کلیک کنید. سپس، مدت زمان مورد نیاز برای مشاوره را تعیین کنید و با انتخاب دکمه "تماس"، ارتباط تلفنی با مشاور برقرار می‌شود.

با این مراحل، می‌توانید مشاوره حقوقی فوری در حوزه و زیرحوزه مورد نظر خود را دریافت کنید.

مزایای رقابتی کارمنتو برای مشاوره حقوقی

کارمنتو به عنوان یک پلتفرم مشاوره حقوقی، مزایای رقابتی متعددی را ارائه می‌دهد. این پلتفرم به شما این امکان را می‌دهد که به صورت ۲۴ ساعته و در هر زمانی که نیاز دارید، مشاوره حقوقی دریافت کنید. بدین ترتیب، شما به راحتی می‌توانید با مشاوران حقوقی مجرب در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در تعطیلات تماس بگیرید. 

همچنین کارمنتو امکاناتی مانند نمایش وضعیت آنلاین مشاوران و پشتیبانی سریع را برای شما فراهم می‌کند. با مشاهده وضعیت آنلاین مشاوران، می‌توانید بدانید که کدام مشاوران در دسترس هستند.

همچنین، با پشتیبانی سریع، سوالات و نیازهای شما به سرعت پاسخ داده و در صورت لزوم، راهنمایی‌های لازم ارائه می‌شود. کارمنتو امکان چت آنلاین را فراهم می‌کند، به این ترتیب شما می‌توانید به راحتی سوالات خود را با پشتیبانی مطرح کنید.

با استفاده از کارمنتو، می‌توانید در هرجای ایران به مشاوره حقوقی دسترسی داشته باشید. این به شما این امکان را می‌دهد که بدون محدودیت مکانی، با مشاوران حقوقی متخصص در تمام نقاط کشور ارتباط برقرار کنید تا پاسخ به سوالات حقوقی آنلاین و پاسخ به سوالات حقوقی تلفنی و حتی به صورت رایگان را دریافت کنید. علاوه بر این، کارمنتو تنوع خدمات مشاوره‌ای، تنوع حوزه‌‌های مشاوره‌ای و تنوع مشاوران را فراهم می‌کند.

سوالات متداول

نحوه انتخاب مشاور امور حقوقی در کارمنتو به چه صورت است؟
کارمنتو به عنوان یک پلتفرم جامع، ویژه مشاور و کارفرما با ضمن همکاری با مشاوران برتر و خبره کشور و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های دنیا سعی در ارائه خدماتی کارآمد به شما دارد. تمامی مشاوران، برای سهولت در انتخاب شما رزومه‌های خود را قرار داده‌اند و به منظور صرفه جویی در زمان کاربر وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن مشاور قابل مشاهده است. با انتخاب مشاور مدنظر، بر روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید تا ارتباط در لحظه و به صورت فوری برقرار شود.
تعرفه‌های مشاوره حقوقی در کارمنتو به چه صورت است؟
هزینه مشاوره حقوقی در کارمنتو براساس عواملی از جمله تجربه و دانش مشاور تعیین می‌شود. همچنین شما می‌توانید از شارژ اولیه رایگان در کارمنتو برای برقراری تماس با مشاوران استفاده کنید. اطمینان داشته باشید که کارمنتو برای ارائه مشاوره حقوقی معقول ترین قیمت بازار را ارائه می‌کند و امکان استفاده از کیف پول را در کارمنتو دارید.
چرا استفاده از مشاوره حقوقی اهمیت دارد؟‌
استفاده از مشاوره حقوقی به منظور آگاهی از حقوق و تعهدات، پیشگیری از مشکلات، تصمیمات بهتر، راهنمایی در فرآیندها، صرفه‌جویی در وقت و هزینه، حفظ حقوق و تضمین عدالت، اطمینان از تصمیمات قانونی اهمیت دارد. برای دریافت راهنمایی بیشتر می‌توانید از طریق پشتیبانی چت آنلاین و تلفنی با تیم پشتیبانی کارمنتو ارتباط برقرار کنید.
دریافت مشاوره حقوقی در کارمنتو برای کدام شهرهای ایران امکانپذیر است؟
امکان دریافت مشاوره حقوقی در پلتفرم جامع ویژه مشاور و کارفرما از طریق VOIP به صورت آنلاین و تلفنی در کارمنتو وجود دارد. در نتیجه هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و می‌توانید از هر جای ایران در لحظه و فوری، زیر یک دقیقه با مشاور مد نظر خود ارتباط برقرار کنید. جهت اطمینان شما عزیزان اطلاعات شما در کارمنتو به صورت محرمانه باقی می‌ماند.
دریافت مشاوره و خدمات حقوقی در کارمنتو در چه ساعاتی از شبانه روز امکان پذیر است؟
مشاوران امور حقوقی کارمنتو بدون محدودیت زمانی، به صورت 24 ساعته، در لحظه و به صورت فوری آماده ارائه مشاوره تخصصی در زمینه تمام امور حقوقی هستند.
در چه زمینه هایی‌ می‌‌توان در کارمنتو مشاوره حقوقی گرفت؟
حوزه‌های مشاوره حقوقی در کارمنتو شامل حقوق مدنی، حقوق خانواده، حقوق کیفری، حقوق ملکی، حقوق تجارتی و... است. این موارد تنها نمونه‌ای از حوزه‌های مشاوره حقوقی در کارمنتو هستند و سایر زمینه‌های حقوقی نیز قابل پوشش هستند.

مطالب مرتبط با حوزه امور حقوقی