karmento logo خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ مالی و مالیاتی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ بیمه و قانون کار

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ امور حقوقی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ بازاریابی و فروش

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ کارآفرینی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ منابع انسانی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ امور ثبتی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ برنامه نویسی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ تجارت و بازرگانی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی

توجه به بحث مشاوره حقوقی ملکی از این جهت اهمیت دارد که می‌تواند از خسارات سنگینی که ممکن است به افراد در معاملات ملکی وارد شود، جلوگیری به عمل آورد. کارمنتو، بستر مناسبی را برای ارائه مشاوره به افراد حقیقی و حقوقی سراسر کشور فراهم آورده است.

فیلترها

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مرتب سازی براساس
پیش فرض بیشترین مشاوره بالاترین امتیاز دارای تخفیف
محمدمهدی ضرغامی
محمدمهدی ضرغامی
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
900+ مشاوره
karmento
5
امین مشرفی
امین مشرفی
وکیل و مشاور حقوقی
250+ مشاوره
karmento
5
حمیدرضا محجوبی
حمیدرضا محجوبی
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
200+ مشاوره
karmento
5
آرش حیدری
آرش حیدری
مشاور در امور ثبتی، حقوقی، بیمه، تعزیرات حکومتی، اصناف و قانون کار
200+ مشاوره
karmento
5
مهدی عابدی
مهدی عابدی
مشاوره در امور حقوقی
150+ مشاوره
karmento
5
محمد مسیحی
محمد مسیحی
مشاوره حقوقی
100+ مشاوره
karmento
4

خدمات کارمنتو

در نگاهی گذرا به اخبار کلاهبرداری‌های اقتصادی در کشور، به وضوح می‌توان کلاهبرداری‌های عجیب و غریبی را در حوزه ملک و مسکن دید که شاید تا پیش از این چندان اتفاق نمی‌افتاد. افزایش سرسام آور قیمت مسکن و تلاش مردم برای خانه‌دار شدن و سرمایه‌گذاری در حوزه ملک، متأسفانه فضا را برای سودجویی کلاهبرداران فراهم کرده است. اما دقیقاً چه می‌شود کرد؟


توجه به بحث مشاوره حقوقی ملکی از این جهت اهمیت دارد که می‌تواند از خسارات سنگینی که ممکن است به افراد در معاملات ملکی وارد شود، جلوگیری به عمل آورد. کارمنتو، بستر مناسبی را برای ارائه مشاوره حقوقی رایگان در مورد ملک به مردم عزیز ایران در سراسر کشور فراهم آورده است. در ادامه به تشریح ابعاد مختلف مشاوره ملکی می‌پردازیم.

مشاوره حقوقی ملکی چیست؟

در مقدمه به یکی از ابعاد مهم مشاوره ملکی حقوقی اشاره کردیم؛ اما مشاوره ملکی به هیچ عنوان در این حوزه محدود نمی‌شود. یک مشاور یا وکیل حوزه ملک در انواع و اقسام دعاوی ملکی نظیر دعاوی بین موجر و مستأجر، اسناد اوقافی، ملک مشاع، انتقال اسناد، قدرالسهم، تخلیه ملک، خلع ید، الزام به ایفای تعهد و ... تبحر دارد و می‌تواند نقش مؤثری در حل‌وفصل این دسته از پرونده‌ها داشته باشد.

چرا باید از مشاوره حقوقی ملکی استفاده کنیم؟

دعاوی ملکی در دادگاه‌ها همواره به‌عنوان یکی از پرونده‌های چالش‌برانگیز به شمار می‌آیند؛ از این جهت که معمولاً زمان زیادی از وقت دادگاه را به خود اختصاص می‌دهند و زمان‌ طولانی باید برای رسیدگی به پرونده‌ها صرف شود. از طرفی طولانی بودن مراحل رسیدگی به این دسته از پرونده‌ها هزینه‌های زیادی را به شکات تحمیل می‌کند.


بسیاری از افراد بدون مشورت با یک مشاور یا وکیل حقوقی ملکی، اقدام به طرح دعوا در محاکم قضایی می‌کنند. باید توجه داشته باشید که مواد قانونی و پیچیدگی‌های رسیدگی به این دسته از پرونده‌ها باعث می‌شود که افراد نامتخصص نتوانند به‌خوبی در دادگاه از خود دفاع کنند. استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری می‌تواند بسیار راهگشا باشد و در پیش‌برد پرونده به افراد کمک کند.


متأسفانه برخی از افراد به بحث مشاوره ملکی به چشم هزینه اضافی نگاه می‌کنند؛ اما باید توجه داشت که پرونده‌های ملکی معمولاً از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند. ریسک وارد شدن به این دست پرونده‌ها بدون مشاوره مناسب، بسیار زیاد است. هزینه‌ای هم که بابت مشاوره حقوقی ملکی در این راستا پرداخته می‌شود، در مقایسه با اهمیت پرونده‌های ملکی تقریبا ناچیز است. کمک گرفتن از مشاور باتجربه و متخصص می‌تواند کلید موفقیت در پروند‌ه‌های حقوقی ملکی باشد.

مزایای استفاده از مشاوره ملکی رایگان

در ادامه به برخی از مزایای استفاده از مشاوره حقوقی در پرونده‌های ملکی اشاره می‌شود که مردم کمتر در جریان آن قرار می‌گیرند. چند مورد از مهم‌ترین مزایای استفاده مشاوره ملکی عبارت‌اند از:

 • جلوگیری از تشدید اختلافات و طرح دعوا نزد دادگاه

در بسیاری از مواقع می‌توان با بهره‌گیری از مشاوره در زمان درست، بسیاری از مشکلات و اختلافاتی را که ممکن است در آینده به وجود بیاید، برطرف کرد. تنظیم دقیق اسناد و بررسی ابعاد حقوقی اسنادی که در زمینه عقد قراردادهای ملکی بین افراد مختلف منعقد می‌شود، نقش به سزایی در کاهش بروز اختلافات دارد. بسیاری از افراد، مراجعه به مشاور ملکی حقوقی را به بعد از ایجاد مشکلات و زمان طرح دعوا در دادگاه موکول می‌کنند. در حالی که بهتر است از همان ابتدا از مشاوره حقوقی در زمینه ملک استفاده شود. در نتیجه به هیچ وجه نیاز به‌صرف هزینه و دوندگی‌های زیاد برای رسیدگی به شکایات در آینده نیست.

 • افزایش احتمال موفقیت در پرونده‌ها

مشاور یا وکیل باتجربه در حوزه ملک و مسکن، از تمام قوانین و مقررات موجود در کشور مطلع است. اشراف بر قوانین یک امر کاملاً تخصصی بوده و طبیعی است که افراد معمولی از این موضوعات اطلاع کافی نداشته باشند. همان‌طور که در حل‌وفصل بسیاری از مسائل دیگر در زندگی به نزد متخصص آن حوزه‌ها مراجعه می‌کنیم، وکلای ملکی نیز در این زمینه می‌توانند پناه مطمئن و قابل اعتمادی باشند. بسیاری از افراد گمان می‌کنند که شخصاً قادر هستند تا حقوق خود را در دادگاه‌ها استیفا کنند؛ اما تجربه ثابت کرده است که این دسته از افراد در بسیاری از مواقع نمی‌توانند به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنند.

 • طرح دعوای درست در دادگاه

نخستین مسئله‌ای که در ثبت شکایت در مراجع قضایی مورد توجه قرار می‌گیرد، طرح دعوای درست و اصولی است. مشاوره حقوقی در زمینه املاک در این زمینه به افراد کمک می‌کند. بسیاری از پرونده‌ها به دلیل آنکه از ابتدا طرح دعوای اصولی و منطبق با قوانین نداشته‌اند، در محاکم قضایی به هیچ به توفیقی دست پیدا نمی‌کنند. یک مشاور حقوقی با تسلط کامل بر قوانین می‌تواند شما را در طرح دعوای صحیح یاری کند.

 • کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها

مشاوران و وکلای ملکی قادر هستند که روند رسیدگی به پرونده‌ها را تسریع بخشند. این مسئله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ چراکه با توجه به ماهیت این پروند‌ه‌ها، در بسیاری از موارد زندگی افراد کاملا مختل می‌شود. کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها در بسیاری از مواقع بار سنگینی را از روی دوش افراد در زندگی شخصی نیز بر می‌دارد.

 • رها شدن افراد از تنش‌های عصبی

ورود به فضای پرونده‌های حقوقی ملکی نیاز به آشنایی درست و دقیق با ابعاد مختلف آن‌ها دارد. افراد عادی به دلیل آن که این آشنایی را ندارند، اغلب دچار حواشی شده و تمرکز خود را در جریان رسیدگی به پرونده از دست می‌دهند. ابعاد مالی پرونده‌های ملکی بعضا بسیار سنگین است؛ به همین دلیل افراد متحمل تنش‌های روانی زیادی می‌شوند. استفاده از مشاوره ملکی حقوقی می‌تواند بخشی از فشارهای عصبی را کاهش دهد.

 • کاهش سطح دخالت افراد غیرمتخصص

دخالت افراد غیرمتخصص در پرونده‌های حقوقی چیزی جز خسارت به بار نمی‌آورد. این دسته از پرونده‌ها باید زیر نظر کارشناس و متخصص پیش بروند تا به نتایج منطقی و معقولی دست پیدا کنند. بهره‌گیری از مشاوره حقوقی ملکی مانع از دخالت بسیاری از افراد غیرمتخصص در این امور می‌شود.

خدمات مشاوره حقوقی ملکی تلفنی

خدماتی که توسط مشاوران و وکلای حقوقی ملکی ارائه می‌شود، گستره‌ای به ابعاد تمام موضوعات حوزه مسکن و دعاوی دارد. برخی از مهم‌ترین خدمات مشاوران این حوزه را می‌توان در موارد زیر خلاصه نمود:

 • مشاوره دخل و تصرف ملک

 • مشاوره تنظیم قرارداد

 • مشاوره ثبت اسناد

 • مشاوره خرید و فروش ملک

 • مشاوره برای مصادره املاک

 • مشاوره در زمینه شکایت از مستأجر

 • مشاوره در زمینه مصادره املاک

 • مشاوره در زمینه آزادسازی رهن

مشاور مناسب حقوقی ملکی

دانش تخصصی در زمینه مشاوره حقوقی ملکی بسیار ضروری است. مشاور شما باید به صورت کاملاً تخصصی با پرونده‌ها و مشکلات ملکی - حقوقی آشنا باشد. تجربه عملی و سابقه حضور در پرونده‌های ملکی نیز دومین عامل مهم برای سپردن پرونده و دریافت مشاوره امور ملکی است. قطعا یک مشاور توانمند در رزومه خود سابقه موفقیت در پرونده‌های ملکی زیادی دارد. پیش از آنکه بخواهید از کسی مشاوره بگیرید، لطفاً به هر دو جنبه توجه فرمایید.

هزینه مشاوره حقوقی ملکی

عوامل مختلفی در تعیین هزینه مشاوره حقوقی ملکی نقش دارند. نوع پرونده، حجم پرونده و همچنین مدت زمان رسیدگی به پرونده جزء مهم‌ترین فاکتورهای موثر در قیمت‌گذاری به شمار می‌آیند. به شما اکیداً توصیه می‌کنیم که هزینه این دسته از پرونده‌ها را در مقایسه با سود یا زیانی که نصیب شما می‌شود، لحاظ بفرمایید. قطعاً خواهید دید که هزینه بسیار ناچیز است.

روش‌های مشاوره حقوقی ملکی در کارمنتو

در کارمنتو روش‌های مختلفی برای ارائه مشاوره ملکی پیش روی شما است. مشاوره تلفنی و آنلاین دو مدل اصلی از مشاوره در زمینه ملک است که هرکدام دارای مزایایی هستند و برای شرایط خاصی باید از آن استفاده شود.

مشاوره حقوقی ملکی تلفنی

چنانچه پرونده ملکی در جریان دارید و به صورت موردی تمایل دارید تا با افراد متخصص مشورت بگیرید، مشاوره حقوقی ملکی تلفنی بهترین گزینه است. بدون آنکه از منزل خارج شوید، می‌توانید با مبلغ کمی از مشاوران زبده مشورت بگیرید.

مشاوره حقوقی ملکی رایگان و  آنلاین

وجود سرویس‌های اینترنتی معتبر، دریافت مشاوره ملکی آنلاین از مشاوران ملکی را راحت‌تر از گذشته کرده است. شما می‌توانید به صورت شبانه‌روزی در کارمنتو با مشاوران متخصص گفتگو کنید و تمام سوالات خود را از کارشناسان بپرسید.

کارمنتو، همراه شما در تمام مراحل مشاوره حقوقی ملکی

سایت کارمنتو بخشی را برای مشاوره حقوقی ملکی رایگان در نظر گرفته است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید پاسخ بسیاری از سوالات ابتدایی خود را دریافت کنید. کارمنتو گروهی از مشاوران متخصص و باتجربه در زمینه دعاوی ملکی را گرد هم آورده است تا شما بتوانید بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را دریافت کنید.

در هر جای ایران که زندگی می‌کنید و با هر نوع پرونده حقوقی در زمینه ملک مواجه هستید، همین لحظه می‌توانید از خدمات کارمنتو استفاده کنید.

سوالات متداول

پشتیبانی های 24 ساعته و مشاور حقوقی ملکی در کارمنتو در چه شهرهایی صورت می گیرد؟
تمامی افراد حقیقی و حقوقی از سراسر کشور می‌توانند از طریق اپلیکیشن کارمنتو با مشاورین ما در تماس باشند.
هزینه مشاوره حقوقی ملکی به صورت آنلاین چقدر است؟
تمامی خدمات مشاوره‌ای آنلاین به صورت تخصصی در اپلیکیشن کارمنتو کاملا رایگان ارائه می‌شود.
برای دریافت مشاوره حقوقی ملکی از چه راه‌هایی می‌توان اقدام کرد؟
ارائه مشاوره حقوقی ملکی در کارمنتو از دو طریق تلفنی و آنلاین صورت می‌گیرد.