advice action advice action

برای مشاور تلفنی
کلیک کن

آخرین مطلب
حسابرسی 14 ساعت پیش
فروش کالا 17 ساعت پیش
کارآفرینی -

فروش اینترنتی لوازم خانگی

سلام من فروش لوازم خانگی به صورت ایترنتی دارم و ميخواستم بدونم چطور ميتونم فروشم را بالا ببرم ؟

پاسخ ها

 • سیدعلیرضا محمدی
  شنبه, 08 خرداد 0

  باسلام خدمت شما... با فرض کیفیت و اصالت محصولات شما... می توان روش های مختلفی را از بسترهای مختلف استفاده کرد... استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام، برگزاری کمپین های مناسبتی تخفیفی، پکیج فروشی، همکاری با مجموعه های هم راستا در راستای تبلیغ شما برای مشتریانشان، ارایه بسته های خدمات نصب و ارسال رایگان و ضمانت اصالت و مرجوع کردن و گارانتی اصل و...، مذاکره با مجموعه های تعمیراتی و ارایه خدمات پشتیبانی تعمیراتی با تخفیف به خریداران و.. دهها روش دیگر.. که بسته به اقتصایات و میزان ورود و بودجه و ... میشه گام به گام پیاده سازی و تست کرد.. سایتها و نمونه های موفق داخلی و خارجی در حوزه خودتان را ببینید و الگو بگیرید و شروع کنید.. با گام های کوچک اما حساب شده...

 • محسن سمسارپور
  چهارشنبه, 08 اردیبهشت 0

  درود بر شما روی چه بستری هست فروش شما؟ وب سایت فروشگاهی اینستاگرام ... ؟

 • سید حمید گلستانه
  سه شنبه, 03 فروردین 0

  سلام. در وهله اول باید مشخص شود محصولات شما دقیقا کدام بخش از لوازم خانگی را در بر می گیرد و بازار هدف شما متشکل از چه نوع مشتریانی است تا بتوان برنامه بازاریابی و فروش را مطابق ارزش ها و جذابیت های مد نظر آنان تنظیم نمود و در ادامه، باید از طرق مجازی که مورد علاقه مشتریان شماست بهره بگیرید و ظاهر صفحه یا سایت و اجزای آنها را بصورتی جذاب برای مشتریان هدف تنظیم نمائید. لازم است ارزشی که مشتری در قالب خرید از شما دریافت می کند، بیشتر از دیگر فروشندگان باشد تا در نهایت تعداد قابل قبولی مشتری را جذب کسب و کار خود و حفظ کنید. مشاوره مناسب در زمینه بازاریابی موفق قطعا سودمند خواهد بود. موفق باشید.

 • سید محمدرضا بنی کریمی
  سه شنبه, 03 فروردین 0

  سلام سال نو مبارک. اگر بفرمایید فروشتان فثط به مصرف کننده است با عمده فروش بهتر میتونن راهنماییتون کنم و راهکار مناسبی ارایه دهم.