انجام حسابرسی صورت‌های مالی سال ۱۳۹۹ شرکت‌ها جزئیات بیشتر
زهرا امیری زهرا امیری
بیمه و قانون کار 3 پاسخ
18:37 1400/06/26

سلام من شوهرم فوت شده و حقوق بازنشستگی ایشان را میگیرم و دو پسر زیر 18سال دارم و به من گفته اند اگر پسرانم مشمول خدمت سربازی بشوند به اندازه سهم ایشان از حقوق کسر میگردد آیا همچین چیزی صحت دارد؟ سلام من شوهرم فوت شده و حقوق بازنشستگی ایشان را میگیرم و دو پسر زیر 18سال دارم و به من گفته اند اگر پسرانم مشمول خدمت سربازی بشوند به اندازه سهم ایشان از حقوق کسر میگردد آیا همچین چیزی صحت دارد؟

پاسخ
مصطفی بالار
17:42 1400/06/27

سلام و عرض ادب خدمت سرکارعالی بله مطلب صحت دارد.زیرا براساس بند ۲ ماده ۸۱ قانون تامین اجتماعی فرزندان ذکور تا قبل از سن ۱۸ سال تمام و یا در صورت اشتغال به تحصیل حائز شرایط دریافت سهم مستمری هستند.برای توضیحات بیشتر تماس با کارمنتو... سلام و عرض ادب خدمت سرکارعالی بله مطلب صحت دارد.زیرا براساس بند ۲ ماده ۸۱ قانون تامین اجتماعی فرزندان ذکور تا قبل از سن ۱۸ سال تمام و یا در صورت اشتغال به تحصیل حائز شرایط دریافت سهم مستمری هستند.برای توضیحات بیشتر تماس با کارمنتو در خدمت شما هستم

پاسخ
سید محمد برکات
17:37 1400/06/27

با سلام خدمت شما اولا پرداخت مستمری برای اولاد مبلغ ناچیزی از حقوق ماهانه را شامل می گردد و حذف آن جای نگرانی نیست ثانیا پرداخت مستمری اولاد تا 18 سالگی ادامه دارد و بعد از 18 سالگی اگر اولاد شما مشغول به تحصیل گردند پرداخت مستمری... با سلام خدمت شما اولا پرداخت مستمری برای اولاد مبلغ ناچیزی از حقوق ماهانه را شامل می گردد و حذف آن جای نگرانی نیست ثانیا پرداخت مستمری اولاد تا 18 سالگی ادامه دارد و بعد از 18 سالگی اگر اولاد شما مشغول به تحصیل گردند پرداخت مستمری اولاد به شما ادامه می یابد حتی اگر پسر شما دچار عارضه شدید جسمی یا روحی باشند می توانند از بیمه پدر مرحومشان استفاده نمایند.

پاسخ
محمد تقی اهورايي
11:23 1400/06/27

با سلام بديهي است طبق قانون فرزند پسر تا ابتداي 19 سالگي و احراز 18 سالگي كامل رشيد شده و حق اولاد به ايشان در مستمري تعلق نمي گيرد البته در صورتي كه ايشان مشغول به تحصيل باشند با ارائه مدارك معتبر دال بر ادامه تحصيل ادامه پرد... با سلام بديهي است طبق قانون فرزند پسر تا ابتداي 19 سالگي و احراز 18 سالگي كامل رشيد شده و حق اولاد به ايشان در مستمري تعلق نمي گيرد البته در صورتي كه ايشان مشغول به تحصيل باشند با ارائه مدارك معتبر دال بر ادامه تحصيل ادامه پرداخت آن بلامانع است در صورت نياز به راهنكايي بيشتر تماس بگيريد

مشاورین مرتبط
ایلوش شهریاری

غیرفعال

ایلوش شهریاری

دکتری تخصصی کارآفرینی سازمانی/ مشاور کسب و کار و تعالی سازمان

(0.0)
  • user call card 0

ایلوش شهریاری هستم دکترای کارآفرینی سازمانی، با 15 سال سابقه در زمینه آموزش،پژوهش و مشاوره در حوزه مدیریت ،کارآفرینی و راه اندازی و توسعه بنگاه های اقتصادی و کسب و کار از جمله دستاوردهای...

مصطفی بالار

غیرفعال

مصطفی بالار

مشاوره در زمینه روابط کار و تامین اجتماعی

(0.0)
  • user call card 28

بیش از ۲۳ سال تجربه مستقیم و کاربردی در امور کارگزینی و منابع انسانی؛ مدیر منابع انسانی شرکت صنعتی با ۱۵۰۰ نفر پرسنل ؛ عضو اصلی هیئت حل اختلاف اداره کار .تنظیم دادخواست و لوایح جهت طرح در ه...

شبنم شایسته فر

غیرفعال

شبنم شایسته فر

مشاور و مدرس مالی و مالیاتی

(4.1)
  • user call card 207

من شبنم شایسته فر هستم. عضو انجمن حسابداران خبره مشاور مالی و مالیاتی اصناف و شرکت ها مدیر و موسس گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب مدرس دروس مالی و مالیاتی مدرس دوره های تخصصی مالی ویژه مدی...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه

مدت مطالعه: 2 دقیقه

مدت مطالعه: 3 دقیقه