advice action advice action

برای مشاور تلفنی
کلیک کن

آخرین مطلب
حسابرسی 4 روز پیش
فروش کالا 5 روز پیش
کارآفرینی -

کسب و کار واردات لوازم جانبی موبایل

میخواستم ببینم لوازم جانبی موبایل خوبه بیارم ممنون میشم ؟

پاسخ ها

 • سیدعلیرضا محمدی
  یکشنبه, 09 خرداد 0

  سلام و وقت بخیر... هر بازاری به شرطی که از روی رفع نیاز و یا ایجاد نیاز واقعی ورود بشه میتونه موفقیت آمیز باشه. لازمه این امر اینه بازار و رقبا و مصرف کننده ها رو خوبی رصد کرده و سپس تلاش کنید محصول و کالایی رو وارد کنید که از لحاظ کیفیت و قیمت و کارایی و زیبایی بسته جامعه مخاطب هدف و منطقه عرضه کننده محصول، دارای بیشترین تطابق ممکن باشد. با کمی صرف انرژی روی بسته بندی محصولات وارداتی و شکیل سازی اونا میتونین با قیمت بالاتر اونا رو بفروشین.. بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و... و گذاشتن‌ طرح ها و پیشنهادهای تخفیفی و پکیج فروشی محصولات (مثلا پکیج لوازم جانبی گوشی فلان) و... میتونه بسیار پیشبرنده باشه.

 • سید حمید گلستانه
  دوشنبه, 13 اردیبهشت 0

  سلام و درود بر شما. موفقیت شما در گرو این است که بجای تمرکز روی محصول، بر مشتری، نیاز او و ارزشی که از خرید این نوع محصولات توقع دارد کسب کند، دقت و تمرکز نمائید. امروزه حتی خرید مناسب هم تضمینی برای موفقیت یک کسب و کار ایجاد نمی کند. اول از همه بازارهای مختلف این محصولات را پیدا و بررسی کنید و بعد بخشی از بازار را که توانائی ورود قدرتمند به آنرا دارید انتخاب کنید و در وهله اول مشابه همان محصولاتی را که میخواهید وارد کنید از داخل تهیه و بفروشید. چنانچه در تسخیر بازار موفق شدید و به عنوان یک فروشنده که نیاز مشتریان را بخوبی و با عرضه محصولات مناسب پوشش می دهد، شناخته شدید، اقدام به واردات کالا کنید. ضمنا در بخش هایی از بازار لوازم جانبی موبایل مثل کاور و ... می توانید از ابتکارات تولید کنندگان کوچک (و حتی خانگی) این حوزه، بجای واردات کالای خارجی بهره ببرید. در هر حال تلاش نمائید دامنه کوچکتری از محصولات را خرید و فروش کنید تا قدرت تامین بالایی داشته و در مقابله با نوسانات بازار مقاو تر ظاهر شوید. موفق باشید.

 • محسن سمسارپور
  جمعه, 10 اردیبهشت 0

  درود بر شما برای واردات اگر بتونید با نصف قیمت بازار قیمت تمام شده داشته باشید فقط مناسب هست در کل با شرایط فعلی صادرات بهتره خیلی تا واردات