وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
Saeedeh Mirzaie Saeedeh Mirzaie
بیمه و قانون کار 2 پاسخ
09:56 1400/08/30

سلام بنده در یک شرکت خصوصی از تیر سال ۹۹ مشغول به کار بودم و قراردادها به صورت کوتاه مدت بود که مهر ماه تا اخر اسفند با بنده قرارداد نوشتن و بنده و همسرم که کارمند شرکت نبود رو به ترکیه فرستادند و وقتی رسیدیم دیدیم کار چیز دیگه ای هست و اونی که به ما توضیح دادن نیست با این حال ۲ هفته کار کردیم ولی بعد ازشون خواستیم که کاری رو انجام بدیم که از قبل طی کردیم ولی به ما گفتن اگه نمیتونید برگردید و ما رو برگردوندن و گفتن استعفا بده بهت نامه عدم نیاز میدیم حالا که استعفا دادم بهم نامه عدم نیاز نمیدهند میتونم ازشون شکایت کنم؟ سلام بنده در یک شرکت خصوصی از تیر سال ۹۹ مشغول به کار بودم و قراردادها به صورت کوتاه مدت بود که مهر ماه تا اخر اسفند با بنده قرارداد نوشتن و بنده و همسرم که کارمند شرکت نبود رو به ترکیه فرستادند و وقتی رسیدیم دیدیم کار چیز دیگه ای هست و اونی که به ما توضیح دادن نیست با این حال ۲ هفته کار کردیم ولی بعد ازشون خواستیم که کاری رو انجام بدیم که از قبل طی کردیم ولی به ما گفتن اگه نمیتونید برگردید و ما رو برگردوندن و گفتن استعفا بده بهت نامه عدم نیاز میدیم حالا که استعفا دادم بهم نامه عدم نیاز نمیدهند میتونم ازشون شکایت کنم؟

پاسخ
مصطفی بالار
13:01 1400/08/30

با سلام . شما استعفا دادید و این یعنی پذیرش عدم ادامه همکاری با شرکت ذیربط. طرح دادخواست و شکایت در مراجع حل اختلاف اداره کار نیز نتیجه ای برای شما در بر نخواهد داشت. بهتر بود قبل از استعفا طرح موضوع می کردید و مشاوره می گرفتید. با سلام . شما استعفا دادید و این یعنی پذیرش عدم ادامه همکاری با شرکت ذیربط. طرح دادخواست و شکایت در مراجع حل اختلاف اداره کار نیز نتیجه ای برای شما در بر نخواهد داشت. بهتر بود قبل از استعفا طرح موضوع می کردید و مشاوره می گرفتید.

پاسخ
محمد تقی اهورايي
10:47 1400/08/30

با سلام با عنايت به اينكه استعفا داديد . بود نبود نامه عدم نياز فرقي ندارد درصورتي كه هم شكايت كنيد مراجع قانون كارعلت بيكاري را همان استعفا احراز خواهند كرد در صورتي كه نياز به راهنمايي بيشتر داريد از طريق كارمنتو تماس بگيريد با سلام با عنايت به اينكه استعفا داديد . بود نبود نامه عدم نياز فرقي ندارد درصورتي كه هم شكايت كنيد مراجع قانون كارعلت بيكاري را همان استعفا احراز خواهند كرد در صورتي كه نياز به راهنمايي بيشتر داريد از طريق كارمنتو تماس بگيريد

مشاورین مرتبط
زهره جلیله وند

فعال

زهره جلیله وند

مشاور

(4.7)
  • user call card 121

مشاور و کارشناس دیجیتال مارکتینگ

اصغر مهدی زاده

غیرفعال

اصغر مهدی زاده

کارشناس ارشد مالیاتی

(4.9)
  • user call card 120

اینجانب دانشجوی دکتری حسابداری و سابقه فعالیت در حوزه های حسابداری ، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی به مدت بیش از 12 سال را دارم .

سمیرا عبدالهی

غیرفعال

سمیرا عبدالهی

مشاور قانون کار و تامین اجتماعی

(4.7)
  • user call card 374

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران-کارشناس روابط کار هیات تشخیص و حل اختلاف اداره کار از سال۸۹ در اداره کار شهرری، شرق و شمیرانات استان تهران، کارشناس بیمه بیکاری و فعال در...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه

مدت مطالعه: 3 دقیقه