advice action advice action

برای مشاور تلفنی
کلیک کن

آخرین مطلب
حسابرسی 5 روز پیش
فروش کالا 5 روز پیش
کارآفرینی -

راه اندازی کسب و کار

باسلام،میخواهم قواعد مشاور کسب و کار را یاد بگیرم،کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی هستم ،اول نام کتابها ،سپس نام دوره ها را بفرمایید و اینکه از چه مرحله ای باید شروع کنم؟

پاسخ ها

 • حسین عین الیقین
  یکشنبه, 23 خرداد 0

  ببخشید من منظورم دوست عزیز سوال کننده بود چون با موبایل تایپ کردم کمی مشکل دار شد 🙏🙏

 • حسین عین الیقین
  یکشنبه, 23 خرداد 0

  سلام جناب شجاعی لطفا عزیز بخش بسیار زیادی از قواعد و تکنیکهای کسب و کار تجربی ست ، با کمی تحقیق متوجه میشوید که برای کسب و کار موفق نمیتوان فرمول ثابتی داشت ، بهترین راه کسب تجربه ، با چاشنی هوش هیجانی و صد البته مطالعه بسیار و اخذ دانش روز تخصصی در اون حوزه ست ولی کسب اطلاعات و اخذ مشورت از بزرگان صنعت مورد نظر بهترین راه گشا ست ، دایره اطلاعات متون در این تخصص بقدری زیاد است که نمیتوان اشاره مستقیمی بدان داشت ( البته بنظر من )

 • سعید شجاعی
  پنجشنبه, 20 خرداد 0

  نکته بعدی در مورد بحث مشاوره کسب تجربه است اگر مد نظر دارید یک مشاور توانمندی شوید به نظرم در زمینه ای که مد نظر دارید شروع به مشاوره رایگان نمایید

 • سعید شجاعی
  پنجشنبه, 20 خرداد 0

  سلام به نظر از دوره های فن بیان شروع کنید یک مشاور قبل از هر چیزی باید بتواند خوب بیان بکنه من استاد صادقلو را پیشنهاد میکنم

 • سیدعلیرضا محمدی
  دوشنبه, 17 خرداد 0

  باسلام و وقت بخیر بحث مشاوره مدیریت جنبه ای از آن ناظر به دانش ها و مهارت ها و جنبه ای از آن ناطر به تجربه ها است وکه در طول زمان و بسته به حوزه مدنظر بدست می آید. فلذا ما انواع مشاور و مشاوره و با سطوح مختلف داریم. اگر بنای ورود حرفه ای و تخصصی و کامل در این حوزه رو دارین، سازمان مدیریت صنعتی دوره های تربیت مشاور خوبی رو برگزار میکنه که می توان شرکت کرد. از باب دانش افزایی هم ابتدا حوزه مشاوره مدنظر خودتون رو مشخص کنید و سپس با کمی جستجو در وب می تونین بهترین کتابها و مقالات رو پیدا کنید. به روز بودن در بحث مشاور بودن و نیز تقویت مهارت های ارتباطی و تعاملاتی بسیار حائز اهمیت است. کتابهای انتشارات آریاناقلم رو بررسی و مطالعه کنید که می تونه بسیار کمک حال باشه. حرکت گام به گام و تدریجی و بازخورد گرفتن رو فراموش نکنید و از مشاوره های و کوچک و رایگان به اطرافیان و...۵ در فضای حقیقی و مجازی بهره گرفته تا کم کم باگ هاتون هم دربیاد و نیز برند شخصی تون هم تقویت بشه. از ظرفیت مشاوره با افراد خبره در این خصوص هم همواره بهره مند بشین تا محکم و استوار و پيوسته گام بردارین و دست از تلاش و پشتکار برندارین.