دریافت مشاوره تلفنی در ۱۰ حوزه مختلف کسب و کار مشاوره تلفنی
محمدرضا شافعي محمدرضا شافعي
بیمه و قانون کار 2 پاسخ
16:42 1400/08/30

سلام من كارمند يك شركت خصوصي در تهران هستم كه بيمه تامين اجتماعي ما اززشهرستان كه محل كارخانه است رد ميشود ، آيا ايم موضوع مشكلي در آينده ايجاد مي مند؟ سلام من كارمند يك شركت خصوصي در تهران هستم كه بيمه تامين اجتماعي ما اززشهرستان كه محل كارخانه است رد ميشود ، آيا ايم موضوع مشكلي در آينده ايجاد مي مند؟

پاسخ
مصطفی بالار
08:34 1400/09/01

باسلام . اگر منظور شما از طرح مشکل موضوع بازنشستگی در آینده باشد از این لحاظ مشکلی وجود ندارد و شما می توانید از شعبه شهرستان تقاضای بازنشستگی کنید.ضمناً در صورتی که شرکت شما برای برخی کارکنان در شعبه... باسلام . اگر منظور شما از طرح مشکل موضوع بازنشستگی در آینده باشد از این لحاظ مشکلی وجود ندارد و شما می توانید از شعبه شهرستان تقاضای بازنشستگی کنید.ضمناً در صورتی که شرکت شما برای برخی کارکنان در شعبه بیمه تهران واریز حق بیمه انجام می دهد می توانید در صورت موافقت کارفرما نسبت به تجمیع و انتقال سوابق از شعبه شهرستان اقدام کنید.

پاسخ
سید محمد برکات
18:13 1400/08/30

با سلام بستگی دارد مشکل را چی تعریف نمایید؟؟ شما بعد از انشالله بازنشستگی در شرکت خصوصی واقع در تهران برای انجام امور بازنشستگی باید به شهرستان محل کارخانه که بیمه شما از آنجا پرداخت می گردد مراجعه نم... با سلام بستگی دارد مشکل را چی تعریف نمایید؟؟ شما بعد از انشالله بازنشستگی در شرکت خصوصی واقع در تهران برای انجام امور بازنشستگی باید به شهرستان محل کارخانه که بیمه شما از آنجا پرداخت می گردد مراجعه نموده و پرونده بازنستگی خود را تکمیل نمایید.

مشاورین مرتبط
مصطفی بالار

غیرفعال

مصطفی بالار

مشاوره در زمینه روابط کار و تامین اجتماعی

(4.7)
  • user call card 297

بیش از ۲۴ سال تجربه مستقیم و کاربردی در امور کارگزینی و منابع انسانی؛ مدیر منابع انسانی شرکت صنعتی با ۱۵۰۰ نفر پرسنل ؛ عضو اصلی هیئت حل اختلاف اداره کار .تنظیم دادخواست و لوایح جهت طرح در ه...

زهره جلیله وند

غیرفعال

زهره جلیله وند

مشاور

(4.7)
  • user call card 135

مشاور و کارشناس دیجیتال مارکتینگ

محمد مهدی عسکری

غیرفعال

محمد مهدی عسکری

مشاور قانون کار و بیمه تامین اجتماعی

(4.4)
  • user call card 260

سابقه 10سال حضور در مراجع حل اختلاف کار (هیئت تشخیص و هیئت حل اختلاف) بعنوان نماینده کارگران و کارفرمایان همکاری و ارائه مشاوره به بیش از ۱۰ کارگاه و هتلها و فروشگاه ها و رستوران ها و سایر م...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط
بیمه و قانون کار
مدت مطالعه : 3 دقیقه

ساعات کار و اضافه کاری در قانون کار

تاریخ ایجاد: 06 فروردین 1401
بیمه و قانون کار
مدت مطالعه : 1 دقیقه

هر آنچه درباره بازنشستگی زنان و مردان باید بدانید!

تاریخ ایجاد: 30 دی 1400
بیمه و قانون کار
مدت مطالعه : 1 دقیقه

نکاتی مهم در مورد مرخصی زایمان (بارداری)

تاریخ ایجاد: 25 دی 1400