advice action advice action

برای مشاور تلفنی
کلیک کن

آخرین مطلب
حسابرسی 2 روز پیش
فروش کالا 2 روز پیش
کارآفرینی -

راه اندازی کسب و کار

با عرض سلام، من میخوام سمت غرب تهران یک سالن زیبایی بزنم، میخواستم بدونم کجای غرب بهتره و این که اگر سالن رو تخصصی ناخن بزنم بهتره؟

پاسخ ها

  • سیدعلیرضا محمدی
    شنبه, 08 خرداد 0

    باسلام و وقت بخیر ابتدا باید از طریق اتحادیه و یا سایتهای خدمات محور و پرس و جوی حضوری و.. لیستی از پراکندگی جغرافیایی آرایشگاه های رسمی و غیررسمی رو پیدا کنین و خدمات و قیمت ها و مزایای اونا رو مدنظر قرار بگیرین و سپس بر اساس شرایط و اقتصایات مالی و نیروی انساني و.... تصمیم درست رو با گام های کوچک و حساب شده بگیرین .. در ابتدا سعی نکنین همه خدمات رو به همه بدین.. از خدمات کوچک تر که قابلیت تنوع بخشی و مزیت بخشی برای شما را دارد بهره ببرین. بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و داشتن سایت برای بحث هویت و برندینگ و نیز برنامه های تخفیفی و مناسبتی و جایزه ای هم بسیار موثر است... حتی اگه در منطقه ای تعدد آرایشگاه هم باشد، در صورت ارایه خدمات با کیفیت با قیمت مناسب و ارزش پیشنهادی مناسب، میتونین کم کم مشتریان بیشتری رو جذب کنین... بیش از جذب مشتری، روی حفظ مشتریان فعلی و وفادارسازی اونها برای اینکه از مروجان برندتان بشوند تمرکز کنین، چرا که در این حوزه نقش بازاریایی دهان به دهان و چهره به چهره بسیار مهمه و به اصطلاح مشتری مشتری میاره و افراد بر اساس حرف دوستان و اشنایان دست به انتخاب میزنند..

  • سید حمید گلستانه
    سه شنبه, 03 فروردین 0

    سلام. باید اطلاعاتی کامل از بازار هدف خود(کدام منطقه در غرب تهران،خصوصیات مشتریان و خصوصیات خدمات قابل قبول و جذاب برای ایشان) فراهم کنید و با یک برنامه بازاریابی متناسب با چنین بازاری، وارد عرصه معرفی و تبلیغ کسب و کار خود و نهایتا جذب و حفظ مشتریان شوید. هر چه دقیق تر و با برنامه عمل کنید، موفق تر خواهید بود بنابراین از مشاوره، حداقل بصورت مقطعی یا پاره وقت استفاده کنید.موفق باشید.