وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
کارمند بانک کارمند بانک
بیمه و قانون کار 1 پاسخ
00:04 1400/09/12

من در یک بانک خصوصی کار میکنم و مبتلا به کرونا شدم ، میخواستم بپرسم اگر مرخصی استعلاجی رد بکنم جزو سابقه بیمه من محسوب میشه یا نه؟ چون من از یکی دو تا از همکارام پرسیدم گفتند که حساب نمیشه ! و اینکه بهتره استحقاقی رد بکنم یا استعلاجی ؟ من در یک بانک خصوصی کار میکنم و مبتلا به کرونا شدم ، میخواستم بپرسم اگر مرخصی استعلاجی رد بکنم جزو سابقه بیمه من محسوب میشه یا نه؟ چون من از یکی دو تا از همکارام پرسیدم گفتند که حساب نمیشه ! و اینکه بهتره استحقاقی رد بکنم یا استعلاجی ؟

پاسخ
مصطفی بالار
09:36 1400/09/13

باسلام . اگر تابع قوانین کار و تأمین اجتماعی باشید بله می توانید از مرخصی استعلاجی بیش از سه روز استفاده کنید. باسلام . اگر تابع قوانین کار و تأمین اجتماعی باشید بله می توانید از مرخصی استعلاجی بیش از سه روز استفاده کنید.

مشاورین مرتبط
زهره جلیله وند

فعال

زهره جلیله وند

مشاور

(4.7)
  • user call card 121

مشاور و کارشناس دیجیتال مارکتینگ

اصغر مهدی زاده

غیرفعال

اصغر مهدی زاده

کارشناس ارشد مالیاتی

(4.9)
  • user call card 120

اینجانب دانشجوی دکتری حسابداری و سابقه فعالیت در حوزه های حسابداری ، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی به مدت بیش از 12 سال را دارم .

سمیرا عبدالهی

غیرفعال

سمیرا عبدالهی

مشاور قانون کار و تامین اجتماعی

(4.7)
  • user call card 374

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران-کارشناس روابط کار هیات تشخیص و حل اختلاف اداره کار از سال۸۹ در اداره کار شهرری، شرق و شمیرانات استان تهران، کارشناس بیمه بیکاری و فعال در...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه

مدت مطالعه: 3 دقیقه