مشاوره رایگان

advice action advice action
کسب و کار -

تجهیزات ازمایشگاهی

سلام من کارمند فروش یه شرکت تجهیزات ازمایشگاهی هستم و حدود 16 سال سابقه تو این زمینه دارم الان میخوام کسب و کار مجازی خودم رو راه اندازی کنم کنار همون کار حضوریم ولی نمیدونم چجوری انجامش بدم.

پاسخ ها

 • حسن ابن عباس
  چهارشنبه, 01 بهمن 99

  سلام خانم سلمان زاده از اونجایی که ما ایده ها را انتخاب و یا تایید نمی کنیم ولی در مورد شما ایده بسیار خوبی انتخاب کرده در کنار فعالیت شما فروش اینترنتی و مهمترین نکته که می‌توانم به شما کمک کنم طولانی ترین راه با اولین قدم آغاز می شود شما نیاز به یک وبسایت دارید نیاز به شبکه اجتماعی دارید شما نیاز به آموزش دارید و باید مهارت های جدیدی کسب کنید و یک ضرب المثل دیگه چطور میشه یک فیل و خورد به صورت گاز گاز چطور میشه یک کالباس را خورد به صورت برش برش زحمت بکشید کل طرح و کسب و کار آماده کنید و با اولین قدم شروع کنید بندی می توانم به صورت کاملا حرفه ای در این زمینه خاص به شما یاری رسانم

 • سید حمید گلستانه
  سه شنبه, 16 دی 99

  سلام. ضمن طراحی دقیق و صحیح کسب و کار مورد نظر، با توجه به مسائل خاص این حوزه، در انتخاب کالاهایی که قصد عرضه آنها را دارید، دقت نمایید و در صورت آشنائی نا کافی، از افراد مطلع کمک بگیرید. موفق باشید.

 • سید حمید گلستانه
  سه شنبه, 16 دی 99

  سلام. مزیت شما آشنایی با کسب و کار و بازار مربوطه است. طراحی صحیح و دقیق کسب و کار ضروریست. چنانچه اصول آنرا نمی دانید، حتما با فردی مطلع در مورد طراحی کسب و کار خود مشورت کنید. ضمنا بر اساس اطلاعات و تجربه ای که من از بازار این محصولات دارم، توصیه میکنم در انتخاب کالاهایی که قصد عرضه آنها را دارید، دقت فرمایید. موفق باشید.

 • محمدحسین آقائی پور
  سه شنبه, 16 دی 99

  سلام.بر مبنای حوزه دیجیتال مارکتینگ شدنی می باشد،لذا می بایستی در حوزه دانشی،ابزاری و استراتژی خود را قوی کنید