دریافت مشاوره تلفنی در ۱۰ حوزه مختلف کسب و کار مشاوره تلفنی
مهدی خدادادی مهدی خدادادی
کارآفرینی 3 پاسخ
05:10 1400/01/23

سلام تولید کننده صنایع دستی کیف چرم طبیعی هستم چه طوری میتونم فروشم افزایش بدم؟ سلام تولید کننده صنایع دستی کیف چرم طبیعی هستم چه طوری میتونم فروشم افزایش بدم؟

پاسخ
سیدعلیرضا محمدی
01:28 1400/03/01

باسلام خدمت شما سعی کنین اولا با توجه به ارزیابی و نیازسنجی از مشتریان، تنوع خوبی از رنگ و سایز و ابعاد کیف با کاربری های مختلف داشته باشین. دوما اینکه دایره محصولاتتون رو از کیف به سایر محصولات مد... باسلام خدمت شما سعی کنین اولا با توجه به ارزیابی و نیازسنجی از مشتریان، تنوع خوبی از رنگ و سایز و ابعاد کیف با کاربری های مختلف داشته باشین. دوما اینکه دایره محصولاتتون رو از کیف به سایر محصولات مدتبط و متناسب نظیر کمربند، کیف پول و... ببرین. سایتها و شبکه های اجتماعی و مغازه های مرتبط و رقبا رو بررسی کنین و ایده و الگ بگیرین. حضور فعال در شبکه های اجتماعی داشته باشین و طرح های تخفیفی، مناسبتی و... داشته باشین.. بیش فروشی، فروش محصول مکمل ، دادن هدیه و اشانتیون و... و نیز پکیج فروشی شامل چند محصول هم گره گشا خواهد بود... با مطالعه و بررسی و تجربه بیشتر و مشورت با افراد متعهد، خودتون به تدریج ایده ها و روشهای جدید رو متوجه خواهيد شد و بسته به اقتصایات به کار خواهید بست..

پاسخ
سید حمید گلستانه
06:02 1400/01/28

سلام.و درود بر شما. مهمترین عاملی که می تواند به فروش شما کمک کند، انتخاب صحیح بازار هدف و اشراف شما به ارزش های مورد نظر مشتریان در آن بازار است. شناخت مشتری و سلیقه و اولویت های ایشان در خرید محصول،... سلام.و درود بر شما. مهمترین عاملی که می تواند به فروش شما کمک کند، انتخاب صحیح بازار هدف و اشراف شما به ارزش های مورد نظر مشتریان در آن بازار است. شناخت مشتری و سلیقه و اولویت های ایشان در خرید محصول، می تواند به جذب، حفظ و نهایتا وفاداری مشتری بیانجامد. اینکه روش بازاریابی دیجیتال یا غیر دیجیتال را انتخاب کنید، بعد از این مهم قابل بررسی است. از مشاوره گرفتن از متخصصین بازاریابی برای درک روش های نفوذ به بازار بالقوه محصولاتتان استفاده کنید. موفق باشید.

پاسخ
کمال حسینی
23:05 1400/01/25

سلام دوست عزیز. بازار حوزه فعالیت شما بازار بسیار خوبی است و گردش پول بسیار خوبی در این بازار وجود داره. ممنون میشم بفرمایید رسانه فروش مورد نظرتون چی هستش؟ فروش آنلاین در سایت، فروش در شبکه‌های اجتما... سلام دوست عزیز. بازار حوزه فعالیت شما بازار بسیار خوبی است و گردش پول بسیار خوبی در این بازار وجود داره. ممنون میشم بفرمایید رسانه فروش مورد نظرتون چی هستش؟ فروش آنلاین در سایت، فروش در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فروش غیر مستقیم و انبوه به واسطه‌ها یا غیره. بسته به رسانه شما آنلاین یا آفلاین فعالیت‌های مختلفی برای افزایش فروش وجود داره.

مشاورین مرتبط
داریوش اسماعیلی

غیرفعال

داریوش اسماعیلی

مشاور کسب و کار

(5.0)
  • user call card 8

دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار

احمد نوده فراهانی

غیرفعال

احمد نوده فراهانی

مشاور کسب و کار

(5.0)
  • user call card 3

20سال مدیریت کسب و کار بزرگترین شرکت های ایران و ایجاد کنند نظریه استراتژی موج دوار

بهزاد بالازاده

غیرفعال

بهزاد بالازاده

متخصص ومشاور عالی بازرگانی-بازاریابی -طراحی و توسعه کسب و کارها-کمک به رشد استارت اپ ها

(5.0)
  • user call card 8

با درود و سلام بهزاد بالازاده هستم دکترای تخصصی مدیریت بازرگانی -بازاریابی ،مشاور ومتخصص عالی کسب و کارها،رسالت ما کمک به شما در گذر از موانع رقبا،انجام کارهای چشمگیر و بهترین بودن و جا نز...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط
کارآفرینی
مدت مطالعه : 6 دقیقه

مراحل راه‌اندازی خط تولید دستمال کاغذی

تاریخ ایجاد: 27 اردیبهشت 1401
تاریخ ایجاد: 24 اردیبهشت 1401
کارآفرینی
مدت مطالعه : 5 دقیقه

صفر تا صد پرورش کبک

تاریخ ایجاد: 21 اردیبهشت 1401