advice action advice action

برای مشاور تلفنی
کلیک کن

آخرین مطلب
حسابرسی 5 روز پیش
فروش کالا 6 روز پیش
مالی و مالیاتی -

نحوه ارائه پرداخت های انجام شده از طرف مدیرعامل به دارایی

سلام و وقت بخیر برای قرارداد شرکت با شخص حقیقی پرداخت هایی به صورت خرد (مبالغ یک تا سه میلیون تومان) از حساب شخصی مدیرعامل انجام شده امکان دریافت رسید از سامانه بانکی فراهم هستش و حتی شخص گیرنده برای این موارد رسید امضا کرده . میتونیم رسید بانکی رو به رسید شخص پیوست کنیم و به دارایی ارائه بشه؟؟؟ حتما باید از حساب شرکت پرداخت میشده؟ متاسفانه اولین سال فعالیت شرکت بوده و خیلی از این موارد رو نادیده گرفتیم. میتونه مشکل ساز بشه؟

پاسخ ها

  • میلاد جعفری
    پنجشنبه, 01 اسفند 98

    با سلام در مورد سوال مطرح شده بهتر است که پرداخت ها از حساب شرکت انجام شود ولی اگر امکان نداشت چون مبلغ پرداختی شما طبق تبصره ۳ ماده ۱۴۷ کمتر از ۵ میلیون تومان است ، این امر بلامانع می باشد و برای شما مشکلی ندارد ولی یادتان باشد سعی کنید تمام پرداخت ها از حساب شرکت باشد