دریافت مشاوره تلفنی در ۱۰ حوزه مختلف کسب و کار مشاوره تلفنی
مینا کفاشیان مینا کفاشیان
امور حقوقی 2 پاسخ
15:27 1399/09/05

سلام آیا میتوانم زمین کشاورزی رو به محلی گردشگری تبدیل کنم ؟ سلام آیا میتوانم زمین کشاورزی رو به محلی گردشگری تبدیل کنم ؟

پاسخ
سید محمد برکات
18:45 1399/09/23

بله ولی لطفا کامل توضیح بفرمایید که زمین کشاورزی شما در کدام شهر می باشد و دقیق چه فعالیتی را در آن می خواهید آغاز به کار کنید در هر صورت مجوز شروع کارتان با شهرداری است در صورتی که شغل گردشگری مورد ن... بله ولی لطفا کامل توضیح بفرمایید که زمین کشاورزی شما در کدام شهر می باشد و دقیق چه فعالیتی را در آن می خواهید آغاز به کار کنید در هر صورت مجوز شروع کارتان با شهرداری است در صورتی که شغل گردشگری مورد نظرتان دائم نباشد ولی اگر می خواهید به نحو دائم فعالیت کنید مثلا ساختمان بنا کنید و تغییر کاربری بگیرید که سازمان ثبت اسناد و املاک نیز در موضوع قطعا باید ورود پیدا کنند.

پاسخ
میلاد جعفری
16:01 1399/09/12

سلام دوست عزیز بله امکانش وجود دارد فقط بستگی به متراژ زمین ،موقیت مکانی زمین و امکانات رفاهی و طرح مد نظر شما و بسیاری از موارد دیگر دارد به نظر بهتر است در این مورد به صورت تلفنی مشاوره دریافت نمایی... سلام دوست عزیز بله امکانش وجود دارد فقط بستگی به متراژ زمین ،موقیت مکانی زمین و امکانات رفاهی و طرح مد نظر شما و بسیاری از موارد دیگر دارد به نظر بهتر است در این مورد به صورت تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

مشاورین مرتبط
عباس محمودی

غیرفعال

عباس محمودی

مشاور اجرایی توسعه کسب و کار

(5.0)
  • user call card 10

* رئیس کمیته توسعه و ساماندهی اعضاء حقیقی انجمن مدیریت کسب‌وکار ایران * مشاور اجرایی توسعه کسب‌وکار اشخاص، برندها، بنگاه‌ها، سازمانها و شرکتها * بهره‌مند از سوابق چندساله در زمینه مذاکرات تج...

سحر حدادي

غیرفعال

سحر حدادي

مشاوره امور حقوقي

(5.0)
  • user call card 31

كارشناسي ارشد حقوق خصوصي كارشناس امور حقوقي با بيش از ده سال سابقه كار

احسان حجاریان

غیرفعال

احسان حجاریان

وکیل دادگستری

(4.1)
  • user call card 26

دکترای حقوق و سابقه ١٠ سال وکالت دادگستری.وکیل تهران و متخصص امور ملکی و کیفری و قراردادها

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط
امور حقوقی
مدت مطالعه : 5 دقیقه

قانون جدید چک در سال 1400

تاریخ ایجاد: 11 آذر 1400
تاریخ ایجاد: 25 مهر 1400
تاریخ ایجاد: 08 شهریور 1400