مینا کفاشیان مینا کفاشیان
امور حقوقی 2 پاسخ
15:27 1399/09/05

سلام آیا میتوانم زمین کشاورزی رو به محلی گردشگری تبدیل کنم ؟ سلام آیا میتوانم زمین کشاورزی رو به محلی گردشگری تبدیل کنم ؟

پاسخ
سید محمد برکات
18:45 1399/09/23

بله ولی لطفا کامل توضیح بفرمایید که زمین کشاورزی شما در کدام شهر می باشد و دقیق چه فعالیتی را در آن می خواهید آغاز به کار کنید در هر صورت مجوز شروع کارتان با شهرداری است در صورتی که شغل گردشگری مورد نظرتان دائم نباشد ولی اگر می خو... بله ولی لطفا کامل توضیح بفرمایید که زمین کشاورزی شما در کدام شهر می باشد و دقیق چه فعالیتی را در آن می خواهید آغاز به کار کنید در هر صورت مجوز شروع کارتان با شهرداری است در صورتی که شغل گردشگری مورد نظرتان دائم نباشد ولی اگر می خواهید به نحو دائم فعالیت کنید مثلا ساختمان بنا کنید و تغییر کاربری بگیرید که سازمان ثبت اسناد و املاک نیز در موضوع قطعا باید ورود پیدا کنند.

پاسخ
میلاد جعفری
16:01 1399/09/12

سلام دوست عزیز بله امکانش وجود دارد فقط بستگی به متراژ زمین ،موقیت مکانی زمین و امکانات رفاهی و طرح مد نظر شما و بسیاری از موارد دیگر دارد به نظر بهتر است در این مورد به صورت تلفنی مشاوره دریافت نمایید. سلام دوست عزیز بله امکانش وجود دارد فقط بستگی به متراژ زمین ،موقیت مکانی زمین و امکانات رفاهی و طرح مد نظر شما و بسیاری از موارد دیگر دارد به نظر بهتر است در این مورد به صورت تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

مشاورین مرتبط
علي كامجو

فعال

علي كامجو

وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي

(4.2)
  • user call card 37

وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي سابقه بيش از ١١ سال وكالت از سال ١٣٨٧كارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسيفارغ التحصيل از دانشگاه تهرانرتبه ٣ آزمون وكالت - اختبار سابقه مشاور حقوقي شركت بيمه...

احسان حجاریان

فعال

احسان حجاریان

وکیل دادگستری

(3.8)
  • user call card 11

دکترای حقوق و سابقه ١٠ سال وکالت دادگستری.وکیل تهران و متخصص امور ملکی و کیفری و قراردادها

مهرداد بوستانچی

فعال

مهرداد بوستانچی

مشاور حقوقی

(1.5)
  • user call card 13

مشاور حقوقی مدیر عامل موسسه حقوقی سفیر عدالت اصفهان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی مشاور ارشد بنیاد وکلا قبول وکالت توسط بهترین و حرفه ای ترین تیم وکلای پایه یک اصفهان

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 1 دقیقه

مدت مطالعه: 1 دقیقه

مدت مطالعه: 1 دقیقه