برای دریافت مشاوره تلفنی کلیک کنید مشاوره تلفنی
0000 0000 0000 0000
بازاریابی و فروش 3 پاسخ
16:04 1401/04/18

سلام من دنبال یه شغلی هستم که با سرمایه کم بشه راه اندازی اش کرد و بشه باهاش به ثروت(درآمدزایی) رسید.آیا بلاگری اینستاگرام برای این کار مناسب هست؟ بعد ببخشید باید چه قدر در ماه در آمد داشته باشیم تا... سلام من دنبال یه شغلی هستم که با سرمایه کم بشه راه اندازی اش کرد و بشه باهاش به ثروت(درآمدزایی) رسید.آیا بلاگری اینستاگرام برای این کار مناسب هست؟ بعد ببخشید باید چه قدر در ماه در آمد داشته باشیم تا ثروتمند بشیم و آیا در کمتر از 3 سال میشه با اینستاگرام و یوتیوب ثروتمند شد؟ بعد من اهداف بزرگی دارم.ایا اینستاگرام مناسب هست؟

پاسخ
مرجان مبین
12:08 1401/04/26

درود، هر فعالیتی در اینستاگرام لازمه که الگوریتم آن را بشناسید و آگاه باشید. ضمنا باید برنامه استراتژی دیجیتال مارکتینگ و برنامه تولید محتوا داشته باشید. سوالتان بیشتر رسیدن به ثروته. مسیر اینستاگرام... درود، هر فعالیتی در اینستاگرام لازمه که الگوریتم آن را بشناسید و آگاه باشید. ضمنا باید برنامه استراتژی دیجیتال مارکتینگ و برنامه تولید محتوا داشته باشید. سوالتان بیشتر رسیدن به ثروته. مسیر اینستاگرام یا هر فضای مجازی علاوه بر داشتن برنامه و دانستن الگوریتم ها نیاز به تلاش بی وقفه، تعامل، شناخت رقبا، همکاری با رقبا، صبوری و زمان دارد. هیچ کس در مدت کم بدون فاکتورهای فوق به درآمد نمی رسد.

پاسخ
داریوش اسماعیلی
20:18 1401/04/22

بهتره ولاگر بشید که کمی با بلاگر فرق داره. و البته در کنارش یوتیوب را ادامه بدین. حتما با برنامه ریزی میتونین به درآمد برسین. خوشحال میشم تلفنی راهنماییتون کنم. بهتره ولاگر بشید که کمی با بلاگر فرق داره. و البته در کنارش یوتیوب را ادامه بدین. حتما با برنامه ریزی میتونین به درآمد برسین. خوشحال میشم تلفنی راهنماییتون کنم.

پاسخ
نیلوفر پورطلایی
09:54 1401/04/20

درود بر شما بلاگری اینستاگرام در حال حاضر درآمد قابل توجهی دارد ، شما با تقویت مهارت هاتون در زمینه اینترنت ، تبلیغات ، بازاریابی می توانید بدون سرمایه و فقط با گوشی درآمد مناسبی داشته باشید ، بیشتر... درود بر شما بلاگری اینستاگرام در حال حاضر درآمد قابل توجهی دارد ، شما با تقویت مهارت هاتون در زمینه اینترنت ، تبلیغات ، بازاریابی می توانید بدون سرمایه و فقط با گوشی درآمد مناسبی داشته باشید ، بیشتر به دنبال تقویت مهارت هاتون باشید و حرفه ای کار کنید ، سایر سوالات کاملا نسبی هست و ارتباط مستقیم با علاقه، انگیزه ، پشتکار و استمرار شما برای کسب درآمد و نوآوری هاتون داره ثروت با تلاش قابل دستیابی هست . با تشکر

مشاورین مرتبط
داریوش اسماعیلی

غیرفعال

داریوش اسماعیلی

مشاور کسب و کار

(5.0)
  • user call card 28

دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار

مرجان مبین

غیرفعال

مرجان مبین

مشاور و مدرس کسب و کار و مدیریت استراتژی دیجیتال مارکتینگ

(1.0)
  • user call card 11

لیسانس و فوق لیسانسم مهندسی صنایع پلی تکنیک و دکترای حرفه ای کسب و کار دانشگاه تهران هستم. حدود ۲۹ سال سابقه کاری دارم. در حوزه های کسب و کار تولید، نفت و گاز و پتروشیمی، دارویی،سرمایه گذاری...

داریوش اسماعیلی

غیرفعال

داریوش اسماعیلی

مشاور کسب و کار

(5.0)
  • user call card 28

دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط
بازاریابی و فروش
مدت مطالعه : 0 دقیقه

صفر تا صد ریلز اینستاگرام

تاریخ ایجاد: 25 تیر 1401
تاریخ ایجاد: 22 تیر 1401
بازاریابی و فروش
مدت مطالعه : 7 دقیقه

بازاریابی در یوتیوب چیست و درآمد آن چقدر است؟

تاریخ ایجاد: 22 تیر 1401