شیما ترابی شیما ترابی
مالی و مالیاتی 2 پاسخ
20:09 1399/06/06

سلام وقتتون بخیر آیا معافیت مالیاتی ماده ۵۷ شرایط سنی دارد؟ سلام وقتتون بخیر آیا معافیت مالیاتی ماده ۵۷ شرایط سنی دارد؟

پاسخ
محمد غیاثی
12:01 1399/06/10

سلام در صورت تحت ولایت پدر باشد اجرا نخواهد شد سلام در صورت تحت ولایت پدر باشد اجرا نخواهد شد

پاسخ
میلاد جعفری
21:26 1399/06/06

با سلام حکم این ماده در مورد فرزندان صغیر که تحت ولایت پدر باشند جاری نخواهد بود با سلام حکم این ماده در مورد فرزندان صغیر که تحت ولایت پدر باشند جاری نخواهد بود

مشاورین مرتبط
بهمن ذولفی

غیرفعال

بهمن ذولفی

مشاور مالیاتی

(4.7)
  • user call card 79

فارغ التحصیل دانشگاه تهران۲۰ سال سابقه کار حرفه ایعضو انجمن حسابداران خبره ایران مدیرعامل موسسه خدمات مالیاتی تدبیر حساب معین انجام پرونده های مالیاتی تراکنشهای بانکی و عملکرد و ارزش افزوده...

نصراله مهکی

غیرفعال

نصراله مهکی

مشاور مالیاتی

(0.0)
  • user call card 0

کلیه صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی

شبنم شایسته فر

غیرفعال

شبنم شایسته فر

مشاور و مدرس مالی و مالیاتی

(4.1)
  • user call card 198

من شبنم شایسته فر هستم. عضو انجمن حسابداران خبره مشاور مالی و مالیاتی اصناف و شرکت ها مدیر و موسس گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب مدرس دروس مالی و مالیاتی مدرس دوره های تخصصی مالی ویژه مدی...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 1 دقیقه

مدت مطالعه: 1 دقیقه