حسین سعادتمند حسین سعادتمند
مالی و مالیاتی 2 پاسخ
06:14 1399/03/12

سلام خرید سیستم کامپیوتری بدون فاکتور رسمی مورد قبول مالیات هست برای اثاثه؟ سلام خرید سیستم کامپیوتری بدون فاکتور رسمی مورد قبول مالیات هست برای اثاثه؟

پاسخ
محمد نوبري
23:51 1399/03/18

خرید دارایی در صورتی که در گزارش ثبت شود مورد قبول است خرید دارایی در صورتی که در گزارش ثبت شود مورد قبول است

پاسخ
میلاد جعفری
08:34 1399/03/13

سلام مورد قبول هست در صورتی که در گزارش فصلی درج‌کنید و تبصره ۳ ماده ۱۴۷ و رعایت فرمایید سلام مورد قبول هست در صورتی که در گزارش فصلی درج‌کنید و تبصره ۳ ماده ۱۴۷ و رعایت فرمایید

مشاورین مرتبط
بهمن ذولفی

غیرفعال

بهمن ذولفی

مشاور مالیاتی

(4.7)
  • user call card 79

فارغ التحصیل دانشگاه تهران۲۰ سال سابقه کار حرفه ایعضو انجمن حسابداران خبره ایران مدیرعامل موسسه خدمات مالیاتی تدبیر حساب معین انجام پرونده های مالیاتی تراکنشهای بانکی و عملکرد و ارزش افزوده...

نصراله مهکی

غیرفعال

نصراله مهکی

مشاور مالیاتی

(0.0)
  • user call card 0

کلیه صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی

شبنم شایسته فر

غیرفعال

شبنم شایسته فر

مشاور و مدرس مالی و مالیاتی

(4.1)
  • user call card 198

من شبنم شایسته فر هستم. عضو انجمن حسابداران خبره مشاور مالی و مالیاتی اصناف و شرکت ها مدیر و موسس گروه مالی و آموزشی شایسته محاسب مدرس دروس مالی و مالیاتی مدرس دوره های تخصصی مالی ویژه مدی...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 1 دقیقه

مدت مطالعه: 1 دقیقه