مشاوره رایگان

advice action advice action
بازرگانی -

صادرات عسل و زعفران

سلام و درود. من قصدم اینِ ک صادرات عسل طبیعی و اصل و زعفران داشته باشم ب کشور های همسایه ، کشوری ک خودم فکر می کنم برای این کار خوب باشِ امارات هست. حالا سوال بنده از خدمت شما اینِ ک: _ من برای استارت این کار چ دوره هایی رو باید بگذرونم؟ _اطلاعاتی ک در این زمینه باید داشته باشم رو از کجا میتونم بدست بیارم؟ _برای شناسایی بازار فروش در کشور مقصد چ اقداماتی باید انجام دهم؟ و اگر اطلاعاتی برای شروع این فعالیت لازم هست لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم🌹

پاسخ ها

  • عماد کاری
    شنبه, 26 مهر 99

    باسلا طی کردن این راه و دوره ها شاید زمان و توان بسیار بالایی از شما بگیره و در نهایت هم از تولید جا خواهید ماند و هم از فروش و بازرگانی، به نظر بنده شما با یک شرکت مدیریت صادرات همکاری داشته باشید که بازاریابی ، فروش و ریسک کار رو کمتر کنند بهتر هستش . در ضمن قوانین گمرک و صادرات به شدت و به لحظه تغییر پیدا می کنند به طور برگشت ارز حاصل از صادرات و یا صادرات در مقابل واردات ، این مفاهیم نیازمند تجربه و زمان بسیار زیاد می باشد، بهروز باشید.

  • فرانک بهروزیان
    چهارشنبه, 23 مهر 99

    سلام . بهروزیان هستم . شما برای اینکار اولین و بهترین قدم شناخت بازار در حوزه ی کالای مورد نطرتون در کشور مورد نظر هست که خود این موضوع تحت تاثیر المان های زیادی هست که باید برسی شه و میزان ریسک رو مشخص کنه .اطلاعات جزئی از اتاق بازرگانی اون کشور در ایران میتونید بگیرید اما کمک چندانی نخواهد کرد .همینطور از قوانین واردات اون کشور در حوزه ی کالای مورد نطرتون هم باید اطلاعات بگیرید .بهتره در ابتدای کار و برای شروع از مشاور کمک بگیرید. مرحله ی بعدی گذروندن دوره های بازرگانی هست که خب کمی زمان بر هست و باز هم پیشنهاد بنده استفاده از مشاور هست . موفق باشید.