دریافت مشاوره تلفنی در ۱۰ حوزه مختلف کسب و کار مشاوره تلفنی
مریم حسینقلی مریم حسینقلی
بیمه و قانون کار 2 پاسخ
14:18 1400/09/08

سلام و عرض ادب ما در سه شرکت سه نفر هیئت مدیره داریم که سهامدار نیز هستند . یک نفر در کارگاه یزد به عنوان سرپرست برایشان بیمه رد می شود و دو نفر دیگر در دفتر تهران . در شعبه 13 قرارداد کارفرمایی بستیم... سلام و عرض ادب ما در سه شرکت سه نفر هیئت مدیره داریم که سهامدار نیز هستند . یک نفر در کارگاه یزد به عنوان سرپرست برایشان بیمه رد می شود و دو نفر دیگر در دفتر تهران . در شعبه 13 قرارداد کارفرمایی بستیم و به علت نقل مکان پرونده مون رو شعبه 25 آوردیم . در شعبه 13 فقط یکی از مدیرانمون امضا کرده بود و بقیه نرفته بودند جهت امضا . الان که منتقل شدیم 25 باید دوباره همان مدیرمون که امضا کرده دوباره حضوری جهت امضا برود چون خارج از ایران است و فعلا برایشان مقدور نیست . ضمنا گفته اند تا حضری نیاید خاتمه تو 13 نزند بیمه 25 اش با مشکل روبه رو است . شرکت نمیخواد ایشون بین بیمه اش وقفه بیافته آیا راه حلی است ؟؟؟ و نیز اینکه عضوی که در کارگاه یزد برایشان بیمه رد میشود هم باید قرارداد کارفرمایی با بیمه ببندند؟ چون کارشناس تو تهران به من گفت هر کسی که عضو هیئت مدیره و سهامدار است باید قرارداد کارفرمایی رد کند. ممنون میشم پاسخ بدید.

پاسخ
اصغر مهدی زاده
18:38 1400/09/08

با سلام همینطور که همکارمون فرمودن از طریق وکالت محضری این امکان هست با تایید کنسولگری ایران فقط اگر کمک بیشتری در این ارتباط یعنی بحث های کنسولگری ایران چنانچه لازم دانستید با بنده تماس بگیرید مهدی ز... با سلام همینطور که همکارمون فرمودن از طریق وکالت محضری این امکان هست با تایید کنسولگری ایران فقط اگر کمک بیشتری در این ارتباط یعنی بحث های کنسولگری ایران چنانچه لازم دانستید با بنده تماس بگیرید مهدی زاده.

پاسخ
سید محمد برکات
18:04 1400/09/08

با سلام و عرض ادب اگر مدیر شرکت در خارج کشور نتوانند تشریف بیاورند باید وکالت محضری بدهند و این وکالت به تایید مقامات کنسولگری ایران برسد و در ضمن هیئت مدیره در شرکت های سهامی نیازی به بیمه شدن از طرف... با سلام و عرض ادب اگر مدیر شرکت در خارج کشور نتوانند تشریف بیاورند باید وکالت محضری بدهند و این وکالت به تایید مقامات کنسولگری ایران برسد و در ضمن هیئت مدیره در شرکت های سهامی نیازی به بیمه شدن از طرف شرکت ندارند.

مشاورین مرتبط
مصطفی بالار

غیرفعال

مصطفی بالار

مشاوره در زمینه روابط کار و تامین اجتماعی

(4.7)
  • user call card 298

بیش از ۲۴ سال تجربه مستقیم و کاربردی در امور کارگزینی و منابع انسانی؛ مدیر منابع انسانی شرکت صنعتی با ۱۵۰۰ نفر پرسنل ؛ عضو اصلی هیئت حل اختلاف اداره کار .تنظیم دادخواست و لوایح جهت طرح در ه...

زهره جلیله وند

غیرفعال

زهره جلیله وند

مشاور

(4.7)
  • user call card 135

مشاور و کارشناس دیجیتال مارکتینگ

محمد مهدی عسکری

غیرفعال

محمد مهدی عسکری

مشاور قانون کار و بیمه تامین اجتماعی

(4.4)
  • user call card 260

سابقه 10سال حضور در مراجع حل اختلاف کار (هیئت تشخیص و هیئت حل اختلاف) بعنوان نماینده کارگران و کارفرمایان همکاری و ارائه مشاوره به بیش از ۱۰ کارگاه و هتلها و فروشگاه ها و رستوران ها و سایر م...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط
بیمه و قانون کار
مدت مطالعه : 3 دقیقه

ساعات کار و اضافه کاری در قانون کار

تاریخ ایجاد: 06 فروردین 1401
بیمه و قانون کار
مدت مطالعه : 1 دقیقه

هر آنچه درباره بازنشستگی زنان و مردان باید بدانید!

تاریخ ایجاد: 30 دی 1400
بیمه و قانون کار
مدت مطالعه : 1 دقیقه

نکاتی مهم در مورد مرخصی زایمان (بارداری)

تاریخ ایجاد: 25 دی 1400