وبلاگ

advice action advice action
نکات کلیدی در مورد استفاده از مشاوره تلفنی مالیاتی
مالی و مالیاتی -

نکات کلیدی در مورد استفاده از مشاوره تلفنی مالیاتی

    اگر تا به حال کسب و کاری را به راه انداخته و یا اداره‌ی آن را بر عهده گرفته باشید، حتما با مقوله‌ی‌ شناسایی و پرداخت مالیات برخورد داشته و با واژه‌هایی همچون، مشاور مالیاتی، وکیل مالیاتی، مشاوره مالیات بر حقوق، مشاور دارایی و... آشنایی دارید.

در خصوص اهمیت نقش یک مشاور مالیاتی، می‌توان این‌گونه تعبیر کرد که راهنمایی‌های تخصصی مشاور مالیاتی، سبب شناسایی و خَلاصی از پرداخت مالیات‌های اضافیِ حاصل شده از عدم دانش کافی و به روز در ارکان مربوط به مالیات، آن‌هم به‌طور کاملا قانونی، خواهد شد.

در ادامه توضیحات بیشتری در مورد مشاور مالیاتی به شما می دهیم، با کارمنتو همراه باشید.

مشاور مالیاتی کیست؟

مشاور یا وکیل مالیاتی یک فرد متخصص، تحصیل‌کرده و آبدیده در حوزه‌های مالی، حقوق، مالیاتی و حسابداری است که علاوه بر تسلط بر دانش مشاوره حسابداری و حسابرسی، اشراف کاملی به حقوق و قوانین مالیاتی داشته و تجربه اداره‌ی پرونده‌های مالیاتی در مراجع قضایی را داشته و بر مالیات حقوق نیز اشراف کامل دارد.

 

مشاوره تلفنی مالیاتی

با توجه به اهمیت روزافزون مالیات و پیگیری‌های اداره مالیاتی، وجود یک مجموعه‌ای که بر روند مالیات شما نظارت داشته و به شما مشاوره‌های مدیریتی لازم را بدهد، امروزه ضروری به نظر می‌رسد. حال اگر این امر به صورت تلفنی باشد، می‌تواند صرفه جویی‌های موثری در هزینه‌ها و زمان صرف شده در امر مشاوره، بالاخص با شرایط ترافیک شهری امروزه، به دنبال داشته باشد.

 

مزایای مشاوره تلفنی مالیاتی

1- هزینه‌ی مشاوره تلفنی به دلیل کاهش هزینه‌های ملاقات فیزیکی، بسیار کمتر از حق مشاوره‌ی حضوری‌ است و از آن مهم‌تر، لازم است خاطرنشان کنیم که وقت طلاست و بازگشت آن غیر ممکن. با شرایط زندگی امروزی، اگر بخواهید برای دریافت مشاوره، نزد یک مشاور مالیاتی بروید، مستلزم صرف زمانِ گران‌بهای خود هستید و ممکن است هزینه‌ی فرصتی را از دست داده باشید که جبران آن غیر ممکن باشد.

2- در صورت همکاری با یک مشاور، تا حدودی از دوندگی های اجتناب ناپذیر در ادارات مختلف جلوگیری کرده‌اید و عملا مشاور شما این امور را انجام می‌دهد که علاوه بر صرفه جویی در زمان شما، کارتان هم با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

3- با توجه به اِعمال تغییراتی که پیاپی در بخشنامه‌ها و تبصره‌های مالیاتی به وجود می‌آیند، بازدهی شما برای انجام کارتان خیلی بالا نخواهد بود، چراکه اطلاعات عمده مراجعین در حد شنیده‌هاست. این درحالی‌است که وکیل شما با تسلط به مورد فوق و مستندات، قدرت دفاع مالیاتی بیشتری از شما دارد.

4- پشتیبانی مالیاتی ، مشاور مالیاتی در درجه اول به ارائه‌ی مشاوره مالیاتی به مدیران مالی شرکت پرداخته و آن‌ها را با پیچیدگی‌های قوانین مالیاتی آشنا می‌کند و باعث پرداخت حداقلی مالیات می‌گردد. نظارت بر قراردادهای منعقده، بررسی نحوه پرداختی‌ها و دریافتی‌های شرکت و همچنین معرفی راه‌های استفاده از معافیت‌های مالیاتی از دیگر فعالیت‌های مشاور مالیاتی در بخش پشتیبانی مالیاتی است.

5- بدون محدودیت زمانی و مکانی، می‌توانید از مشاوره مالیاتی برخوردار شوید و سوالات خود را با متخصصین این حوزه، در میان گذاشته و راهنمایی مطلوب، دریافت نمایید.

6- در کنار مزیت‌های گفته شده، مشاوره مالیاتی توسط فرد یا مجموعه‌ای زُبده به کمک در حوزه‌ی تنظیم اظهارنامه مالیاتی و تحریر دفاتر قانونی، مدیریت و نظارت بر سیستم حسابداریتان، تنظیم و اصلاح صورت‌های مالی و گزارش حسابرسی، مالیات بر ارزش افزوده و گزارش فصلی، تنظیم لوایح مالیاتی و در نتیجه کاهش مالیات به‌  صورت قانونی، ممیزی و حسابرسی داخلی شما می‌انجامد.

 

نقش اپلیکیشن مشاوره‌ مالیاتی

    اینترنت و برنامه‌های کاربردی در دامنه‌ی مشاوره آنلاین، هر روز در حال رشد و پیشرفت هستند و در زمینه‌های مختلفی از آن‌ها استفاده می‌شود که این فراگیری، نشان‌دهنده‌ی پذیرش بالای این اپلیکیشن‌ها در میان مردم است.

در همین راستا، برای سهولت در امر مشاوره‌، اپلیکیشن کارمنتو برای مشاوره‌ی تلفنی در حوزه‌های، مالیاتی، حسابداری، حسابرسی، حقوقی، ثبت شرکت، بیمه و قانون کار، آی تی و مهندسی طراحی شده است.در سیستم مشاوره تلفنی اپلیکیشن کارمنتوربدون پرداخت هزینه تلفن و اینترنت در سراسر کشور می توانید از مشاوره با برترین مشاوران بهره مند شوید، با ثبت نام در این سامانه و مشاهده مشاوران آنلاین در حوزه های تخصصی نام برده، در هرساعت شبانه روز به راحتی بدون پرداخت هزینه های گزاف، ابهامات و سوالات خود را با مشاورین برتر مطرح فرمایید.   

       

استفاده از مشاوره مالیاتی و بهره‌گیری از یک وکیل مالیاتی، می‌تواند کسب‌وکار شمارا از پرداخت مالیات بیهوده نجات دهد. همچنین با بهره‌مندی از مشاوره مالیاتی خوب، اسناد، قراردادها و صورت‌های مالی کسب‌وکار شما به بهترین شکل ممکن بسته‌شده و حرف ‌و حدیثی برای ممیزان اداره مالیات باقی نمی‌گذارد. همچنین از معافیت‌های مالیاتی و یا تخفیف‌هایی که دولت به‌واسطه شرایط مختلف وضع کرده است آگاه شده و از آن‌ها در زمان درست خود استفاده خواهید کرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، بهره‌مندی از تمامی موارد فوق الذکر، بدون نیاز به صرف زمان و هزینه‌ی اضافی برای حضور فیزیکی، با مشاوره تلفنی و حتی استفاده از اپلیکیشن‌های معتبری همچون کارمنتو، امکان پذیر شده است. 

 

برای نصب و ثبت نام در اپلیکیشن کارمنتو کلیک کنید!