وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
میلاد هوشمند میلاد هوشمند
امور حقوقی 1 پاسخ
19:38 1400/10/17

باسلام خسته نباشید بنده یه ملکی دارم که 3 دونگ 3 دونگ با عمه ام شریکم ایشان 9 سال مستاجر ماست سوال من اینه ایشان میتونه ادعادی برای مالکیت داشته باشن چون نصف ملک بنامشونه لطفا منو راهنمایی کنید سپاسگذارم . باسلام خسته نباشید بنده یه ملکی دارم که 3 دونگ 3 دونگ با عمه ام شریکم ایشان 9 سال مستاجر ماست سوال من اینه ایشان میتونه ادعادی برای مالکیت داشته باشن چون نصف ملک بنامشونه لطفا منو راهنمایی کنید سپاسگذارم .

پاسخ
سید محمد برکات
08:47 1400/10/19

با سلام خدمت حضرتعالی عمه شما نسبت به قسمت متعلق به خود می توانند ادعای مالکیت نمایند و در ابتدا دادخواست خلع ید شما را نسبت به ملک بخواهند و اگر ملک قابل افراز است که ملک به نسبت سهم الاشاعه تقسیم و گرنه ملک فروخته شده و پول آن ب... با سلام خدمت حضرتعالی عمه شما نسبت به قسمت متعلق به خود می توانند ادعای مالکیت نمایند و در ابتدا دادخواست خلع ید شما را نسبت به ملک بخواهند و اگر ملک قابل افراز است که ملک به نسبت سهم الاشاعه تقسیم و گرنه ملک فروخته شده و پول آن به نسبت سهم الاشاعه تقسیم می گردد.

مشاورین مرتبط
سحر حدادي

غیرفعال

سحر حدادي

مشاوره امور حقوقي

(5.0)
  • user call card 18

كارشناسي ارشد حقوق خصوصي كارشناس امور حقوقي با بيش از ده سال سابقه كار

حسین زارعی

غیرفعال

حسین زارعی

عریضه نویس

(5.0)
  • user call card 31

نگارش حقوقی تنظیم شکواییه ، دادخواست ، لایحه ، اعتراضیه (حقوقی و کیفری) و مشاور در زمینه های فوق با هفده سال سابقه ی عریضه نویسی...مشاوره در خصوص دعاوی خانواده قانون کار و ....

1,000 تومان/دقیقه
مشاوره تلفنی
سید محمد برکات

غیرفعال

سید محمد برکات

مالیات - بیمه_ ثبت _ شهرداری _ خانواده _ ارث

(4.3)
  • user call card 46

دانشجو دکتری حقوق خصوصی _ مدرس دانشگاه غیرانتفاعی در واحد حقوق تجارت

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه