وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
ک ب ک ب
بیمه و قانون کار 2 پاسخ
22:55 1400/07/22

سلام و وقت بخیر من خواهرم ۱۸ سال سابقه بیمه داشتن و پدر و مادرم باهاش زندگی میکردن و با حقوقش زندگی اینا رو تامین میکرده ولی براشون بیمه تامین اجتماعی نگرفته الان فوت شده و پدر و مادرم پیر و از کار افتاده هستن ،حقوق مستمری به پدر و مادم تعلق میگیره؟ سلام و وقت بخیر من خواهرم ۱۸ سال سابقه بیمه داشتن و پدر و مادرم باهاش زندگی میکردن و با حقوقش زندگی اینا رو تامین میکرده ولی براشون بیمه تامین اجتماعی نگرفته الان فوت شده و پدر و مادرم پیر و از کار افتاده هستن ،حقوق مستمری به پدر و مادم تعلق میگیره؟

پاسخ
سید محمد برکات
18:02 1400/07/25

با سلام خدمت حضرتعالی در صورتی که پدر و مادر شما هیچ راه درآمد و گذران زندگی نداشته باشند می توانند در خواست استفاده از بیمه تامین اجتماعی فرزند خویش را بنمایند. با سلام خدمت حضرتعالی در صورتی که پدر و مادر شما هیچ راه درآمد و گذران زندگی نداشته باشند می توانند در خواست استفاده از بیمه تامین اجتماعی فرزند خویش را بنمایند.

پاسخ
محمد تقی اهورايي
00:09 1400/07/25

با سلام بله در صورتی که پدر و مادر شما محل درآمدی نداشته باشند می توانند درخواست مستمری فوت از طریق بیمه فرزندشان را بکنند با سلام بله در صورتی که پدر و مادر شما محل درآمدی نداشته باشند می توانند درخواست مستمری فوت از طریق بیمه فرزندشان را بکنند

مشاورین مرتبط
زهره جلیله وند

فعال

زهره جلیله وند

مشاور

(4.7)
  • user call card 121

مشاور و کارشناس دیجیتال مارکتینگ

اصغر مهدی زاده

غیرفعال

اصغر مهدی زاده

کارشناس ارشد مالیاتی

(4.9)
  • user call card 120

اینجانب دانشجوی دکتری حسابداری و سابقه فعالیت در حوزه های حسابداری ، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی به مدت بیش از 12 سال را دارم .

سمیرا عبدالهی

غیرفعال

سمیرا عبدالهی

مشاور قانون کار و تامین اجتماعی

(4.7)
  • user call card 374

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران-کارشناس روابط کار هیات تشخیص و حل اختلاف اداره کار از سال۸۹ در اداره کار شهرری، شرق و شمیرانات استان تهران، کارشناس بیمه بیکاری و فعال در...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه

مدت مطالعه: 3 دقیقه