وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
کمیل کیقبادی کمیل کیقبادی
بیمه و قانون کار 1 پاسخ
11:01 1400/09/29

سلام من یه مغازه دارم و میخواستم بیمه خویش فرما بگیرم ولی از طرفی هم نمیخوام خدمات درمانی بیمه نیروهای مسلحم از بین بره و فقط میخوام سابقه کار رد شه... ولی نمیدونم اصلا درسته یا نه و همچنین بخاطر تسهیلات مدل های مختلف بیمه(تفاوت تو بیکاری و بازنشستگی و...) گیج شدم یخورده من باید چیکار کنم؟ سلام من یه مغازه دارم و میخواستم بیمه خویش فرما بگیرم ولی از طرفی هم نمیخوام خدمات درمانی بیمه نیروهای مسلحم از بین بره و فقط میخوام سابقه کار رد شه... ولی نمیدونم اصلا درسته یا نه و همچنین بخاطر تسهیلات مدل های مختلف بیمه(تفاوت تو بیکاری و بازنشستگی و...) گیج شدم یخورده من باید چیکار کنم؟

پاسخ
سید محمد برکات
10:17 1400/09/30

با سلام خدمت حضرتعالی به محض واریز اولین حق بیمه سازمان تامین اجتماعی و دریافت شناسه سازمان تامین اجتماعی سازمان نیروهای مسلح با یک استعلام ساده از بیمه شدن شما مطلع شده و خدمات درمانی شما را قطع می نماید. با سلام خدمت حضرتعالی به محض واریز اولین حق بیمه سازمان تامین اجتماعی و دریافت شناسه سازمان تامین اجتماعی سازمان نیروهای مسلح با یک استعلام ساده از بیمه شدن شما مطلع شده و خدمات درمانی شما را قطع می نماید.

مشاورین مرتبط
زهره جلیله وند

فعال

زهره جلیله وند

مشاور

(4.7)
  • user call card 121

مشاور و کارشناس دیجیتال مارکتینگ

اصغر مهدی زاده

غیرفعال

اصغر مهدی زاده

کارشناس ارشد مالیاتی

(4.9)
  • user call card 120

اینجانب دانشجوی دکتری حسابداری و سابقه فعالیت در حوزه های حسابداری ، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی به مدت بیش از 12 سال را دارم .

سمیرا عبدالهی

غیرفعال

سمیرا عبدالهی

مشاور قانون کار و تامین اجتماعی

(4.7)
  • user call card 374

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران-کارشناس روابط کار هیات تشخیص و حل اختلاف اداره کار از سال۸۹ در اداره کار شهرری، شرق و شمیرانات استان تهران، کارشناس بیمه بیکاری و فعال در...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه

مدت مطالعه: 3 دقیقه