وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
مصطفی بالار مصطفی بالار
بیمه و قانون کار 3 پاسخ
17:36 1400/09/01

باسلام .بنده بازنشسته سازمان صدا و سیما و 50 ساله هستم .از طرف دیگر سابقه پرداخت 10 سال حق بیمه بصورت خویش فرما در سازمان تأمین اجتماعی را دارم. با توجه به تفاوت دو صندوق بازنشستگی آیا در صورت ادامه پرداخت حق بیمه تا سن 60 سالگی میتوانم از طریق تأمین اجتماعی نیز تقاضای بازنشستگی و دریافت 20 روز حقوق را نمایم. باسلام .بنده بازنشسته سازمان صدا و سیما و 50 ساله هستم .از طرف دیگر سابقه پرداخت 10 سال حق بیمه بصورت خویش فرما در سازمان تأمین اجتماعی را دارم. با توجه به تفاوت دو صندوق بازنشستگی آیا در صورت ادامه پرداخت حق بیمه تا سن 60 سالگی میتوانم از طریق تأمین اجتماعی نیز تقاضای بازنشستگی و دریافت 20 روز حقوق را نمایم.

پاسخ
محمد تقی اهورايي
22:14 1400/09/01

با سلام همانطری که همکاران محترم فرمودند امکان بازنشستگی از دو صندوق وجود ندارد مگر در مورد ایثارگران موضوع برنامه ششم توسعه با داشتن شرایط خاص می توانند از دوصندوق بهره مند شوند با سلام همانطری که همکاران محترم فرمودند امکان بازنشستگی از دو صندوق وجود ندارد مگر در مورد ایثارگران موضوع برنامه ششم توسعه با داشتن شرایط خاص می توانند از دوصندوق بهره مند شوند

پاسخ
اصغر مهدی زاده
21:36 1400/09/01

سلام وقت بخیر یک شخص نمی تواند از دو سازمان بازنشسته شود. سلام وقت بخیر یک شخص نمی تواند از دو سازمان بازنشسته شود.

پاسخ
سمیرا عبدالهی
20:25 1400/09/01

سلام متاسفانه امکان دریافت مستمری بازنشستگی از دو صندوق وجود نداره. سلام متاسفانه امکان دریافت مستمری بازنشستگی از دو صندوق وجود نداره.

مشاورین مرتبط
زهره جلیله وند

فعال

زهره جلیله وند

مشاور

(4.7)
  • user call card 121

مشاور و کارشناس دیجیتال مارکتینگ

اصغر مهدی زاده

غیرفعال

اصغر مهدی زاده

کارشناس ارشد مالیاتی

(4.9)
  • user call card 120

اینجانب دانشجوی دکتری حسابداری و سابقه فعالیت در حوزه های حسابداری ، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی به مدت بیش از 12 سال را دارم .

سمیرا عبدالهی

غیرفعال

سمیرا عبدالهی

مشاور قانون کار و تامین اجتماعی

(4.7)
  • user call card 374

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران-کارشناس روابط کار هیات تشخیص و حل اختلاف اداره کار از سال۸۹ در اداره کار شهرری، شرق و شمیرانات استان تهران، کارشناس بیمه بیکاری و فعال در...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه

مدت مطالعه: 3 دقیقه