وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
مریم محمدی مریم محمدی
امور حقوقی 1 پاسخ
15:35 1400/07/23

سلام من ملکی در اصفهان خریدم و الان ساکن مشهدم. برای طرح دعوای الرام به تنظیم سند رسمی اگر دادخواستم را به دفتر خدمات الکترونیک قضایی در مشهد بدهم، آنها دادخواست را به دادگاه اصفهان ارجاع می دهند؟ یا باید حتما دادخواست را به دفاتر خدمات الکترونبک قضایی در اصفهان بدهم؟ سلام من ملکی در اصفهان خریدم و الان ساکن مشهدم. برای طرح دعوای الرام به تنظیم سند رسمی اگر دادخواستم را به دفتر خدمات الکترونیک قضایی در مشهد بدهم، آنها دادخواست را به دادگاه اصفهان ارجاع می دهند؟ یا باید حتما دادخواست را به دفاتر خدمات الکترونبک قضایی در اصفهان بدهم؟

پاسخ
سید محمد برکات
17:34 1400/07/25

سلام خدمت حضرتعالی تمامی دعاوی مربوط به اموال غیر منقول (زمین، خانه، باغ، ویلا، کارخانه، آپارتمان) باید در محلی که ملک واقع شده است اقامه گردد. در صورت نیاز به هر گونه مساعدت حقوقی به شماره همراه اینجانب 09135633407 دکتر سید محمد... سلام خدمت حضرتعالی تمامی دعاوی مربوط به اموال غیر منقول (زمین، خانه، باغ، ویلا، کارخانه، آپارتمان) باید در محلی که ملک واقع شده است اقامه گردد. در صورت نیاز به هر گونه مساعدت حقوقی به شماره همراه اینجانب 09135633407 دکتر سید محمد حسین برکات تماس حاصل فرمایید.

مشاورین مرتبط
حسین زارعی

غیرفعال

حسین زارعی

عریضه نویس

(5.0)
  • user call card 31

نگارش حقوقی تنظیم شکواییه ، دادخواست ، لایحه ، اعتراضیه (حقوقی و کیفری) و مشاور در زمینه های فوق با هفده سال سابقه ی عریضه نویسی...مشاوره در خصوص دعاوی خانواده قانون کار و ....

1,000 تومان/دقیقه
مشاوره تلفنی
سحر حدادي

غیرفعال

سحر حدادي

مشاوره امور حقوقي

(5.0)
  • user call card 18

كارشناسي ارشد حقوق خصوصي كارشناس امور حقوقي با بيش از ده سال سابقه كار

سید محمد برکات

غیرفعال

سید محمد برکات

مالیات - بیمه_ ثبت _ شهرداری _ خانواده _ ارث

(4.3)
  • user call card 46

دانشجو دکتری حقوق خصوصی _ مدرس دانشگاه غیرانتفاعی در واحد حقوق تجارت

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه