دریافت مشاوره تلفنی در ۱۰ حوزه مختلف کسب و کار مشاوره تلفنی
روح اله رحیمی روح اله رحیمی
امور حقوقی 2 پاسخ
18:40 1400/05/26

سلام و خسته نباشید. بنده یه سوالی داشتم که با توجه به سرمایه اندک من به شدت برایم مهم است. قضیه از این قرار است که ماه پیش من با یه آگهی تبلیغاتی خارجی با یه سایتی آشنا شدم که بسیار تبلیغ سودآوری بالا... سلام و خسته نباشید. بنده یه سوالی داشتم که با توجه به سرمایه اندک من به شدت برایم مهم است. قضیه از این قرار است که ماه پیش من با یه آگهی تبلیغاتی خارجی با یه سایتی آشنا شدم که بسیار تبلیغ سودآوری بالا با سرمایه گذاری مشتریان در آن را می کرد و روش کارشون هم استفاده از رباتها در صرافی های بایننس و غیره بود و مشتری شخصا در ترید کردن دخالتی نداشت.البته تمام این کارها به واسطه یک نفر که با واتساپ در تماس بودم انجام شد و همچنین من با مبلغ کمی در حدود 100 دلار در سایتشون سرمایه گذاری کردم.اوضاع خوب بود تا اینکه بعد از چند هفته در قسمت سود حساب من و در بخش داشبورد سایتی که من در آن سرمایه گذاری کرده بودم رقمی بالا درج شد نزدیک به 3900 دلار. من خیلی خوشحال شدم و می خواستم مقداری از این سود را برداشت کنم. وقتی به قسمت برداشت سایت رفتم دیدم که امکانی برای برداشت وجود نداره و وقتی با واسطه شرکت هم در واتساپ صحبت کردم گفت که فقط در صورتی می تونی پولت را دربیاری که 20 درصد سهم سود شرکت یعنی 800 دلار را پرداخت کنی . هر چه من اصرار کردم جواب همان بود حتی گفتم من پول ندارم و می خواهم بخشی از اون را یعنی 250 دلار را بردارم که 20 درصد سهم سود شرکت100 دلار میشه و من این 100 دلار را به حسابتون میریزم ولی جالب بود که حتی برداشت قسمتی از پولم را هم قبول نکردند. می خواستم بپرسم آیا این شرکت تقلبی است و اصلا چنین شرکتهایی با این ترفند جیب ما را خالی می کنند یا نه و اگه من 800 دلار را بهشون بدم اون 3900 دلار را به من می دهند . ممنون از حوصله تون .

پاسخ
میلاد جعفری
16:25 1400/06/03

Ddf Ddf

پاسخ
سید محمد برکات
10:57 1400/05/30

سلام خدمت حضرتعالی به اعتقاد من هر جا در فضای واقعی یا مجازی تحت هر عنوان ارز دیجیتال - شرکت هرمی - بازاریابی و غیره به شخصی گفتند سرمایه بگذار تا پول کلان به دست بیاوری 100% دروغ و کذب محض است شما مت... سلام خدمت حضرتعالی به اعتقاد من هر جا در فضای واقعی یا مجازی تحت هر عنوان ارز دیجیتال - شرکت هرمی - بازاریابی و غیره به شخصی گفتند سرمایه بگذار تا پول کلان به دست بیاوری 100% دروغ و کذب محض است شما متاسفانه در دام یک شرکت کلاهبرداری افتاده اید در اسرع وقت نسبت به شکایت کیفری اقدام فرمایید. در صورت نیاز می توانید از کمک من بهره ببرید 09135633407 دکتر سید محمد برکات.

مشاورین مرتبط
حسین زارعی

فعال

حسین زارعی

عریضه نویس

(5.0)
  • user call card 33

نگارش حقوقی تنظیم شکواییه ، دادخواست ، لایحه ، اعتراضیه (حقوقی و کیفری) و مشاور در زمینه های فوق با هفده سال سابقه ی عریضه نویسی...مشاوره در خصوص دعاوی خانواده قانون کار و ....

1,000 تومان/دقیقه
مشاوره تلفنی
سحر حدادي

غیرفعال

سحر حدادي

مشاوره امور حقوقي

(5.0)
  • user call card 18

كارشناسي ارشد حقوق خصوصي كارشناس امور حقوقي با بيش از ده سال سابقه كار

سید محمد برکات

غیرفعال

سید محمد برکات

مالیات - بیمه_ ثبت _ شهرداری _ خانواده _ ارث

(4.3)
  • user call card 46

دانشجو دکتری حقوق خصوصی _ مدرس دانشگاه غیرانتفاعی در واحد حقوق تجارت

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط
امور حقوقی
مدت مطالعه : 1 دقیقه

نکاتی مهم در مورد مرخصی زایمان (بارداری)

تاریخ ایجاد: 25 دی 1400
امور حقوقی
مدت مطالعه : 1 دقیقه

نکاتی که باید در مورد مزایای بیمه عمر بدانید

تاریخ ایجاد: 22 دی 1400
امور حقوقی
مدت مطالعه : 5 دقیقه

قانون جدید چک در سال 1400

تاریخ ایجاد: 11 آذر 1400