حمید امیری حمید امیری
امور حقوقی 3 پاسخ
02:47 1399/11/26

سلام. برای تضمین برگشت وجه چک بهتر است یا سفته؟ سلام. برای تضمین برگشت وجه چک بهتر است یا سفته؟

پاسخ
سید محمد برکات
15:21 1399/11/26

اگر راهنمایی بیشتری خواستید به شماره همراه 09135633407 دکتر سید محمد برکات در واتس آپ و یا تلفنی در جریان بگذارید. متشکرم. اگر راهنمایی بیشتری خواستید به شماره همراه 09135633407 دکتر سید محمد برکات در واتس آپ و یا تلفنی در جریان بگذارید. متشکرم.

پاسخ
سید محمد برکات
15:19 1399/11/26

معمولا مردم از هر دو روش برای ضمانت استفاده می کنند اما همین طور که گفتم چک از نظر قانون برای ضمانت ساخته شده است. معمولا مردم از هر دو روش برای ضمانت استفاده می کنند اما همین طور که گفتم چک از نظر قانون برای ضمانت ساخته شده است.

پاسخ
سید محمد برکات
15:18 1399/11/26

سلام اصولا سفته ورقه ای است که برای ضمانت در قانون در نظر گرفته شده و با هر دو می توان وجه را مطالبه کرد با این تفاوت که واخواست سفته در بانک ملی انجام می شود و برای مطالبه وجه آن باید طی دادخواست به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی بر... سلام اصولا سفته ورقه ای است که برای ضمانت در قانون در نظر گرفته شده و با هر دو می توان وجه را مطالبه کرد با این تفاوت که واخواست سفته در بانک ملی انجام می شود و برای مطالبه وجه آن باید طی دادخواست به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی بروید ولی چک برای واخواست باید بعد از سررسید به بانک محال علیه رفته و چک را برگشت کرده و سپس به همراه یک دادخواست به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی بروید.

مشاورین مرتبط
علي كامجو

فعال

علي كامجو

وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي

(4.2)
  • user call card 37

وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي سابقه بيش از ١١ سال وكالت از سال ١٣٨٧كارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسيفارغ التحصيل از دانشگاه تهرانرتبه ٣ آزمون وكالت - اختبار سابقه مشاور حقوقي شركت بيمه...

احسان حجاریان

فعال

احسان حجاریان

وکیل دادگستری

(3.8)
  • user call card 11

دکترای حقوق و سابقه ١٠ سال وکالت دادگستری.وکیل تهران و متخصص امور ملکی و کیفری و قراردادها

امير اماني

غیرفعال

امير اماني

مشاوره حقوقى، مشاور قرارداد نويسى، داورى

(0.0)
  • user call card 0

مصالحه گر، روحيه كار گروهي و تيمي، ارائه پيشنهادهاى كارى و راه حل هاى عملى و كاربردى و قانونى، كارشناس ارشد حقوق، داور و مشاور حقوقي، تنظيم و ناظر قرارداد، سابقه ١٠ ساله در حوزه مشاوره حقوقي...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 1 دقیقه

مدت مطالعه: 1 دقیقه

مدت مطالعه: 1 دقیقه