برای دریافت مشاوره تلفنی کلیک کنید مشاوره تلفنی
علیرضا انصاری علیرضا انصاری
بازاریابی و فروش 1 پاسخ
10:02 1399/09/02

سلام ، سئو خارجی چی هستش؟ و اینکه چه اقداماتی باید انجام بدم؟ سلام ، سئو خارجی چی هستش؟ و اینکه چه اقداماتی باید انجام بدم؟

پاسخ
کمال حسینی
12:47 1399/09/15

سئو داخلی، اشاره به تمامی مواردی دارد که شما داخل صفحه سایت خود انجام می‌دهید و به عبارت دیگر به بررسی کدهای نوشته شده می‌پردازد مانند متاتگ عنوان، متاتگ توضیحات، تگ عکس و متن. در صورتی که سئوی خارجی... سئو داخلی، اشاره به تمامی مواردی دارد که شما داخل صفحه سایت خود انجام می‌دهید و به عبارت دیگر به بررسی کدهای نوشته شده می‌پردازد مانند متاتگ عنوان، متاتگ توضیحات، تگ عکس و متن. در صورتی که سئوی خارجی یا سئوی خارج از صفحه شامل فعالیت‌هایی است که خارج از وب سایت و با هدف افزایش رتبه و سایت در موتور جستجو انجام می‌شود. اقدامات معمول سئوی خارجی شامل ایجاد بک لینک‌ها، افزایش احتمال جستجوی معتبر و افزایش تعامل و اشتراک در شبکه‌های اجتماعی است. شما باید بر اساس ترافیک ورودی سایت خودتون و کلمات کلیدی مورد نظرتون استراتژی محتوایی و لینک سازی مناسبی داشته باشید و با تولید مقالات در بلاگ خودتون و تبلیغات رپورتاژ خبری، مخاطبین هدف رو به سایتتون هدایت کنین.

مشاورین مرتبط
کمال حسینی

فعال

کمال حسینی

مشاور و مدیر دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات

(4.3)
  • user call card 147

دارای 7 سابقه فعالیت در مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در شرکت‌های "دیجی‌کالا"، "کانون ایران نوین"، "های‌وب" و "شاتل"

فرهاد باقری

غیرفعال

فرهاد باقری

دیجیتال مارکتر

(5.0)
  • user call card 7

سلام، من فرهاد باقری هستم، نزدیک ۱۵ سال سابقه تولید محتوا و کار در شبکه اجتماعی دارم. فعالیت دیجیتال مارکتینگ حرفه ای در کلاس حرفه ای رو از حدود ۳ سال پیش شروع کردم و معتقدم مارکتینگ کاری که...

بهزاد بالازاده

غیرفعال

بهزاد بالازاده

متخصص ومشاور عالی بازرگانی-بازاریابی -طراحی و توسعه کسب و کارها-کمک به رشد استارت اپ ها

(5.0)
  • user call card 17

با درود و سلام بهزاد بالازاده هستم دکترای تخصصی مدیریت بازرگانی -بازاریابی ،مشاور ومتخصص عالی کسب و کارها،رسالت ما کمک به شما در گذر از موانع رقبا،انجام کارهای چشمگیر و بهترین بودن و جا نز...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط
بازاریابی و فروش
مدت مطالعه : 0 دقیقه

صفر تا صد ریلز اینستاگرام

تاریخ ایجاد: 25 تیر 1401
تاریخ ایجاد: 22 تیر 1401
بازاریابی و فروش
مدت مطالعه : 7 دقیقه

بازاریابی در یوتیوب چیست و درآمد آن چقدر است؟

تاریخ ایجاد: 22 تیر 1401