ایدین ابری ایدین ابری
امور حقوقی 2 پاسخ
09:06 1399/12/10

سلاام. مادر بنده مستاجر هستند و صاحبخانه به دروغ اقدام به شکایت علیه ایشان بابت اینکه اجاره سال قبل پرداخت نشده کردند در صورتی که چند ماه پیش که موعد قرار داد بوده ایشان به معنای تصویه کامل اجاره ها و تمامی هزینه ها با مادر بنده تمدید قرار داد نموده و تا این تاریخ نیز تمامی اجاره ها را دریافت نموده اند اما حال در شورای حل اختلاف شکایت کرده و ادعای ضرر و زیان و در پی حکم تخلیه هستند که البته دلیل این موضوع هم اعتراض مادر بنده به شرایط منزل مسکونی بوده که سقف در حال تخریب شدن میباشد چندیست که آبگرمکن از کار افتاده و ایشان تعمیر نمینمایند لذا تهدید کرده اند که اگر ناراضی هستید منزل را تخلیه کنید با این شرایط ممنون میشم به بنده در این امر کمک و راهنمایی نمایید باتشکر . سلاام. مادر بنده مستاجر هستند و صاحبخانه به دروغ اقدام به شکایت علیه ایشان بابت اینکه اجاره سال قبل پرداخت نشده کردند در صورتی که چند ماه پیش که موعد قرار داد بوده ایشان به معنای تصویه کامل اجاره ها و تمامی هزینه ها با مادر بنده تمدید قرار داد نموده و تا این تاریخ نیز تمامی اجاره ها را دریافت نموده اند اما حال در شورای حل اختلاف شکایت کرده و ادعای ضرر و زیان و در پی حکم تخلیه هستند که البته دلیل این موضوع هم اعتراض مادر بنده به شرایط منزل مسکونی بوده که سقف در حال تخریب شدن میباشد چندیست که آبگرمکن از کار افتاده و ایشان تعمیر نمینمایند لذا تهدید کرده اند که اگر ناراضی هستید منزل را تخلیه کنید با این شرایط ممنون میشم به بنده در این امر کمک و راهنمایی نمایید باتشکر .

پاسخ
سید محمد برکات
15:08 1399/12/10

برای راهنمایی بیشتر به موبایل یا واتس آپ بنده به شماره 09135633407 دکتر سید محمد برکات مراجعه نمایید. برای راهنمایی بیشتر به موبایل یا واتس آپ بنده به شماره 09135633407 دکتر سید محمد برکات مراجعه نمایید.

پاسخ
سید محمد برکات
15:07 1399/12/10

سلام خدمت حضرتعالی مادر شما می توانند قرارداد اجاره را به خاطر تخلف موجر از تعمیر آبگرمکن و سقف فسخ نمایید. سلام خدمت حضرتعالی مادر شما می توانند قرارداد اجاره را به خاطر تخلف موجر از تعمیر آبگرمکن و سقف فسخ نمایید.

مشاورین مرتبط
علي كامجو

غیرفعال

علي كامجو

وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي

(4.2)
  • user call card 37

وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي سابقه بيش از ١١ سال وكالت از سال ١٣٨٧كارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسيفارغ التحصيل از دانشگاه تهرانرتبه ٣ آزمون وكالت - اختبار سابقه مشاور حقوقي شركت بيمه...

احسان حجاریان

غیرفعال

احسان حجاریان

وکیل دادگستری

(3.8)
  • user call card 11

دکترای حقوق و سابقه ١٠ سال وکالت دادگستری.وکیل تهران و متخصص امور ملکی و کیفری و قراردادها

جواد رزمجو

غیرفعال

جواد رزمجو

مشاور و مدرس امور حقوقی

(0.0)
  • user call card 10

رزومه ضمن اهدای سلام و احترام اینجانب فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق قضایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب تهران میباشم در خانواده ای عاشق حقوق پرورش یافته ام دو نفر از برادرانم از اساتی...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 1 دقیقه

مدت مطالعه: 1 دقیقه