وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
هادی رمضانی هادی رمضانی
بیمه و قانون کار 1 پاسخ
10:07 1400/08/01

سلام بنده قراردادم 31 شهریور 1400 تمام شد و برای مهر ماه درخواست بیمه خویش فرما میخوام بکنم؛ آیا لازم هست که برای بیمه خویش‌فرما به کارگزاری بیمه حضوری مراجعه کنم؟ و اینکه لازم هست که پرونده خودم رو از شعبه‌ای که کارفرما بیمه کرده به کارگزاری نزدیک محل سکونت منتقل کنم یا خیر؟ سلام بنده قراردادم 31 شهریور 1400 تمام شد و برای مهر ماه درخواست بیمه خویش فرما میخوام بکنم؛ آیا لازم هست که برای بیمه خویش‌فرما به کارگزاری بیمه حضوری مراجعه کنم؟ و اینکه لازم هست که پرونده خودم رو از شعبه‌ای که کارفرما بیمه کرده به کارگزاری نزدیک محل سکونت منتقل کنم یا خیر؟

پاسخ
سید محمد برکات
10:31 1400/08/02

با سلام خدمت حضرتعالی باید به کارگزاری بیمه رجوع فرمایید و پرونده شما به کارگزاری نزدیک محل سکونت به علت تغییر اقامتگاه کنتقل می گردد. با سلام خدمت حضرتعالی باید به کارگزاری بیمه رجوع فرمایید و پرونده شما به کارگزاری نزدیک محل سکونت به علت تغییر اقامتگاه کنتقل می گردد.

مشاورین مرتبط
زهره جلیله وند

فعال

زهره جلیله وند

مشاور

(4.7)
  • user call card 121

مشاور و کارشناس دیجیتال مارکتینگ

اصغر مهدی زاده

غیرفعال

اصغر مهدی زاده

کارشناس ارشد مالیاتی

(4.9)
  • user call card 120

اینجانب دانشجوی دکتری حسابداری و سابقه فعالیت در حوزه های حسابداری ، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی به مدت بیش از 12 سال را دارم .

سمیرا عبدالهی

غیرفعال

سمیرا عبدالهی

مشاور قانون کار و تامین اجتماعی

(4.7)
  • user call card 374

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران-کارشناس روابط کار هیات تشخیص و حل اختلاف اداره کار از سال۸۹ در اداره کار شهرری، شرق و شمیرانات استان تهران، کارشناس بیمه بیکاری و فعال در...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه

مدت مطالعه: 3 دقیقه