karmento logo خدمات مشاوره
مالی و مالیاتی مالی و مالیاتی
بیمه و قانون کار بیمه و قانون کار
امور حقوقی امور حقوقی
بازاریابی و فروش بازاریابی و فروش
کارآفرینی کارآفرینی
منابع انسانی منابع انسانی
امور ثبتی امور ثبتی
برنامه نویسی برنامه نویسی
تجارت و بازرگانی تجارت و بازرگانی
دانش بنیان دانش بنیان

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ مالی و مالیاتی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ بیمه و قانون کار

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ امور حقوقی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ بازاریابی و فروش

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ کارآفرینی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ منابع انسانی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ امور ثبتی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ برنامه نویسی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ تجارت و بازرگانی

تمامی زیرحوزه‌‌های‌ دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

خدمات مشاوره

مالی و مالیاتی

مالی و مالیاتی

تمامی زیر حوزه های مالی و مالیاتی

بیمه و قانون کار

بیمه و قانون کار

تمامی زیر حوزه های بیمه و قانون کار

کارآفرینی

کارآفرینی

تمامی زیر حوزه های کارآفرینی

منابع انسانی

منابع انسانی

تمامی زیر حوزه های منابع انسانی

امور ثبتی

امور ثبتی

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تمامی زیر حوزه های برنامه نویسی

تجارت و بازرگانی

تجارت و بازرگانی

تمامی زیر حوزه های تجارت و بازرگانی

دانش بنیان

دانش بنیان

تمامی زیر حوزه های دانش بنیان

انجام پروژه مشاوره رایگان مقالات

انجام کلیه امور حسابرسی صورت‌های مالی

حسابرسی صورت‌های مالی به منظور بررسی صورت‌های مالی برای جلوگیری از بروز هرگونه خطا در سیستم مالی شرکت‌ها بوده است. می‌توانید کلیه امور مرتبط با حسابرسی صورت‌های مالی را با مناسب‌ترین هزینه به تیم متخصص کارمنتو واگذار کنید.

توضیحات:

-

کاربر گرامی توجه فرمایید:

مراحل درخواست انجام پروژه در کارمنتو

 • تکمیل فرم ثبت درخواست انجام پروژه
 • برقراری تماس جهت هماهنگی توسط کارشناسان پشتیبانی
 • تخصیص متخصص جهت انجام پروژه
 • پرداخت هزینه توسط کارفرما
 • انجام و تحویل پروژه
 • ارزیابی و رضایت‌سنجی پس از انجام پروژه

حسابرسی صورت‌های مالی

حسابرسی امور مالی به همان اندازه که اهمیت دارد، بسیار پیچیده و چالش‌برانگیز است. با حسابرسی دقیق در طول دوره‌های مشخص می‌توان به‌راحتی روند پیش رفتن امور مالی شرکت را بررسی و در جهت بهبود آن نیز تلاش کرد. همچنین با حسابرسی به‌موقع و صحیح، شرکت‌ها می‌توانند از ایجاد بسیاری از مشکلات و موانعی که ممکن است در آینده ایجاد شود نیز جلوگیری کنند.

از طرفی حسابرسی صورت‌های مالی نیازمند افرادی متخصص در این زمینه است که با آگاهی و دانش کامل بتوانند حسابرسی را به‌صورت اصولی و صحیح انجام دهند. همچنین خود شما نیز می‌توانید با دریافت مشاوره و آموزش‌های لازم و اما به طور صحیح در این زمینه، اقدام به حسابرسی مالی نمایید.

حسابرسی صورت‌های مالی چیست؟

در ابتدا بهتر است با مفهوم این نوع حسابرسی آشنا شوید. حسابرسی صورت‌های مالی در واقع یک بررسی است که در قالب یک گزارش از سوی حسابرس است که صحت ارائه صورت‌های مالی و موارد مربوطه را تأیید می‌کند. به معنای دیگر این نوع حسابرسی یک بررسی و ارزیابی عینی صورت‌های مالی یک سازمان یا شرکت بوده تا اطمینان حاصل شود سوابق مالی نمایشی منصفانه و دقیق از تمامی معاملاتی است که ادعا می‌کند.

حسابرسی امور مالی همان‌طور که از نام آن پیداست به معنای رسیدگی به امور مالی سازمانی شرکت مربوطه است که توسط افراد حسابرس یا حسابداران انجام می‌گیرد. در این روند افراد ذکر شده با بررسی تمامی اسناد و شواهد موجود نواقص و اشتباهاتی که ممکن است بر اثر خطای عمدی یا سهوی رخ‌داده باشد را بیابند و با گزارش دادن آن به مدیران شرکت موردنظر در صدد رفع آن برآیند.

حسابرسی صورت‌های مالی درواقع می‌تواند به 2 شیوه انجام بگیرد. در حالت اول حسابرسی می‌تواند به‌صورت داخلی توسط کارکنان سازمان و در حالت دوم نیز خارج از سازمان یا شرکت موردنظر توسط یک شرکت حسابدار عمومی به‌صورت رسمی انجام بگیرد. همچنین حسابرسی مالی انواع مختلفی دارد که به اهداف متفاوتی نیز انجام می‌گیرند.

چرا خدمات حسابرسی صورت‌های مالی کارمنتو؟

شاید از خود بپرسید چرا از خدمات حسابرسی امور مالی کارمنتو استفاده کنیم. در ادامه با مزایا و ویژگی این امر آشنا خواهید شد.

کارمنتو در جهت ارائه مشاوره و در واقع همان کمک اساسی به بسیاری از افراد در زمینه‌های مختلفی همچون حقوقی، مالی، اداری، بازاریابی و فروش، کارآفرینی و ... است. شاید از خود بپرسید چگونه؟

کارمنتو در اصل یک اپلیکیشن ارائه مشاوره است که می‌توانید با نصب آن روی گوشی موبایل خود به‌راحتی در کم‌ترین زمان با کم‌ترین هزینه از مشاوره ۲۴ ساعته مشاورین و متخصصین کارمنتو، بهره‌مند شوید.

در کارمنتو تمامی مشاوران و خدمات ارائه شده مطابق با استانداردهای بین‌المللی حسابرسی می‌شوند. دریافت مشاوره از متخصصین و حسابرسان باتجربه کارمنتو شما را در دستیابی به اهداف تجاری، تقویت مدیریت مالی، بهبود و شفاف‌سازی صورت‌های مالی کمک خواهند کرد. کارمنتو متعهد به ایجاد یکپارچگی و اعتماد به بازارهای سرمایه و انجام کاردرست در راستای منافع مالی شما، برای افزایش ارزش ارائه شده توسط حرفه خود هستند.

با دریافت مشاوره و حسابرسی مالی از کارمنتو، از این ‌پس حسابرسی امور مالی برای شما چیزی بیش از یک تعهد خواهد بود. زیرا با این حرفه و مشاوره توسط چنین افراد متخصص و باتجربه‌ای فرصتی خواهد بود که با نگاهی عمیق‌تر به‌عنوان حسابرسان مستقل اقدام به حسابرسی صورت‌های مالی خود کنید. چنین امری سبب افزایش اعتماد شما و تمامی شرکت‌های است که به کارمنتو اعتماد کرده‌اند.

خدمات متخصصین کارمنتو در حسابرسی صورت‌های مالی

حسابرسی امور مالی از مهم‌ترین قسمت حسابداری یک سازمان محسوب می‌شود. این نوع حسابرسی خود دارای چند بخش مهم به نام ترازنامه، سود، زیان و سرمایه است که باید طی حسابرسی همگی مورد بررسی قرار بگیرند. به همین دلیل حسابرسی امور مالی نیازمند فردی باتجربه در این زمینه است.

در صورت سپردن حسابرسی خود به کارمنتو امورات مالی شما در نهایت نتیجه رضایت‌بخشی خواهد داشت. از جمله مهم‌ترین خدماتی که در این زمینه توسط کارمنتو به شما ارائه خواهد شد عبارت‌اند از:

 • بررسی و ارائه گزارش مربوط به حسابرسی صورت‌های مالی شرکت یا سازمان شما در کم‌ترین زمان ممکن.
 • مدیریت میزان مالیات تعین شده برای دوره مشخص
 • برخورداری از متخصصین باتجربه و ماهر در مینه حسابرسی و حسابداری
 • بررسی و اتمام تمامی صورت‌های مالی موجود در زمان تعیین شده بدون دیرکرد.
 • اعتبار بخشیدن به اسناد و مدارک مربوط به امور مالی شرکت یا سازمان شما
 • کشف تمامی اشتباهات موجود چه به‌صورت سهوی و چه عمدی
 • تطبیق بخشیدن تمامی اسناد و مدارک مالی شرکت با قوانین اصولی حسابداری

حسابرسی صورت‌های مالی توسط تیم کارمنتو می‌تواند خیال شما را بابت ایجاد هرگونه اشتباهی در سیستم مالی باشد. به طور معمول سالی یک‌بار باید تمامی صورت‌های مالی شرکت خود را مورد بررسی قرار دهید که در این امر تیم زبده و باتجربه کارمنتو در کنار شما خواهند بود. وجود مدارک و سوابق درخشان تیم کارمنتو دلیلی دال بر ارزش و اعتماد بالای آنها میان بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف است.