دریافت مشاوره تلفنی در ۱۰ حوزه مختلف کسب و کار مشاوره تلفنی
مرضیه مشکینی مرضیه مشکینی
امور ثبتی 3 پاسخ
18:13 1401/02/03

سلام لطفا جهت اطمینان برای ثبت تغییرات راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم؟ سلام لطفا جهت اطمینان برای ثبت تغییرات راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم؟

پاسخ
راویس قاسمی
13:27 1401/02/24

سلام. جزییات رو بفرمایید. در کدوم قسمت به مشکل برخوردین؟ درکل صورتجلسه رو در سایت ثبت شرکت ها بارگذاری کنید. سلام. جزییات رو بفرمایید. در کدوم قسمت به مشکل برخوردین؟ درکل صورتجلسه رو در سایت ثبت شرکت ها بارگذاری کنید.

پاسخ
محمدهادی پورسینا
14:18 1401/02/04

سلام صورتجلسه تغییرات بایستی در اداره ثبت شرکتها ثبت شود. برای این منظور باید به سامانه ثبت شرکتها مراجعه کنید و مراحل لازم را در آن سامانه طی کنید. اصل صورتجلسه باید به اداره ثبت شرکتها پست شود. پس ا... سلام صورتجلسه تغییرات بایستی در اداره ثبت شرکتها ثبت شود. برای این منظور باید به سامانه ثبت شرکتها مراجعه کنید و مراحل لازم را در آن سامانه طی کنید. اصل صورتجلسه باید به اداره ثبت شرکتها پست شود. پس از بررسی مدارک، جهت امضای دفاتر باید حضوراً به آن اداره مراجعه کنید.

پاسخ
ساعده صادقی
13:26 1401/02/04

سلام وقتتون بخیر سوال شما بسیار کلی است. سوال خود را لطفا کامل و با جزئیات مطرح کنید که بتوانیم راهنماییتون کنیم. سلام وقتتون بخیر سوال شما بسیار کلی است. سوال خود را لطفا کامل و با جزئیات مطرح کنید که بتوانیم راهنماییتون کنیم.

مشاورین مرتبط
راویس قاسمی

غیرفعال

راویس قاسمی

مشاور کسب و کارهای آنلاین و آفلاین _کارشناس امورثبتی

(5.0)
  • user call card 28

کارشناسی ارشد صنایع غذایی با داشتن ده سال سابقه کاری در حوزه های مختلف و راه اندازی ۳ کسب و کار کوچک.مشاوره ایده یابی/راه اندازی/توسعه کسب و کارهای آنلاین و آفلاین (اینترنتی و حقیقی).کارشناس...

زهره جلیله وند

غیرفعال

زهره جلیله وند

مشاور

(4.7)
  • user call card 135

مشاور و کارشناس دیجیتال مارکتینگ

محمد حیدر

غیرفعال

محمد حیدر

وکیل پایه یک دادگستری

(4.0)
  • user call card 11

سابقه وکالت در دادگاه‌های حقوقی، کیفری و خانواده، ادارات ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری، مالکیت معنوی و اجرای اسناد، مراجع حل اختلاف کارگر و کارفرما، دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور سابقه...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط
تاریخ ایجاد: 16 فروردین 1401
تاریخ ایجاد: 16 فروردین 1401
امور ثبتی
مدت مطالعه : 4 دقیقه

ثبت پلمپ دفاتر شرکت‌ها با کارمنتو

تاریخ ایجاد: 15 فروردین 1401