برای دریافت مشاوره تلفنی کلیک کنید مشاوره تلفنی
گلنوش یاسمی گلنوش یاسمی
بازاریابی و فروش 3 پاسخ
19:16 1399/04/02

چطوری بازدید و لایک صفحه ی اینستاگرام رو بالا ببریم؟ چطوری بازدید و لایک صفحه ی اینستاگرام رو بالا ببریم؟

پاسخ
آزاده نشاط آور
11:44 1399/04/16

سلام . همانطور که آگاهید ، اینستاگرام در برخی کسب و کارها راه تبلیغ ایده آلی نیست. لطفا توضیحات شفافتری بفرمایید و اینکه صفحه شما در چه زمینه ای است؟ هدفتان از ایجاد صفحه اینستاگرام تبلیغ محصول و فرو... سلام . همانطور که آگاهید ، اینستاگرام در برخی کسب و کارها راه تبلیغ ایده آلی نیست. لطفا توضیحات شفافتری بفرمایید و اینکه صفحه شما در چه زمینه ای است؟ هدفتان از ایجاد صفحه اینستاگرام تبلیغ محصول و فروش است، یا برندسازی؟ تا راهنمایی متناسب تری حضورتان ارائه شود.

پاسخ
نیما ریاضی
20:53 1399/04/10

سلام شبکه های اجتماعی ،مخصوصا اینستاگرام یکسری الگوریتمهای خاص و محرمانه داره که مداوم تغییر میکنند،شما باید محتوای خوب تولید کنید و از یکسری فعالیت های مختلف برای بالابردن فعالیت در پیجتون انجام بد... سلام شبکه های اجتماعی ،مخصوصا اینستاگرام یکسری الگوریتمهای خاص و محرمانه داره که مداوم تغییر میکنند،شما باید محتوای خوب تولید کنید و از یکسری فعالیت های مختلف برای بالابردن فعالیت در پیجتون انجام بدین. خوشحال میشم بتونم در این زمینه کمکتون کنم.

پاسخ
شراره مهریان
19:59 1399/04/02

سلام دوست من برای افزایش بازدید باید محتوای جذابی داشته، هشتگ گذاری مناسب داشته باشید و محتواتون‌رو در صفحات مرتبط به اشتراک بگذارید. برای مشاوره بیشتر با من تماس بگیرید. سلام دوست من برای افزایش بازدید باید محتوای جذابی داشته، هشتگ گذاری مناسب داشته باشید و محتواتون‌رو در صفحات مرتبط به اشتراک بگذارید. برای مشاوره بیشتر با من تماس بگیرید.

مشاورین مرتبط
داریوش اسماعیلی

فعال

داریوش اسماعیلی

مشاور کسب و کار

(5.0)
  • user call card 17

دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار

فرهاد باقری

غیرفعال

فرهاد باقری

دیجیتال مارکتر

(5.0)
  • user call card 7

سلام، من فرهاد باقری هستم، نزدیک ۱۵ سال سابقه تولید محتوا و کار در شبکه اجتماعی دارم. فعالیت دیجیتال مارکتینگ حرفه ای در کلاس حرفه ای رو از حدود ۳ سال پیش شروع کردم و معتقدم مارکتینگ کاری که...

بهزاد بالازاده

غیرفعال

بهزاد بالازاده

متخصص ومشاور عالی بازرگانی-بازاریابی -طراحی و توسعه کسب و کارها-کمک به رشد استارت اپ ها

(5.0)
  • user call card 17

با درود و سلام بهزاد بالازاده هستم دکترای تخصصی مدیریت بازرگانی -بازاریابی ،مشاور ومتخصص عالی کسب و کارها،رسالت ما کمک به شما در گذر از موانع رقبا،انجام کارهای چشمگیر و بهترین بودن و جا نز...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط
بازاریابی و فروش
مدت مطالعه : 0 دقیقه

صفر تا صد ریلز اینستاگرام

تاریخ ایجاد: 25 تیر 1401
تاریخ ایجاد: 22 تیر 1401
بازاریابی و فروش
مدت مطالعه : 7 دقیقه

بازاریابی در یوتیوب چیست و درآمد آن چقدر است؟

تاریخ ایجاد: 22 تیر 1401