وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
حسن حسین نژاد حسن حسین نژاد
بیمه و قانون کار 1 پاسخ
12:57 1400/10/21

با سلام بنده ۲۱ سال سابقه بیمه ای و دو سال بیمه خریداری شده سربازی دارم در قراردادهای اولیه من سختی کار قید شده ولی در ادامه حق اشعه ثبت شده حوزه کاری بنده مهندس برق قدرت است طراحی و کار با تابلوهای برق صنعتی رفتم بیمه گفتن برای اینکه باز نشسته شوی باید بقیه رو حق اشعه از سازمان انرژی اتمی بیاری با پیگیری که کردن به من بین ۲ تا ۳ سال حق اشعه میدن ۴۷ سالمه حال با شرایط فوق راهی برای بازنشستگی دارم؟ با سلام بنده ۲۱ سال سابقه بیمه ای و دو سال بیمه خریداری شده سربازی دارم در قراردادهای اولیه من سختی کار قید شده ولی در ادامه حق اشعه ثبت شده حوزه کاری بنده مهندس برق قدرت است طراحی و کار با تابلوهای برق صنعتی رفتم بیمه گفتن برای اینکه باز نشسته شوی باید بقیه رو حق اشعه از سازمان انرژی اتمی بیاری با پیگیری که کردن به من بین ۲ تا ۳ سال حق اشعه میدن ۴۷ سالمه حال با شرایط فوق راهی برای بازنشستگی دارم؟

پاسخ
محمد تقی اهورايي
09:09 1400/10/22

با سلام در صورتي كه سابقه كار سخت و زيان آور شما به 20 سال متوالي رسيده باشيد و مورد تائيد كمسيون سخت و زياآور وزارت كار قرار گيرد با هر شرط سني مي توانيد با حقوق كامل بازنشسته شويد . با سلام در صورتي كه سابقه كار سخت و زيان آور شما به 20 سال متوالي رسيده باشيد و مورد تائيد كمسيون سخت و زياآور وزارت كار قرار گيرد با هر شرط سني مي توانيد با حقوق كامل بازنشسته شويد .

مشاورین مرتبط
اصغر مهدی زاده

فعال

اصغر مهدی زاده

کارشناس ارشد مالیاتی

(4.9)
  • user call card 129

اینجانب دانشجوی دکتری حسابداری و سابقه فعالیت در حوزه های حسابداری ، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی به مدت بیش از 12 سال را دارم .

سمیرا عبدالهی

فعال

سمیرا عبدالهی

مشاور قانون کار و تامین اجتماعی

(4.7)
  • user call card 384

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران-کارشناس روابط کار هیات تشخیص و حل اختلاف اداره کار از سال۸۹ در اداره کار شهرری، شرق و شمیرانات استان تهران، کارشناس بیمه بیکاری و فعال در...

مصطفی بالار

فعال

مصطفی بالار

مشاوره در زمینه روابط کار و تامین اجتماعی

(4.6)
  • user call card 87

بیش از ۲۳ سال تجربه مستقیم و کاربردی در امور کارگزینی و منابع انسانی؛ مدیر منابع انسانی شرکت صنعتی با ۱۵۰۰ نفر پرسنل ؛ عضو اصلی هیئت حل اختلاف اداره کار .تنظیم دادخواست و لوایح جهت طرح در ه...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه

مدت مطالعه: 3 دقیقه