وبینار رایگان روش‌های لینک‌سازی خارجی مشاوره تلفنی
ساناز بهروزنام ساناز بهروزنام
بیمه و قانون کار 1 پاسخ
19:32 1400/09/01

سلام جایی با قرارداد آزمایشی تمام وقت 3 ماه مشغول شدم و بنا به دلایلی عذرم رو خواستن و شرکت اعلام کرد که حقوق ماه بعدیم رو هم میدن ولی شرکت دیگه نیام و میتونم با خیال راحت دنبال کار جدید باشم. از قضا مصاحبه ام با یه شرکت دیگه به نتیجه رسیده و به زودی تو اون شرکت مشغول میشم. آیا می تونم حقوق شرکت قبلی و جدیدم رو همزمان بگیرم؟ آیا از نظر قوانین بیمه و کار اشکالی برام ایجاد میشه یا خیر؟ سلام جایی با قرارداد آزمایشی تمام وقت 3 ماه مشغول شدم و بنا به دلایلی عذرم رو خواستن و شرکت اعلام کرد که حقوق ماه بعدیم رو هم میدن ولی شرکت دیگه نیام و میتونم با خیال راحت دنبال کار جدید باشم. از قضا مصاحبه ام با یه شرکت دیگه به نتیجه رسیده و به زودی تو اون شرکت مشغول میشم. آیا می تونم حقوق شرکت قبلی و جدیدم رو همزمان بگیرم؟ آیا از نظر قوانین بیمه و کار اشکالی برام ایجاد میشه یا خیر؟

پاسخ
محمد تقی اهورايي
23:17 1400/09/02

با سلام خیر اشکالی ندارد با سلام خیر اشکالی ندارد

مشاورین مرتبط
زهره جلیله وند

فعال

زهره جلیله وند

مشاور

(4.7)
  • user call card 121

مشاور و کارشناس دیجیتال مارکتینگ

اصغر مهدی زاده

غیرفعال

اصغر مهدی زاده

کارشناس ارشد مالیاتی

(4.9)
  • user call card 120

اینجانب دانشجوی دکتری حسابداری و سابقه فعالیت در حوزه های حسابداری ، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی به مدت بیش از 12 سال را دارم .

سمیرا عبدالهی

غیرفعال

سمیرا عبدالهی

مشاور قانون کار و تامین اجتماعی

(4.7)
  • user call card 374

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران-کارشناس روابط کار هیات تشخیص و حل اختلاف اداره کار از سال۸۹ در اداره کار شهرری، شرق و شمیرانات استان تهران، کارشناس بیمه بیکاری و فعال در...

مشاوره رایگان

مطالب مرتبط

مدت مطالعه: 5 دقیقه

مدت مطالعه: 3 دقیقه