advice action advice action

برای مشاور تلفنی
کلیک کن

آخرین مطلب
حسابرسی 16 ساعت پیش
فروش کالا 18 ساعت پیش
کارآفرینی -

چقدر با بیزینس کوچینگ آشنایی دارید؟

سلام آیا میدونید کوچینگ چیه؟ بیزینس کوچینگ و لایف کوچینگ چه تفاوتی با هم دارند؟

پاسخ ها

 • عنایت مرشدی
  شنبه, 28 تیر 99

  سلام، وقتتون بخیر. همانطور که از نام این دو مشخصه بیزینس کوچینگ مربی گری یا به عبارتی تسهیل گری برای کسب و کارهای نوپا و صاحبان آنهاست که آموزش و انتقال تجربیات بخش جدایی ناپذیر اونه، اما لایف کوچینگ بیشتر به توسعه فردی و زندگی فردی مربوط میشه.

 • نیما ریاضی
  جمعه, 20 تیر 99

  جناب روحانی در خصوص تعریف و تفاوت ها بین بیزینس و لایف کوچینگ ، یک سری افراد موفق در زمینه بیزینس که به عنوان مشاور حرفه ایی در کنار مدیران کسب و کار اقدام فعالیت میکنند ،واژه بیزینس کوچینگ استفاده میکنند. و همین افراد مشاوره در نحوه زندیگی و تعادل مدیر کسب و کار بین بیزینس و زندگی شخصی مدیر لایف کوچینگ گفته مشه . دوره های مختلف و‌سازمانهای متعدد اقدام به اموزش در این دو زمینه میکنن که میتونید بیشتر اطلاعات دریافت کنید امیدوارم توانسته باشم کمک کرده باشم. موفق باشید

 • آزاده نشاط آور
  دوشنبه, 16 تیر 99

  سلام جناب روحانی بزرگوار، بیزینس کوچ حرفه ای‌. سوال بسیار مناسبی پرسیدید. هرچند تاثیر کوچینگ بر موفقیت کسب و کارها مدتی است اثبات شده ولی برخی عزیزان همچنان اطلاعات کافی در این خصوص ندارند. یکی از تعاریف کوچینگ یا رهیاری ، مشارکتی است آگاهانه که طی آن کوچ به مراجع کمک می کند با کمترین هزینه و زمان از مبدا به مقصد برسد . در این مسیر مهمترین ابزار یک کوچ ، گوش شنواست . و در بیزینس کوچینگ ، کسب و کارها از این خدمت بهره مند می شوند. از عزیزان دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمت بیزینس کوچینگ با جناب آقای کاوه روحانی و یا اینجانب تماس بگیرند.