اخبار

برای مشاور تلفنی
کلیک کن

آغاز بورس روز دوشنبه
بورس و سرمایه گذاری -

آغاز بورس روز دوشنبه

در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز دوشنبه، تشکیل صف‌های خرید سنگین در بسیاری از نمادها و از بین رفتن صف‌های فروش حاکی از آن است که به نظر می‎رسد بازار پس اصلاح روز گذشته مجددا در مسیر صعود قرار بگیرد.

 

 

 

در فرایند سفارش‌گذاری امروز، نمادهای وبصادر، خساپا  و خودرو بیشترین متقاضی خرید را به خود اختصاص داده‌اند و در طرف عرضه نیز خصدرا و خریختح با صف فروش میلیونی مواجه هستند. با این حال از جو حاکم بر بازار اینگونه بر می‌آید که بورس احتمالا امروز شروعی سبز داشته باشد.

معاملات بورس امروز در حالی از دقایقی دیگر آغاز می‌شود که روز گذشته شاخص کل پس از چند روز صعود متوالی با افتی ۴۴۸۱ واحدی مواجه شد ولی انتظار می‌رود با توجه به کاهش فشار عرضه در دقایق پایانی معاملات دیروز، امروز بورس بازدهی مثبتی داشته باشد. این در حالی است که بر اساس اعلام یکی از کارشناسان بورسی، انتظار بر این است که امرز شاهد بازاری نسبتا متعادل باشیم و احتمالا تعداد نمادهای مثبت نیز در جریان معاملات فردا بیشتر خواهد بود.

حال اگر با سوال و یا ابهامی در این حوزه مواجه شدید، می‌توانید با متخصصان و مشاوران کارمنتو اولین اپلیکیشن تخصصی کسب و کار از طریق مشاوره رایگان کارمنتو همراه شوید.