اخبار

برای مشاور تلفنی
کلیک کن

آغاز بورس در اول هفته
بورس و سرمایه گذاری -

آغاز بورس در اول هفته

در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز شنبه ۲۴ خرداد، تقاضا در اکثر گروه‌های صنعت بیشتر از عرضه بوده و به نظر می‌رسد امروز نیز بورس شروعی پرقدرت را به ثبت برساند.

 

 

در فرایند سفارش‌گیری بازار سهام امروز، دو نماد خساپا و وپارس در حالی با صف خرید میلیاردی همراه هستند که در طرف عرضه تنه خصدرا و چکارن صف فروش سنگین تشکیل داده‌اند.

همچنین امروز قرار است که اصلاحات موردنظر سازمان بورس در خصوص تغییراتی در ریزساختارهای سامانه معاملاتی اعمال شود که مهمترین آن تغییر در حجم سفارش و نوسان قیمت سهام است.

بازار در حالی از دقایقی دیگر معاملات خود را آغاز می‌کند که پیش از شروع بازار، نمادهای سصوفی، دامین، شپارس، دعبید، پارس و شپترو به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت گروه الف امروز متوقف هستند.

این در حالی است که بر اساس نظرسنجی از کارشناسان بورسی، تمامی تحلیلگران معتقدند این هفته بازار روندی صعودی را به ثبت خواهد رساند. هفته گذشته نیز شاخص کل رشدی ۱۲ درصدی را به ثبت رسانده و وارد کانال یک میلیون و ۱۵۰ هزار واحدی شده بود.

حال اگر با سوال و یا ابهامی در این حوزه مواجه شدید، می‌توانید با متخصصان و مشاوران کارمنتو اولین اپلیکیشن تخصصی کسب و کار از طریق مشاوره رایگان کارمنتو همراه شوید.

 

منبع:تجارت نیوز