اخبار

بورس و سرمایه گذاری -

استارت بورس در روز یک شنبه 22 تیرماه

در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز یکشنبه، گروه بانکی، پتروشیمی و خودرویی با متقاضیان زیادی مواجه هستند و دو نماد وبصادر و شستا بیشترین صف خرید را دارند.

به نقل از تجارت‌نیوز و گزارشکارمنتو  ، در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز یکشنبه، ۲۲ تیر ماه، گروه‌های بانکی، پتروشیمی و خودرویی با افزایش تقاضای شدیدی مواجه شده و اکثر نمادهای این گروه‌ها با صف خرید همراه هستند.

 

 

 

در مرحله ثبت سفارش امروز، نمادهای وبصادر، شستا و شپنا بیشترین حجم صف خرید را به خود اختصاص دادند و در میان ده نماد برتر از نظر متقاضی نام فولاد و فملی نیز دیده می‌شود.

این در حالی است که روز گذشته شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با وجود افت ۱۲ هزار واحدی در دقایق پایانی شاهد روند مثبت معاملات بود و پیش‌بینی می‌شد که امروز بازار سهام شروعی پرقدرت داشته باشد. البته متوقف شدن نمادهای پرمعامله و شاخص‌ساز به مدت بیش از ۲ ساعت موضوعی بود که موجب اعتراض بسیاری از معامله‌گران شده بود.

پیش از آغاز معاملات امروز دو نماد خبهمن و خمحرکه به دلیل افشای اطلاعات گروه الف متوقف هستند. همچنین بر اساس اعلام مدیریت عملیات بازار، زمان انجام معاملات سیتا از ساعت ۱۲ و ۳۵ تا ۱۳ و ۴۰ و نماد ولپارس از ساعت ۱۲ و ۴۵ تا ۱۳ و ۵۰ خواهد بود.

حال اگر با سوال و یا ابهامی در این حوزه مواجه شدید، می‌توانید با متخصصان و مشاوران کارمنتو اولین اپلیکیشن تخصصی کسب و کار از طریق مشاوره رایگان کارمنتو همراه شوید.